Trwa ładowanie...
Przejdź na

Męska Rozenek, Herbuś w czerwieni i elegancka Gardias (ZDJĘCIA)

676
Podziel się

Jeszcze więcej celebrytek na pokazie Zienia. Która wypadła najlepiej?

Męska Rozenek, Herbuś w czerwieni i elegancka Gardias (ZDJĘCIA)
bDfKQWgR

Pokaz nowej kolekcji Macieja Zienia, Hurricane zgromadził wiele gwiazd. Jak już pisaliśmy, największą furorę zrobiły bez wątpienia Doda i Natalia Siwiec, z lekką przewagą tej pierwszej. Zobacz: .

W pierwszych rzędach pokazu zobaczyć można było także inne celebrytki, znane z zamiłowania do projektów Zienia. I tak Edyta Herbuś, już bez Mariusza Trelińskiego, zaprezentowała się w czerwonej sukni odsłaniającej plecy. Dorota Gardias wystąpiła w dwuczęściowej, eleganckiej sukni zapinanej pod szyję. „Perfekcyjna Pani”, Małgorzata Rozenek, postawiła na dość męską stylizację: dwuczęściowy kostium i zaczesane do tyłu włosy oraz mocniejszy makijaż.

Obecna była także Katarzyna „Kate Rozz” Gwizdała, która przybiegła na pokaz prosto z innej imprezy:Długie nogi "Rozz" na fortepianie... SEKSOWNA?

bDfKQWgT
bDfKQWgZ
bDfKQWha
bDfKQWhb
bDfKQWhc
bDfKQWhu
KOMENTARZE
(676)
gość
8 lat temu
herbus jak zwykle ta nigdzie nie przepusci
gość
8 lat temu
a rozonek co? sprzatac tam poszla
gość
8 lat temu
Gdzie nie spojrze, tam Rozenek :P
bDfKQWhv
gość
8 lat temu
Masakra ... ludzie na chleb nie mają,a takie darmozjady się lansują...smutne
gość
8 lat temu
herbuś wygląda jakby miała plecy na przodzie
Najnowsze komentarze (676)
zocha
8 lat temu
rozenek make up jak u starej pijaczki
gość
8 lat temu
Herbuś wygląda jak mały g**m, choć ma bardzo ładną buzię
gość
8 lat temu
wszystkie wygladaja okropnie!
gość
8 lat temu
rozz brzdka
gość
8 lat temu
herbuś ! masz pieknego pysiora
gość
8 lat temu
Gardias powinna sobie ta bruzdę na czole obszczyknac botoksem
gość
8 lat temu
herbusiowy koczkodan prymitywna, niska , bezguście na salonach??? nie ta półka to widać u niej na każdym kroku!
gość
8 lat temu
Gość Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życzewpisz treść komentarza
bDfKQWhn
gość
8 lat temu
Proszę , uważnie przeczytaj ten list to nie są żarty ! Ten list przeszedł już Polskę ,aż 200 razy . Ludzie którzy nie przeczytali listu a dostali lub przerwali spotkało wielkie nie szczęście . Chcesz dowodu ? Maria Maibal nie przeczytała listu została pozbawiona życia chociaż była niewinna. Janek Sztoch przerwał czytanie listu w ciągu czterech dni zmarł na dotąd niewyjaśnioną chorobę ! Starczy dowodów -teraz wczytaj się w list- . Dawno temu żyła rodzina mająca kupę kasy ! Pewnego dnia ojciec dostał wiadomość o nowej pracy w Malborku.Pomyślnie wyprowadzili się z Polski do obcego miasta.Po wynajęciu mieszkania matka coś podejrzewała ,ponieważ dostali dom za free.A właściciel zmarł na zawał serca chociaż na nic nie był chory sąsiedzi mówili ,że ten dom straszy ! Na noc rodzice ucałowali dzieci na dobranoc.Matka wstała rano powitać dzieci w nowym domu . Odkryła pościel ,a w niej same prochy i list ,,Ha ha ha ... Było tu nie mieszkać zły pech ,Duch'' mamo ratuj ! '' .Już 20 lat dzieci nadal są szukane przez najlepszych detektywów.Rodzice po tej sytuacji wyprowadzili się do Polski zmarli na sen ,w którym śniły im się ich dzieci i duch zarzynające ich małe główki. Masz 24godz na rozesłanie twego do 5 osób inaczej pech przejdzie na ciebie kto wie może to też będzie twoja historia (ale żebyś nie miał/miała pecha roześlij to do tych osób błagam
Gość
8 lat temu
Widziałem już fajniejszych facetów od Rozenek.
Gość
8 lat temu
Takie kobiety jak Rozenek wcale niemuszą się starac wyglądać jak mężczyzna. Ona jest mężczyzna. Taki typ podnieca gejów.
46
8 lat temu
Edyta? co za przypadek włożyłaś??? Piotrowa Adamczykowa........ straszna.
gość
8 lat temu
Dorotka prześliczna
gość
8 lat temu
a na 16 zd. z herbus stoi tez znana dziennikarka ona super ubrana!!!
...
Następna strona
bDfKQWhP