Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Robią sensację wokół pozytywnego gestu!"

415
Podziel się:

Menedżerka Kwaśniewskiej broni swoich oszczędnych gości weselnych.

"Robią sensację wokół pozytywnego gestu!"

Bogaci goście ze świata biznesu i telewizji wykazali się na ślubie Oli Kwaśniewskiej sporą oszczędnością. To oczywiście pozytywna cecha, która świadczy o tym, że nieprzypadkowo należą do elity. Para młoda poprosiła, by nie wręczać im ani bukietów kwiatów, ani butelek wina, ani maskotek dla domów dziecka. Chcieli, by pieniądze przelać na konto schroniska dla zwierząt w Celestynowie na zimowe budy dla psów.

Przypomnijmy, że na ślubie Kwaśniewskiej obecni byli najzamożniejsi ludzie w Polsce.

Dziwi nas robienie sensacji wokół pozytywnego gestu - broni jej menedżerka w magazynie Flesz. Pieniądze na konto schroniska wpłynęły, a na pomoc zwierzakom udało się zebrać kilka tysięcy złotych. Czy to dużo, czy mało, to już nie nam oceniać.

Budy budami, a Ola z Kubą martwią teraz własny dach nad głową. Budują willę za 1,5 miliona złotych w warszawskim Wilanowie.

Zależy im na tym, żeby zdążyć przed Bożym Narodzeniem - mówi ich znajoma. Pierwsze wspólne święta już jako małżeństwo chcą spędzić w nowym domu.

Trzymamy kciuki, żeby na również parapetówce goście dopisali.

KOMENTARZE
(415)
gość
9 lat temu
nie po stanie konta odróżnisz dziada od człowieka z klasą, a właśnie po takich gestach... milionerki, celebryty - klasy nie kupicie, dziadami pozostaniecie.
gospodarz
9 lat temu
Z punktu widzenia Pudelka i innych bezdomnych psów ta impreza to nie był ŚLUB ROKU tylko ŻENADA ROKU.
gość
9 lat temu
I to mają być elity?
gość
9 lat temu
zenada!!! tani lans w swietle fleszy, a zwierzaki cierpia!!!
gość
9 lat temu
nikogo nie obchodzi ten ślub, więc skończcie o nim pisać !
Najnowsze komentarze (415)
gość
9 lat temu
wstyd .. bezdomni więcej pomagają psom, nie żartuję.
gość
9 lat temu
Ten chłopak wygląda jak głupkowaty wilkołak
gość
9 lat temu
to niestety jest zasada że ten kto ma to nie da, a ludzie którzy mają ostatnie pieniądze to dadzą dla innych , podzielą się, przygarną zwierzaki - sami nie jedzą a kotu czy psu zapewnią dom i jedzenie. Brawo Prezydentówno! pokazałaś jaka jesteś wielka! "hipokrytka', jak lubiłam p.Aleksandrę tak teraz szacunku zero - sama nie wypowie się na ten temat bo co? bo wstyd na cały świat. Będzie o Pani ślubie i Pani gościach szeroko w świecie głośno. ŻENADA
gość
9 lat temu
ci z tzw klasą to sa najgorsze dziady za złotówką to by sobie dali w d***e drapać sknerusy
klipa
9 lat temu
biedny kuba
gość
9 lat temu
jużto wesele bokiem wychodzi , dajcie spokoj
Fakty i Mity ...
9 lat temu
Jak uzyskać dostęp do bezpiecznej aborcji medycznej? Chroń swoje zdrowie i życie! Czy jesteś w niechcianej ciąży? Wejdź tu: . WOMEN ON WEB wspiera kobiety na całym świecie w uzyskiwaniu dostępu do bezpiecznej medycznej aborcji (przy użyciu Mifepristonu i Misoprostolu), aby zmniejszyć śmiertelność związaną z wykonywaniem niebezpiecznych zabiegów aborcyjnych. Serwis Women on Web przeznaczony jest dla kobiet żyjących w krajach, w których nie ma dostępu do bezpiecznych usług aborcyjnych. Aborcja przy użyciu tabletek jest bardzo bezpieczna i przebiega podobnie do spontanicznego poronienia. Miliony kobiet na świecie zastosowały tę metodę i udowodniono, że kobiety są w stanie przeprowadzić aborcję samodzielnie w domu przy bardzo małym medycznym nadzorze. Rzadko zdarza się, że po aborcji konieczna jest dodatkowa interwencja medyczna. W takim wypadku można zwócić się do jakiegokolwiek ginekologa w każdym kraju, tak samo jak w przypadku poronienia. Emailowy helpdesk Women on Web pracujący pod nadzorem lekarza zawsze udzieli Ci informacji i wsparcia. Napisz do nas email na: info@womenonweb.org
gość
9 lat temu
Ależ ta Kwaśniewska jest koszmarnie brzydka.Gorsze są tylko te potwory Grycan.
gość
9 lat temu
co za ulung pisał ten tekst ?
gość
9 lat temu
ja nie dam ani grosza na psy.... inni też nie muszą
gość
9 lat temu
ja nie dam ani grosza na psy.... inni też nie muszą
gość
9 lat temu
na ślub daje sie kwiaty a nie kase na zapchlone psy
gość
9 lat temu
ja nie dam ani grosza na psy.... inni też nie muszą
ktosia
9 lat temu
ciekawe czy fiskus skontroluje źródło pochodzenia kwoty 1, 5 miliona ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie