Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krawczyk apeluje do Lubaszenki: "Padnij ojcu do stóp!"

108
Podziel się

Radzi im, żeby się napili... Może lepiej nie?

Krawczyk apeluje do Lubaszenki: "Padnij ojcu do stóp!"
bEibpPyZ

Jak nietrudno zauważyć, Olaf Lubaszenko przechodzi ostatnio nie najlepszy czas w życiu. Odsunął od siebie wszystkie bliskie osoby, które, zatroskane jego stanem, próbowały udzielać mu rad. Obraził się także na swojego ojca, Edwarda Linde Lubaszenkę, ten jednak wystosował pod jego adresem wzruszający apel w tabloidzie, wzywający syna, by się opamiętał... Zobacz: Linde Lubaszenko: "Olaf, OPAMIĘTAJ SIĘ!"

Na razie nie doczekał się odpowiedzi Olafa, a przynajmniej nie w tabloidzie. Ta sytuacja, jak się okazuje, bardzo uwiera Krzysztofa Krawczyka, który ma podobne wspomnienia ze swoich relacji rodzinnych. Za pośrednictwem Super Expressu poucza więc Olafa, co powinien teraz zrobić.

Niech junior się opamięta, bo może być za późno - ostrzega piosenkarz. Mówi mu to człowiek stary już, który został zraniony odejściem ojca. Jeśli Olaf teraz nie ułoży spraw, nie pogodzi się, to do końca życia będzie miał wyrzuty sumienia. Senior prosi o wybaczenie własnego syna. Nie jest to dla niego łatwe, ale ja rozumiem, robi to dlatego, że kocha juniora. Ale też nie wierzę, że syn nie kocha ojca. Nie wiem, co Olaf powinien zrobić, wiem, co ja bym zrobił. Padłbym do nóg ojcu i całował jego stopy. Że mogę być z nim, że żyje, że jeszcze go mam. Proszę napisać, Krawczyk im zadał pokutę, przeczytać Hymn o miłości św. Pawła. Muszą spędzić razem czas, wyjechać na ryby, porozmawiać, napić się wina.

bEibpPzb

Z tym ostatnim to raczej byśmy uważali. Osoby z kręgu Olafa sugerują, że miewa z tym problem.

bEibpPzh
bEibpPzC
KOMENTARZE
(108)
gość
9 lat temu
byłam dziś w urzędzie pracy, nadal nie ma żadnych ofert...
gość
9 lat temu
racja rodziców trzeba szanować
gość
9 lat temu
To są ich sprawy rodzinne, czemu się w to angażują obcy ludzie do cholery?
bEibpPzD
gość
9 lat temu
Powinien go wysłać na AA!
gość
9 lat temu
piję kawę :)
Najnowsze komentarze (108)
gość
9 lat temu
Ale oblesny
gość
9 lat temu
kto mi kawe wypił??
gość
9 lat temu
o dżizus a ja sie kiedyś w nim podkochiwałam.
gość
9 lat temu
wpadł w doła bo nikt go nie chce - też mi dramat - ja też nie mam pracy i nie mam co dać dzieciakom do gęby i gdyby nie rodzina i znajomi już dawno bylibyśmy na bruku bo w naszej miejscowości nie ma żadnej pracy
gość
9 lat temu
Coś okropnego.Co alkohol robi z człowieka!!!!! A ten Krawczyk to faktycznie p...b.Co z jego zainteresowaniem synem?????????!!!!!!!!!co trwa nadal.Ta żona go osaczyła swoją rodziną.dobry z niej aparat.Adoptuje jej rodzinę a gdzie jego syn????!!!!!!!!!!!!!Zrobiła z niego maszynkę do pieniędzy ale ta maszynka już się wyeksploatowała.Siebie i swoją rodzinę zabezpieczyła,sama bezdzietna.
gość
9 lat temu
Zdjęcie wyżej: dwóch pijaczków
gość
9 lat temu
mieszkania warszawa
gość
9 lat temu
ten Krawćik jest jakiś poje-bunny!
bEibpPzv
gość
9 lat temu
LUMP
gość
9 lat temu
Jakis taki zaniedbany, czy mi sie wydaje?
gość
9 lat temu
zaniedbał sie okropnie i nie ma propozycji zawodowych, to się obraża na cały świat. niech się weźmie za siebie i samopoczucie też sie poprawi!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
obaj na terapie
gość
9 lat temu
pudel niepijącą i leczącą się Felicjańską opluwasz a o alkoholizmie Lubaszenki mowisz ze podobno ma z tym problem.
wujek samo zł...
9 lat temu
ALE OBLEŚNY ON JEST
...
Następna strona
bEibpPzX