Trwa ładowanie...
Przejdź na

Planowali ślub kościelny!

356
Podziel się:

Matka Waśniewskiego znów w tabloidach. "Mieliśmy zamiar połączyć obie ceremonie: ślub Kasi i Bartka i wprowadzenie Madzi do kościoła."

Planowali ślub kościelny!

W ostatnim czasie Katarzyna Waśniewska dała się poznać jako rzekoma miłośniczka okultyzmu i struganych w drewnie penisów. Początkowo jednak mówiło się o jej zaangażowanie w działalność młodzieżowych organizacji katolickich. Zresztą, to właśnie kochanka znajomego księdza miała pomagać jej w ukrywaniu się przed policją.

Jak opowiada teściowa W., Beata Cieślik, 22-latka i jej o rok starszy mąż planowali wziąć również ślub kościelny. Cywilny odbył się w kwietniu 2011 roku, a druga uroczystość planowana była na luty 2012. Rodziny chciały połączyć dwie okazje - ślub oraz chrzciny półrocznej Madzi. Niestety, 15 lutego odbył się jej pogrzeb.

Zanim Bartek oświadczył się Kasi, mówiłam mu, żeby od razu nie brali ślubu kościelnego. Uważałam, że takie młode małżeństwo powinno się sprawdzić w różnych sytuacjach i nabrać pewności, że chcą spędzić ze sobą całe życie - mówi jego matka w rozmowie z Faktem. Mieliśmy zamiar połączyć obie ceremonie: ślub Kasi i Bartka i wprowadzenie Madzi do kościoła. Wszystko jednak potoczyło się inaczej...

Aktualnie znana polska reżyserka planuje nakręcenie filmu, w którym przedstawi Waśniewską w pozytywnym świetle.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(356)
gość
10 lat temu
skończcie z tym bagnem
gość
10 lat temu
Nagrywać film na podstawie takiej wielkiej tragedii malego dziecka.. Przekraczają wszelkie granice by wydoić kasę..
gość
10 lat temu
po co o tym piszecie?
gość
10 lat temu
Co mnie to interesuje. Patologia w czystym Polskim wydaniu ! Promujecie patologiczne kobiety, a później dzieci będą ich naśladować bo co mi zrobią ? prawda - nic. Bo to Polska.
gość
10 lat temu
coraz blizej swieta, NAJNOWSZE KOMENTARZE NA PIERWSZA STRONE!
Najnowsze komentarze (356)
gość
7 lat temu
Kosmos
uistore Dot A...
8 lat temu
The Ten MostInsane bag Secrets... And Ways To Utilise them! uistore Dot Anchor for ELUGA power P-07D docomo
gość
10 lat temu
ROBIĆ NA TEN TEMAT FILM?????????MOŻE JESZCZE PRZEDSTAWIAJĄC KATA W ROLI OFIARY? P O M Y Ł K A!!!
gość
10 lat temu
CZYTANIE TEGO WSZYSTKIEGO PO PROSTU BOLI TAK BARDZO, ŻE UWAŻAM, IŻ SZACUNEK DLA ZAMORDOWANEGO DZIECIĄTKA SUGERUJE MILCZEĆ, A NIE ROBIĆ Z MORDERCZYNI CELEBRYTKĘ!!!!!!
kiedy tusk za...
10 lat temu
kiedy tusk zacznie się pomwzurieoać ze swoją partią przy pomocy listf3w wieszanych w na publicznych stronach w internecie a swoje wiekopomne przemyślenia będzie wywnętrzał przed trzęsącą się w rękach rozemocjonowanego blogera kamerą, to wtedy uznam, że z platformą kiepsko.
gość
10 lat temu
a mnie sie wydaje \ze pasiloby calkowicie zbojkotowac ten film,,,oby nikt nigdy na niego nie poszedl zeby hieny chytre na kase nie zarabialy na czyims nieszczesciu ,,,,,,a ta s****a oby dostala za to 300lat ciezkiej pracy w kamieniolomach ,,,,,bestia liczy ze ja wypuszcza......
gość
10 lat temu
no i "przykład do naśladowania" może jeszcze zgarnie pełno kasy za użycie jej osoby do nagrania filmu... zabiła a jeszcze zostanie nagrodzona filmem "na swoją cześć" ... PARANOJA!
kr^26
10 lat temu
Powinno zostać napisane: "Aktualnie znana polska reżyserka wykorzystując śmierć Madzi planuje nakręcenie filmu który przyniesie jej dochód równy 50-letnim realnym (nie gusowskim) dochodom przeciętnego Polaka."
gość
10 lat temu
CZY WYŚCIE POSZALELI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PROMUJECIE MORDERCÓW A UCZCIWYM RODZICOM DAJECIE ZASIŁEK RODZINNY NA PACZKĘ PAMPERSÓW ,,, I TO MA BYĆ PRORODZINNY I KATOLICKI KRAJ ?????????????? TO CHYBA JAKIŚ CHORY UDAWANY SEN BRONKA&DONKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZY DZIEWCZYNY MAJĄ MORDOWAĆ SWOJE DZIECI ŻEBY ZAISTNIEĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ŻENADA , DEBILNA RZECZYWISTOŚĆ I HIENY DOOKOŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
y teściowa
10 lat temu
a czy matka Bartka ma ślub kościelny z obecnym partnerem???
Śniezka
10 lat temu
Upominek od Świętego Mikołaja na czas kryzysu...
gość
10 lat temu
PO KIEGO GRZYBA PISZECIE O TEJ MORDERCZYNI? TO JUŻ NAPRAWDĘ NIE MA O CZYM? A KOŚCIÓL POWINIEN JĄ ANATEMĄ OBŁOŻYĆ A NIE WYWŁOKĘ PRZYJMOWAĆ
gość
10 lat temu
Ludzie nie macie dość czytania o nich? robienia z nich celebrytów za wszelką cene oraz promowania sie kolejnych reżyserów i aktorów na podstawie tragedii malego dziecka?!!!
gość
10 lat temu
K***a ja juz mam tego dosc!!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie