Trwa ładowanie...
Przejdź na

Teściowa Katarzyny W.: "WIEDZIAŁAM, ŻE UCIEKNIE!"

546
Podziel się:

"Zawsze znajdzie się ktoś, kto ją sprzeda!"

Teściowa Katarzyny W.: "WIEDZIAŁAM, ŻE UCIEKNIE!"

To było niestety do przewidzenia. Podejrzana o uduszenie swojej półrocznej córeczki Katarzyna W., której nie odebrano paszportu, przepadła bez śladu. Jej zaginięcie zgłosiła matka. Jak się okazało, od 3 tygodni nie zgłaszała się na komendę policji w Sosnowcu, do czego została zobowiązana przez sąd. Dopiero teraz jednak rozpoczną się jej poszukiwania...

Powstało podejrzenie, że uciekła do przebywającego z Wielkiej Brytanii męża. Jednak zdaniem matki Bartłomieja Waśniewskiego, nie jest to prawdopodobne.

Co do tego, że ucieknie, nie miałam najmniejszych wątpliwości - mówi w rozmowie z Faktem teściowa Katarzyny W. Ale to nie znaczy, że uda jej się uniknąć odpowiedzialności za to, co zrobiła. Zawsze znajdzie się ktoś, kto ją sprzeda. Albo znajdzie ją policja albo detektyw Rutkowski i wreszcie trafi tam, gdzie jej miejsce. Jeśli nawet uciekła do Wielkiej Brytanii, to na pewno nie do mojego syna - zapewnia.

On nie chce jej już znać. Niebawem złoży pozew rozwodowy. Zrobiłby to już wcześniej, ale ciągle nie mamy na to pieniędzy. Nadal spłacamy jej długi. Pieniądze, które Bartek przysyła, w części idą na to, co sprzeniewierzyła jego żona. Zaraz po tym jak dowiedzieliśmy się o jej zniknięciu, zadzwoniliśmy do syna. Też był pewien, że ona się tak zachowa. Bartek naprawdę ciężko pracuje za granicą. Nie są mu potrzebne dodatkowe stresy i zajmowanie się myśleniem o Kaśce. Na pewno jeśli nie będzie musiał, to nie przyjedzie teraz do Polski. Chcemy się spotkać w Boże Narodzenie i mam nadzieję, że spędzimy te święta razem. Ciągle myślę o Madzi, mojej jedynej ukochanej wnuczce. To, że jej nie ma, to dla mnie niewyobrażalna strata. Ale ciągle wierzę w sprawiedliwość, w to, że winna zostanie ukarana.

Tymczasem Katarzyna "ma czas na swoje pasje". Jak można się było spodziewać, w sprawę natychmiast włączył się Krzysztof Rutkowski. W rozmowie z tabloidem zapowiada, że będzie szukał Waśniewskiej:

Nie mogę ujawnić, na czyje zlecenie, ale być może moje biuro podejmie się poszukiwań, jeśli Katarzyna nie stawi się w policji czy prokuraturze - oświadcza.

