Czarny stanik Frąckowiak...

Zobaczcie, jak się ubrała na imprezę.

Obraz

Magdalena Frąckowiak to obok Anji Rubik i Małgosi Beli najbardziej znana polska modelka. Niedawno zdecydowała się przeprowadzić z Nowego Jorku do Warszawy, dzięki czemu częściej widać ją na krajowych "salonach". Najczęściej pojawia się w towarzystwie swojego narzeczonego, Wojciecha Pastora.

W piątek Magda wybrała się na pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia. Pokazała się w ciekawej stylizacji, składającej się z czarnych spodni, marynarki w tym samym kolorze oraz... stanika.

Podoba Wam się taki strój? Kto jak to, ale modelka o takich kształtach może sobie na niego pozwolić.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą