Trwa ładowanie...
Przejdź na

Chylińska rzuci śpiewanie?

215
Podziel się

Woli być celebrytką TVN?

Chylińska rzuci śpiewanie?
bDYIOAyd

Najwyraźniej od czasu, gdy została celebrytką TVN-u, muzyka sprawia jej coraz mniej radości. Agnieszka Chylińska od dwóch lat nie nagrała żadnego nowego materiału. Zdążyła jednak urodzić drugie dziecko, zajść w trzecią ciążę i wydać książkę dla dzieci. I to właśnie, jak donoszą jej znajomi, najbardziej ją obecnie interesuje.

Chylińska długo dojrzewała do macierzyństwa. Pierwsze miesiące po narodzinach 6-letniego obecnie Ryszarda były dla niej trudne.

Macierzyństwo to ściema! Wiem to na pewno! Poradniki, gazetki, reklamy pieluch nawet: wszyscy kłamią! To pułapka, w którą dałam się złapać i teraz zdezorientowana i zaszczuta chowam się po kątach, by mnie nie zauważył ssak, którego powiłam parę tygodni temu, by mnie nie wypatrzył, nie wyczuł, że jestem w pobliżu - pisała wówczas w miesięczniku Machina.

bDYIOAyf

Najwyraźniej zmieniła zdanie. Obecnie od sceny zdecydowanie woli rodzinę i od czasu urodzenia Estery koncertuje rzadko i niechętnie. Za to kończy już pisać drugą książkę dla dzieci.

Chylińska na pewno szybko nie wróci do muzyki - przepowiada Fakt. Pisząc książki, będzie mogła przebywać w domu ze swoją gromadką. Czy to znaczy, że porzuci muzykę dla bajek już na dobre?

Jeżeli porzuci, to raczej nie dla bajek, tylko dla pracy w telewizji. Myślicie, że warto?

bDYIOAyl
bDYIOAyG
KOMENTARZE
(215)
gość
8 lat temu
nowy zawód - celebryta - w wolnym tłumaczeniu d*******d przesycony próżnością
gość
8 lat temu
Przy trójce dzieci będzie miała co robić wcale się nie dziwię że na śpiewanie braknie czasu i siły
gość
8 lat temu
Największe tabu w polskim „showbiznesie” to operacje plastyczne gwiazd. Wystarczy stare zdjęcia porównać.A gnieszka Włodarczyk i Kasia „3000” Sowinska tak sobie naciągnęły oczy i zwęziły nosy, że obie wyglądają teraz jak siostry bliźniaczki. Czyżby ten sam chirurg w Ameryce? Co poprawiła Dodzia? Zmniejszyła lekko kartoflany nos, podniosła powieki oczu, wypełniła biust silikonem, poprawiła kształt kości policzkowych, wyszpachlowała żuchwę i owal twarzy, do tego robi sobie na bieżąco kwaski-sraski hialuronowe i Bóg wie co jeszcze ( a pewnie o wszystkim nie wiemy). Iza Miko- jej podbródek od tych korekt plastycznych za chwilę zmieni się w szpic noża o kącie 90stopni, oczy ma już tak naciągnięte, jak naćpana Chińka, nie mówiąc o wypełnionych policzkach. Twarz Edzi Górniak za chwilę wybuchnie od botoksu niczym nadmuchany balon, ponoć bez makijażu nie widać, że ona ma w ogóle oczy.Natalia Siwiec-szczyt przeróbek.. Jak ona może patrzeć na siebie w lustrze.. Zrobiła się „NA KACZKĘ” nie do poznania,korekta nosa,podcięte powieki, silikon w wargach oraz w piersiach. I co w efekcie mamy? Przerysowanego kaczora z wytrzeszczem oczu. Kto za nią stoi i kto jej na te operacje kasę dał?kto stoi za tym, że ciągle Pudelek o niej pisze i promuje jednocześnie?i kto stoi za jej ustawką na EURO Onetu?Maja Sablewska kolejna królowa hipokryzji ( i jej „cudownej diety”), wystarczy porównać stare i nowe zdjęcia, to dwie różne osoby. Czyżby cięła się na stole obok Dodzi w USA? Maryla Rodowicz od botoksu ledwo twarzą rusza, widać, że lewdo daje rade. A wszystko to zasługa diety i ćwiczeń? HIPOKRYZJA naszych celebrytek sięgnęła zenitu.
bDYIOAyH
gość
8 lat temu
Teraz to tylko pieluchy, domek i kolejna edycja perfekcyjnej pani domu nalezy do Chylinskiej ;d
kinia
8 lat temu
Bycie celebrytą jest ostatnio modne można na tym nieźle zarobić ... głupota
Najnowsze komentarze (215)
gość
8 lat temu
Agnieszka na wiosnę wydaje nową płytę! Jest wspaniała.
gość
8 lat temu
Agnieszka wydaje nową płytę na wiosnę! Nic nie wiecie?!
gość
8 lat temu
Agnieszka na wiosnę wydaje nową płytę! Nic nie wiecie?!
gość
8 lat temu
mnie irytuje tylko jedno dlaczego jedyna osoba w tym zepsutym kraju chce zaprzepaścić taki talent? rozumiem rodzina- to rzecz najważniejsza, ale zawsze można w między czasie nagrać dobry kawałek, potem powstała by płyta .. i będzie się kręcić, szacunek wielki, ale też zachowanie rozsądku!! "kiedyś było inaczej"
gość
8 lat temu
Lubię Chylińską.Według mnie nie jest zmanierowana i ma poukładane w głowie. Wie czego chce w życiu. POZDRAWIAM!!!
http://www.28...
8 lat temu
DBjMYVjELcQIfphhsj 2691
gość
8 lat temu
A tu- h t t p : / / e w a r a j . i b u t i k . p l / więcej ciuszków. Zapraszam do zakupów.
lilu
8 lat temu
w takie fryzurze to nijak spiewac dawne teksty...
bDYIOAyz
gość
8 lat temu
x.berith.pl/polecam12952showuptv Rejestracja z tego linka to 100 zetonow na pokazy erotyczne!
efka
8 lat temu
Co ta kasa robi z ludzmi......
gość
8 lat temu
dorosła kobieta,po co tyle jadu w tym materiale.a ja ją cenię!!
gość
8 lat temu
Aga wróc!
gość
8 lat temu
niech rzuci,bo taki chłam teraz śpiewa,że szok!!!Z całym szacunkiem Pani Agnieszko,uwielbiam Pani osobowość,jest Pani inteligentna,super się słucha...ale jak Pani mówi.
gość
8 lat temu
przestanę czytać Uwarzam Że
...
Następna strona
bDYIOAzb