Przypomnijmy, co Waśniewska lubi robić w czasie wolnym:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(546)
gospodarz
10 lat temu
Uciekła galopem na koniu.
gość
10 lat temu
Ona jeździ po polach na koniu! Złapcie ją!
Antek Muzykan...
10 lat temu
Pudlu, nie ma dnia, żeby nie było u was artykułów o grupie HGW, czyli o waszych ULUBIONYCH „celebrytkach” (Herbuś, Grycanki, Waśniewska). SIWIEC jest już osobnym bytem – ona chyba najwięcej ZAINWESTOWAŁA w stałe miejsce na waszych łamach. Za wylansowanie Grycanek już przepraszaliście. Ale WNIOSKÓW wyciągnąć nie potraficie. Przez was MORDERCZYNI niemowlaka wkrótce wejdzie na SALONY. Nie chcemy o nich czytać, a ciągle nas nimi BOMBARDUJECIE. Przecież one nie dorastają poziomem NAWET do waszego portalu. A jest naprawdę wiele prawdziwych, utalentowanych GWIAZD, które mają na swoim koncie wiele osiągnięć. Dziwne, że zamiast nimi, wciąż zajmujecie się tymi ZERAMI, które NIC sobą nie reprezentują! Zacznijcie SZANOWAĆ swoich odbiorców, bo jak nas stracicie, to i reklamodawcy odejdą. Jak dostaniecie po d***e, bo nie będzie komu WCISNĄĆ reklam, to może w końcu nabierzecie SZACUNKU do czytelnika. Tym bardziej, że coraz częściej czuję się na pudlu jak na BIAŁORUSI, bo kasujecie moje komentarze.
gość
10 lat temu
Na dożywocie ją !!!!!!!!!
gość
10 lat temu
To jest jakiś absurd. Rząd nie ma żadnej kontroli nad tym co się dzieję w Polsce!!!
Najnowsze komentarze (546)
NY
10 lat temu
JAKIE KONSEKWENCJE PONIESIE RODZINA KATARZYNY W ZA PRZESZKADZANIE W POSZUKIWANIACH I ZATAJANIE PRAWDY?TO BARDZO MNIE INTERESUJE,PODOBNIE JAK TO JAKĄ KARĘ PONIOSĄ 2 MĘŻCZYŹNI , KTÓRZY JEJ POMAGALI(W TYM PEDOFIL)
gość
10 lat temu
szuka swojego Zorro
gość
10 lat temu
Ale s**z !
Fakty i Mity ...
10 lat temu
Jak uzyskać dostęp do bezpiecznej aborcji medycznej? Chroń swoje zdrowie i życie! Czy jesteś w niechcianej ciąży? Wejdź tu: . WOMEN ON WEB wspiera kobiety na całym świecie w uzyskiwaniu dostępu do bezpiecznej medycznej aborcji (przy użyciu Mifepristonu i Misoprostolu), aby zmniejszyć śmiertelność związaną z wykonywaniem niebezpiecznych zabiegów aborcyjnych. Serwis Women on Web przeznaczony jest dla kobiet żyjących w krajach, w których nie ma dostępu do bezpiecznych usług aborcyjnych. Aborcja przy użyciu tabletek jest bardzo bezpieczna i przebiega podobnie do spontanicznego poronienia. Miliony kobiet na świecie zastosowały tę metodę i udowodniono, że kobiety są w stanie przeprowadzić aborcję samodzielnie w domu przy bardzo małym medycznym nadzorze. Rzadko zdarza się, że po aborcji konieczna jest dodatkowa interwencja medyczna. W takim wypadku można zwócić się do jakiegokolwiek ginekologa w każdym kraju, tak samo jak w przypadku poronienia. Emailowy helpdesk Women on Web pracujący pod nadzorem lekarza zawsze udzieli Ci informacji i wsparcia. Napisz do nas email na: info@womenonweb.org pamiętaj o antykoncepcji (najtańsze tabletki od 7 zł/miesiąc) oraz o tabletkach 71h po stosunku
gość
10 lat temu
A ja bym z chęcią bzyknał Waśniewską!
gość
10 lat temu
głowa mnie boli
aukcjoner
10 lat temu
sprzedam wode w balonie :) piusać na GG 2300120
coco
10 lat temu
ja tez wiedzialam,ze tak od samego poczatku planowali z"bartusiem"...
gość
10 lat temu
oj tam ładna jest chociaż.
gość
10 lat temu
Hahaha - BRAWO . Wolność i swoboda
gość
10 lat temu
Hahaha - BRAWO . Wolność i swoboda
gość
10 lat temu
A Ja mieszkam za granicą i cieszę się ze nie ma mnie w Polsce. W Doutshland mam darmowe leki dal dziecka, wszystkie szczepionki włącznie z tą na ospe i pnełmokoki co w Polsce jest drogie jak cholera. Przed nami całkiem ciekawa przyszłość i do Polski tylko na Święta.
gość
10 lat temu
Katarzyne w .do kicia
gość
10 lat temu
debilko jak mogłaś to zrobić co za ściebie matka nigdy nik ci tego nie wybaczy ani twoja rodzina i powinnaś iść do p*****a ukręćić jej głowe i ja jej nie lubie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie