Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Top model" wraca wiosną!

142
Podziel się:

Nakręcą trzecią edycję. Znaleźli się sponsorzy? "Zdjęcia się przesunęły."

"Top model" wraca wiosną!

Druga edycja Top model upłynęła pod znakiem skandali. Zaczęło się od wyemitowania odcinka, w którym Dawid Woliński sprawdzał naturalność piersi jednej z aspirujących modelek. Na program posypała się fala krytyki. Producentów oskarżano o wykorzystywanie młodych, naiwnych dziewczyn i upokarzanie ich dla podbicia oglądalności. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nałożyła na twórców karę w wysokości 200 tysięcy złotych. Zobacz: TVN dostał karę za Top Model! 200 tysięcy!

Skończyło się na tym, że z programem pożegnali się sponsorzy. Również Anja Rubik zdecydowała, że nie chce podpisywać się nazwiskiem pod show, w którym poniża się uczestniczki. Praktyki Wolińskiego i Marcina Tyszki skrytykowała także była już jurorka, Karolina Korwin-Piotrowska.

Ostatecznie na castingach do trzeciej edycji nie pojawiły się tłumy dziewczyn. Zobacz: PUSTKI na castingu do "Top model"! PORAŻKA? Wstrzymano produkcję kolejnych odcinków. Okazuje się jednak, że będzie kolejne podejście.

Zrealizujemy trzecią edycję "Top model. Zostań modelką!", którą pokażemy wiosną 2013 roku... - informuje Wirtualnemedia Bogdan Czaja, zastępca Edwarda Miszczaka.

Zdjęcia się przesunęły, ale nikt nie mówił, że tego nie będzie - mówi Katarzyna Sokołowska, nowa jurorka, w Dzień Dobry TVN. Będzie modowo, już ja tego dopilnuję. Będę bardzo wymagająca. Program będzie szybki i mocny, taki jak ta branża.

Mocniejszy niż ostatnim razem?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(142)
gość
10 lat temu
piróg najfajniejszy z tej trójki
gość
10 lat temu
Same zboki w tym programie
gość
10 lat temu
nie znoszę TVNu i tych wszystkich wyreżyserowanych programików
gość
10 lat temu
żenujący program do macania panienek:) ja tego oglądać nie będę!
gość
10 lat temu
powinni zmienić skład sędziowski ...niestety Woliński i Tyszka ....pokazali się od najgorszej strony( nie czytać : od tyłu) ...:-P
Najnowsze komentarze (142)
http://aog.co...
7 lat temu
converse
asics shoes s...
7 lat temu
singapore asics running shoes asics shoes singapore
toms shoes on...
7 lat temu
toms shoes online sale toms shoes online
gość
10 lat temu
Ponieważ na oficjalnej stronie TAP MADL :) nie chcą opublikować mojego komentarza:) Piszę jako osoba obserwująca, nie brałam udziału w tym pseudo castingu. Żali mam wiele, więc proszę uzbroić się w cierpliwość :) Sytuacje przeze mnie opisane są tylko wybranymi "grzechami" tego programu. Stosunek jury do dziewczyn, ponownie okazał się żenujący. Proponowali by sobie zrobiły operacje plastyczne, spojrzały w lustro, schudły, przytyły, wyprostowały zęby. Niektóre z kandydatek czekały na swoją kolej po 12 - 14 h. po czym jury wymagało od nich świeżości i entuzjazmu. Znów głównym mottem stała się nie uroda, a łzawe historyjki dziewcząt jakie to mają trudne życie bez mamy, taty, pieniędzy, w biedzie ble ble ble. Oni szukają dziewczyn, z których można zrobić koszmarną medialną marionetkę. Wszystko jest reżyserowane, wyjścia, wejścia, radość... Szanowny Pan Woliński, zarzuca, że nie docenia się jego kreacji...cóż Panie Dawidzie do Gucciego, Diora, Chanel nawet ZARY Panu daleko :))) A PAn Tyszka?? Swój zniewieściały wygląd próbuje nadrobić ciętą ripostą - szkoda, że w tak żałosny sposób...Ludzie na poziomie potrafią oceniać w sposób kulturalny, z klasą, ale dobitnie...Państwo z tap madl niestety tej umiejętności nie posiadają, może zamiast pytać się dziewczyn czy mają w domu lustro, niech sami w nie spojrzą :):) Ludzie z obsługi (szczególnie kobiety, a zwłaszcza taka jedna:) kandydatki niby po cichu określają mianem LACHONA, im też proponowałabym spojrzeć w lustro i to dwa razy :) Ogromny ukłon w stronę Pana Piróga, ku mojemu zdziwieniu okazał, się na prawdę fajnym facetem!!!! Właściwa osoba na właściwym miejscu :) Ogólnie mówię stanowcze NIE tej medialnej KATASTROFIE. Miło było DOBRANOC
gość
10 lat temu
a co z krupą ?
gość
10 lat temu
chociaż nie są wychudzone takie te wyżej.
gość
10 lat temu
nie, tylko nie to - ten program był żałosny! jeszcze niższy poziom reprezentują niektórzy "jurorzy"...
khzfche
10 lat temu
Będę oglądać na pewno <3!
gość
10 lat temu
w Rzeszowie na casting przyszło mnóstwo ludzi, a wy jakiś Białystok pokazujecie..
gość
10 lat temu
Tu mam coś jeszcze lepszego. Ta wiedza otworzy Ci oczy www.steelfuckers.blogspot.com .
ona125
10 lat temu
piróg to gej !!! fajny program polecam !!!!
gość
10 lat temu
Tylko bez Tyszki!!!
gość
10 lat temu
biedni my, że znów bedziemy musieli czytac o tej szmirze...
gość
10 lat temu
TOP MODEL, PPD, JULIA, MAM TALENT ------------CO ZA BADZIEWIE, TVN POLAKÓW MA ZA CIEMNĄ MASE I PRZYGŁUPÓW ----DZIĘKI
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie