Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kuźniar ZOSTAŁ OJCEM?!

317
Podziel się

Jego żona i dziecko wyszli już ze szpitala? Nie powiedział nic nawet kolegom z pracy...

Kuźniar ZOSTAŁ OJCEM?!
bDZnoGol

Jarosławowi Kuźniarowi długo udało się utrzymać w tajemnicy informację, że zostanie ojcem. Dopiero kilka dni temu fotoreporter Super Expressu wyśledził dziennikarza pod szpitalem MSWiA. Towarzyszyła mu żona, Magdalena, będąca w zaawansowanej ciąży.

Jak można się było spodziewać, dziennikarze gazety od kilku dni nie odstępowali Kuźniara na krok. W końcu zauważyli go pod tym samym szpitalem. Tym razem miał w rękach nosidełko dla dziecka. Według informatorów do rozwiązania doszło kilka dni temu. Cała rodzina jest już w domu. Co ciekawe, Kuźniar o tym, że został ojcem nie pochwalił się kolegom z pracy.

Ja nic nie wiem, że Jarek spodziewa się dziecka. Tego się od państwa dowiedziałam – powiedziała dziennikarzom Agnieszka Cegielska.

bDZnoGon

Wiedziałem, że jest żonaty, ale tak to rozmawiamy o sprawach zawodowych. A to, że spodziewa się dziecka? Hm... Może mówił, ale gdzieś mi może to umknęło – mówi Tomasz Zubilewicz. Niech najpierw zobaczy, jak to jest być tatą, a później niech myśli o świętowaniu. On jest twardy, da sobie radę. Jak go spotkam, to na pewno mu pogratuluję.

Kuźniar zasłynął jakiś czas temu stwierdzeniem, że "odpowiedzialny facet nie porywa się na dorosłość żyjąc na 40 metrach kwadratowych". Na szczęście ma dobrą pracę w telewizji i stać go na duży dom.

bDZnoGoO
KOMENTARZE
(317)
paweł
9 lat temu
Coraz bliżej Święta coraz Święta ......
gość
9 lat temu
AURA SZTUCZNOŚCI JAKĄ ON ROZTACZA WOKÓŁ JAK TYLKO SIĘ POJAWI PRZEBIJA CELOFAN, POLICHLOREK VINYLU I WSZYSTKIE WŁÓKNA SYNTETYCZNE.
gość
9 lat temu
jakby gadał o tym to by sie znowu czepiali ze nie wie co to prywatnosc...
bDZnoGoP
JA
9 lat temu
GRATULACJE !
gość
9 lat temu
lubiłam go kiedys ale dostał piórek ,sława uderza do główki i niepotrzebnie bo fajny facet z niego ....był.GRATULACJE!
Najnowsze komentarze (317)
gość
6 lat temu
Nie!!! Mnie przerażają .
5cXtME zzixk...
9 lat temu
5cXtME <a href=" [url= [link=
46
9 lat temu
WSPANIALE!!!!!!!
gość
9 lat temu
I dobrze,niech pilnuje swojej prywatności - nie musi jak Mucha chwalić sie gdzie i czemu przewija swoje dziecko! A na marginesie - gratuluje dzieciatka! Powodzenia bo bycie ojcem nie jest łatwe!!!!!
gość
9 lat temu
Lubię go :)
gość
9 lat temu
Fajny teledysk Magda Przychodzka Jaskółeczka
tedii
9 lat temu
dziecko ,rozwód , kariera , i upadek .
gość
9 lat temu
Nie udało się Kużniarowi ochronić swoją prywatność. Cieszę się ,że został ojcem-życzę mu dużo szczęścia
bDZnoGoH
gość
9 lat temu
zabłysnal tez stwierdzeniem ze jak robic to od razu syna i co teraz powie?? hahah
gość
9 lat temu
jest dziwny bo wszedzie widzi kaczyńskiego
gość
9 lat temu
GŁUPKOWATE JAKIES TO CHLOPISKO
xxx
9 lat temu
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Ciekawe?
baaaa
9 lat temu
a c**j z kuźniarem wieśniakiem tym bucem! ! !
TV man
9 lat temu
Odpowiedzialny facet nie porywa się na dorosłość pracując w TVN.
...
Następna strona
bDZnoGpj