Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cejrowski: "EKSKOMUNIKOWAĆ księdza Bonieckiego! To NIEGODZIWE!"

1268
Podziel się:

"To publiczne zgorszenie! O tym powinno trąbić się we wszystkich mediach." Chodzi mu o... zdjęcie z Nergalem.

Cejrowski: "EKSKOMUNIKOWAĆ księdza Bonieckiego! To NIEGODZIWE!"
bECvSnat

W czasie gdy wielu katolickich dziennikarzy i polityków krytykowało Telewizję Polską za zatrudnienie w programie The Voice of Poland Nergala, obrona artysty przyszła z dość niespodziewanej strony. Ks. Adam Boniecki wstawił się za Darskim tłumacząc, że nie można go nazywać satanistą, bo sataniści wierzą w Boga. Wybierają jednak chwalenie szatana. Nergal jest za to ateistą i podważa istnienie siły wyższej, a kościół katolicki uważa za "zbrodniczą sektę". Boniecki twierdził również, że cała sprawa ma wydźwięk polityczny i ma na celu przejęcie władzy w TVP.

Niedawno na profilu Nergala pojawiło się przyjacielskie zdjęcie z ks. Bonieckim. Darski podpisał je tak:

bECvSnav

W drodze na Targi Książki do Krakowa spotkałem... ks. Bonieckiego! Jak się okazało, cel naszej podróży jest ten sam. Sprezentowałem mu "Spowiedż heretyka" i uścisnąłem rękę... zaskoczył mnie proszac o dedykację. Ks. Adam Boniecki stanął w mojej obronie w niejednej debacie publicznej, narażając się tym samym hierarchom kościelnym. Szacunek i sympatia ponad podziałami? Jestem na TAK.

Takie zbratanie się z "wrogiem Kościoła" nie spodobało się Wojciechowi Cejrowskiemu. Nawołuje on do... natychmiastowego usunięcia ks. Bonieckiego z Kościoła.

Natychmiast jego przełożony powinien go obłożyć ekskomuniką, władza kościelna powinna zareagować natychmiast na to publiczne zgorszenie - apeluje Cejrowski w rozmowie z Co nowego. O tym powinno trąbić się we wszystkich mediach. Skoro zdarzyło się to w Krakowie, to powinien to zrobić lokalny biskup. Nie jestem specjalistą od prawa kanonicznego, ale tak mi się wydaje na chłopski rozum. Niegodziwe zachowanie księdza, który posługuje się w tym przypadku rangą kościelną – to jest ksiądz Kościoła Katolickiego – a dopiero potem pan Boniecki. Tego nie wolno było zrobić, to skandaliczne zachowanie. To osobiście dotyka również mnie.

Myyślicie, że Cejrowski powinien oceniać, czy Adam Boniecki jest dobrym czy złym księdzem? Zasłużył sobie na takie słowa?

bECvSnaB
bECvSnaW
KOMENTARZE
(1268)
Panna Joanna
9 lat temu
ks. Boniecki to bardzo rozsądny człowiek.
gość
9 lat temu
jedyny madry ksiadz
gość
9 lat temu
On ( Cejrowski ) jest jak z sekty
bECvSnaX
marta
9 lat temu
Ks. Adam pokazuje w świecie hipokryzji i obłudy co to zanczy byc Katolikiem! On nie odpycha kogoś tylko dlatego, ze komuś może się to nie spodobac. Brawo! Ksiądz przywraca mi wiarę w Kościół!:) ps. a cjerowski zgnije w piekle, obrzydliwy katolik na pokaz
gość
9 lat temu
Sam się odkomunikuj z mediów, prooooszęęęęęęęęęęęe.
Najnowsze komentarze (1268)
F****NG BRUTA...
8 lat temu
Czy tak trudno zrozumieć że nergal NIGDY nie był satanistą, ale trzeba się po prostu jakoś wypromować??? Ja słucham brutal death metalu i death metalu i jestem ateistką. Nie mieszam się do kościoła ale odp********e się wreszcie od zespołów metalowych!!! Nie macie już skandali??? Takich ludzi jak cejrowski lać po pysku tylko!!!
gość
8 lat temu
CEJROWSKI NIBY TAKI RELIGIJNY A NASZA WIARA MOWI- NIE SADZCIE A NIE BEDZIECIE SADZENI.....mowi zeby byc milosernym a Pan Jezus podaza za najbardziej zbłakanymi owieczkami i nie zloscia i nienawiscia nawraca je na dobra droge tylko zrozumieniem przebaczeniem i miłoscia ...
gość
8 lat temu
Moim zdaniem to Cejrowski powinien się nad sobą zastanowić. Rolą dziennikarza jest nie krytykowanie wszystkich i narzucanie swojego zdania, co robi cały czas, tylko obiektywna relacja. Jest zarozumiały zadufanym katolem i nie potrafi uszanować tego że ktoś na tym świecie może w Boga nie wierzyć i mieć inne poglądy. Wszystkich by tylko ekskomunikował i najchętniej klątwy rzucał. Zachowuje się jak stara moherowa baba która przeklina na każdego kto nie zgadza się z każdą decyzją kościoła. Aż dziwne że moherowego berecika nie nosi
gość
8 lat temu
Dobry ksiądz i mądry. Odjebcie się od nich :-P
N
8 lat temu
Ks. Boniecki jest zdeklarowany ideowo. Jago życie jest największym świadectwem wiary. Mądrość, mądrość, mądrość.
gość
8 lat temu
Mądrość całego kościoła jest w tym człowieku. Jestem ateistą, ale chętnie się nawrócę gdy TAKI człowiek zostanie prymasem. Papież Franciszek i ks, Boniecki to DUMA KOŚCIOŁA!!! Pan Cejrowski to mały, zakompleksiony człowiek, który tylko dlatego, że pracuje w telewizji ośmiela się oceniać innych. Kto dał mu takie prawo?!
gość
8 lat temu
Cejrowski, Terlikowski, tzw. prof. Pawłowicz to kandydaci do leczenia. Najlepiej elektrowstrząsami....
gość
8 lat temu
to jełop jest ten cejrowski
bECvSnaP
gość
8 lat temu
miłosierny katolik ziejący jadem
gość
8 lat temu
Niedługo Pan Cejrowski każe ekskomunikowac Papieża Franciszka, a potem to już samego Pana Boga.
gość
8 lat temu
Cejrowski to fanatyk, a każdy fanatyk ma spaczone myślenie.
http://www.mi...
8 lat temu
nice articles
gość
8 lat temu
Ks. Boniecki powinien zostać ekskomunikowany, lub mówiąc językiem kolokwialnym - wywalony na zbity pysk z kościoła. Tacy jak on przynoszą wspołnocie o wiele więcej szkody niz 10 p*********w takich jak Nergal. Nie moge zrozumieć dlaczego koścół strzela sobie Bonieckmii w stopę
gość
8 lat temu
Dopóty kościół nie oczyści się z Bonieckich nie nastapi znaczaca w nim zmiana na lepsze. Boniccy w kościele to piąta kolumna, rozsadzająca wspólnotę kościelna od wewnątrz. Nie moge nadziwic się hierarchom - dlaczego tolerują agentów szatana we własnych szeregach?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECvSnbI
bECvSnbJ
bECvSnbK
bECvSnbL
bECvSnbM
bECvSnbr