Kora przejdzie BADANIA PSYCHIATRYCZNE?!

366
Podziel się

Sąd odsyła sprawę do prokuratury i nakazuje... dokładniejsze śledztwo.

Kora przejdzie BADANIA PSYCHIATRYCZNE?!

Po znalezieniu w domu Kory Jackowskiej i Kamila Sipowicza 2,83 gramów marihuany Prokuratura Okręgowa w Warszawie zdecydowała się skierować do sądu akt oskarżenia przeciwko piosenkarce. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego grożą jej 3 lata więzienia.

Sprawa zaczęła się, jak zapewne pamiętacie, od zamówionej do domu Kory paczki z nieco większą ilością marihuany - 60 gramami. Na szczęście okazało się, że zamówiła je jej suczka Ramona, więc przynajmniej za nie Korze nic nie grozi.

Wygląda na to, że proces jeszcze potrwa. Warszawski Sąd Okręgowy zwrócił sprawę prokuraturze i nakazał uzupełnienie postępowania. Kluczowe ma być... wykonanie badań psychiatrycznych.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii obowiązkowe jest też sporządzenie przez specjalistę wywiadu, czyli rozmowy z oskarżonym na temat środków, których dotyczy sprawa - mówił dziennikarzom Igor Tuleya, rzecznik prasowy warszawskiego sądu okręgowego.

Prokurator tłumaczy, że w ich mniemaniu nie było podstaw do skierowania na takie badania: Z akt sprawy wcale nie wynika, aby oskarżona była uzależniona, czy też sama zażywała narkotyki, więc nie było podstaw do skierowania jej na badania psychiatryczne - argumentował rzecznik prokuratury, Dariusz Ślepokura.

To prawda. Każdy Polak wie, że Kora nigdy nie paliła ani nie pali marihuany :)

Wyjaśnia też, że w przypadku Kory nie można było zastosować przepisu umożliwiającego umorzenie postępowania w przypadku stwierdzenia posiadania narkotyku "na własny użytek".

W orzecznictwie przyjmuje się, że nieznaczna ilość to jedna-dwie działki, a w tym przypadku chodzi o około pięć-sześć działek - mówił rzecznik. Ponadto Olga J. wskazywała, że środki te nie były na jej własny użytek.

Rzeczywiście, Kamil Sipowicz zapewniał, że spora przesyłka ze Stanów, zaadresowana do Ramonki, była mu potrzebna do napisania książki o narkotykach. Jesteśmy zresztą pewni, że powiedział prawdę. Tylko może nie całą :)

KOMENTARZE
(366)
gość
7 lat temu
niech każdy robi co chce, skończcie już.
gość
7 lat temu
Słuchając jej najnowszej płyty sądzę, że badania nie są bezpodstawne. STARY MAANAMIE WRÓĆ!
gość
7 lat temu
ale nowość, przecież już dawno było wiadomo, że ona jest szurnięta.
gość
7 lat temu
A psychiatrą będzie Ramonka ze skrętem ;p
gość
7 lat temu
a co trawa jej mozg zorała ???
Najnowsze komentarze (366)
Gość
5 lata temu
Kobieto ty zrozum wreście że jesteś chora na raka kobieto ogar się i bądź mądrzejsza ok bo to już pszesada!!
gość
7 lat temu
Widuję często w TV i jnnych mediach faceta faceta w brudnym zawsze tym samym przepoconym kapeluszu i zastanawiam się co się pod nim wylęgło że nigdy go nie zdejmuje. On mi wygląda na nawiedzone beztalencie z rynsztoka celebry. Jest to dowód ,że głupota ludzka nie ma granic.
gość
7 lat temu
wiadoma ze ma cos nie tak z deklem od dawna ,zreszta wystarczy na nich popatrzec tu na zdeiecia ze to cpuny !!!!
gość
7 lat temu
szkoda lekarza
SisterOfNoMer...
7 lat temu
A kto normalny zamawia narkotyki na adres swojego psa? Tu nie trzeba psychologa tylko psychiatry!
gość
7 lat temu
kora jest z*******a
sprawiedliwa
7 lat temu
Nareszcie sie ktos za nia wezmie bo nie ma w polsce swietych krow!Jak ona sie zachowuje w telewizji!uwaza siebie za wyrocznie,robi z siebie wariatke,ktora jest nie z tej planety,znawczynui wszystkiego i wszystkich.przy zapedowskiej jest niczym,nie wspomne o panu sztabie-to klasa i koneser,i super przystojny.ma wiecej narkotykow niz przewiduje ustawa- do kicia!
sprawiedliwa
7 lat temu
Nareszcie sie ktos za nia wezmie bo nie w polsce swietych krow!Jak ona sie zachowuje w telewizji!uwaza siebie za wyrocznie,robi z siebie wariatke,ktrora jest nie z tej planety,znawczynui wszystkiego i wszystkich.przy zapedowskiej jest niczym,nie wspomne o panu sztabie-to klasa i koneser,i super przystojny.ma wiecej narkotykow niz przewiduje ustawa do kicia!
gość
7 lat temu
ale nowość, przecież już dawno było wiadomo, że ona jest szurnięta.
gość
7 lat temu
Do jasnej cholery, ile nas już kosztuje ta afera z zamieszaniem wokół Kory?
Malyna
7 lat temu
g***o sie zna na muzyce. nadaje się do d**y ! każdy sra na jej opinie . goł ałt pani Koro z "Must be the music" powinna oceniać wszystko d strony technicznej a nie względem Swojego gustu ! Bajo !
gość
7 lat temu
ona to jest pierdolnięta, nie lubię jej!
gość
7 lat temu
p*******a para ćpunów
gość
7 lat temu
Fajny teledysk Magda Przychodzka Jaskółeczka
...
Następna strona