Miley znowu BEZ STANIKA... (ZDJĘCIA)

"Powinnyśmy móc chodzić nie tylko bez biustonosza, ale i bez koszulki".

Obraz

W czwartek Miley Cyrus sprawiła paparazzi mały prezent i ponownie pojawiła się na ulicach Los Angeles bez stanika. Gwiazda już kilka razy była pytana przez dziennikarzy, dlaczego wychodzi z domu bez bielizny. Odpowiadała, że "jest młoda i ma zamiar chwalić się ciałem". Na swoim Twitterze Miley napisała: Powinnyśmy móc chodzić nie tylko bez biustonosza, ale i bez koszulki. Taki postulat na pewno poparłoby kilka jej polskich koleżanek.

Oto zdjęcia Cyrus w podartych rajstopach i krótkim, czarnym topie pod którym widać jej piersi.

Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą