Trwa ładowanie...
Przejdź na

Olbrychski: "Z serialu utrzymam rodzinę"

340
Podziel się

"Gdyby nie było seriali, należałoby zamknąć połowę szkół teatralnych" - tłumaczy. Ile zarobi?

Olbrychski: "Z serialu utrzymam rodzinę"
bDYOJoRh

Wiadomość o tym, że Daniel Olbrychski, jeden z nielicznych polskich aktorów, którym udało się przetrwać w amerykańskim filmie po montażu, dołączy wkrótce do obsady Klanu, zaskoczyła wiele osób. Zastanawiano się, co skłoniło go, by zamienił Angelinę Jolie na Grażynkę Lubicz. Jak sam szczerze wyznaje w Super Expressie, były to oczywiście pieniądze. Dzięki pensji wypłacanej mu przez producentów Klanu może żyć spokojnie wraz z całą rodziną, nie przepracowując się zbytnio. Aktor tej klasy może liczyć na wynagrodzenie rzędu 4 - 6 tysiecy złotych za jeden dzień zdjęciowy.

W miesiącu mam około 5 dni zdjęciowych, co pozwala mi na utrzymanie siebie, żony, rodziny i domowego zwierzyńca - mówi w rozmowie z tabloidem. Gdyby nie było seriali, należałoby zamknąć połowę szkół teatralnych. Dla młodych aktorów to nie tylko szansa na zarobienie pieniędzy ale też na pokazanie talentu, zaistnienie i to przed wielomilionową widownią."

bDYOJoRj
bDYOJoRK
KOMENTARZE
(340)
gość
9 lat temu
prawdę mówi, musi jakoś zarobić, szkoda tylko, że w takim serialu :)
gość
9 lat temu
Niestety ma rację!!!
gość
9 lat temu
i dobrze niech zarobi chłopak:)))
bDYOJoRL
gość
9 lat temu
a ja swojej nie mam z czego.. panie premierze..
gość
9 lat temu
oglądałem klan od 1999 i wreszcie trzy tygodnie temu przestałem bo takie pierdoły że szok, zwłaszcza ten żałosny kuzyn Bolek!
Najnowsze komentarze (340)
gość
6 lat temu
Chyba słabszy!!!! Coś wiem na ten temat.
gość
9 lat temu
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność
benigna.bloog...
9 lat temu
Facet po prostu kompromituje się.
gość
9 lat temu
A MYŚLAŁAM, ŻE TO ARTYSTA PRAWDZIWY, SZKODA WIELKA, JESTEM BARDZO ROZCZAROWANA, ROZMIENIA SIĘ NA DROBNE, A WSZYSTKO DLA MAMONY, TAKA MU BIEDA BYŁA?
łowca
9 lat temu
Fajny teledysk Magda Przychodzka Jaskółeczka
ghjcvb
9 lat temu
Za 20-30 tyś zł trudno utrzymać rodzinę,jak ON to robi ???
gość
9 lat temu
jak wiadomo rudy to falszywy !!! hahah
gość
9 lat temu
jakoś go nie lubię
bDYOJoRD
gość
9 lat temu
żenada ten stary pijak
WWW.MILOSC-ME...
9 lat temu
B Ę D Z I E S Z Z A K O C H A N A W M Ę Ż C Z Y Ź N I E !!!!! ●●●●●●●●▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬●●●●●●●●●● ─────▀██▀───▀██▀─▀██──██─▀██▀▀▀─────── ──────██─────██───██▄█▀───██▄█──────── ─────▄██▄▄█─▄██▄─▄██──██─▄██▄▄▄─────── ●●●●●●●●●▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬●●●●●●●●● UNIKALNY poradnik poświęcony temu jak zdobyć MĘŻCZYZNĘ Wpisz adres strony www.milosc-mezczyzna.pl BĘDZIESZ ZACHWYCONA !!!
gość
9 lat temu
na pierwszym zdjęciu w tle Figura, jakoś nie widać , żeby była smutna a tyle głupot opowiadała na temat swojego małżeństwa- aktoreczka
gość
9 lat temu
Lepszy taki serial niż nic a zyć trzeba . Skoro ludzie to ogladają..Ma rację pan Daniel.
kto to ogląda
9 lat temu
postać serialowa
gość
9 lat temu
nie tęsknię do tego głosu
...
Następna strona
bDYOJoSf