Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojewódzki bez Figurskiego TRACI SŁUCHACZY!

359
Podziel się

Słuchacze Eski tęsknią za Michałem...? A może mają już dosyć żartów Kuby?

Wojewódzki bez Figurskiego TRACI SŁUCHACZY!
bDIryCLF

Po aferze z "żartami" z gwałcenia pracujących w Polsce Ukrainek kierownictwo Eski Rock dokanało oceny potencjalnych korzyści i strat. Wyszło im, że opłaca się zostawić na stanowisku bardziej znanego Kubę Wojewódzkiego i pozbyć się mniej zabawnego i lubianego Michała Figurskiego. Celebryta wkrótce potem żalił się, że został skrzywdzony i że nie stać go już na jedzenie codziennie sushi. Zobacz: "JESTEM BEZROBOTNY, bez planów, żona też, a WOKÓŁ SĘPY!".

Okazuje się jednak, że nowa formuła programu, który z nazwy Poranny WF zmienił się na Zwolnienie z WF-u, nie do końca przypadła do gustu słuchaczom. Przypomnijmy, że obok Wojewódzkiego pojawiają się różni prezenterzy, m.in. Maciej Stuhr, Agnieszka Szulim oraz równie ceniący Ukrainki Bartosz Węglarczyk. Tego ostatniego zastąpił niedawno inny przyjaciel Kuby, Czesław Mozil. Jak donosi Press, słuchalność audycji spadła o 60 tysięcy osób, co dla programów radiowych jest dużą stratą.

Zgodnie z wynikami badania Radio Track, Poranny WF w okresie od września do listopada 2011 roku w grupie docelowej słuchało średnio 277 tysięcy osób. W tym samym czasie w tym roku było to już tylko 218 tysięcy. Udział stacji Eska Rock w rynku radiowym w tym paśmie (między 8 a 10 rano) wynosił więc 1,7 %.

bDIryCLH

Jak myślicie, słuchacze Eski tęsknią za Michałem Figurskim? A może mają już dość żartów Kuby?

bDIryCMi
KOMENTARZE
(359)
DAMIAN
8 lat temu
Bez Michała Figurskiego ten program powinien nazywać się ROzwolnienie z WF'u... Szulim i ten drugi co się jąka nie mają za grosz poczucia humoru a Wojewódzki zaczął się już w akcie desperacji śmiać z własnych żartów, co jeszcze przed dwoma latami mocno piętnował i z tego drwił... ŻENADA!
gość
8 lat temu
R***i z d**y Marcin Pobudejski Po prostu
Robert
8 lat temu
Michał to typowy radiowiec, duża strata dla Eski, nie ukrywam że ja również przestałem ich słuchać tamtego duetu nikt nie jest w stanie zastąpić SZKODA
bDIryCMj
gość
8 lat temu
tego starucha nawet nikt kijem nie tyka
gość
8 lat temu
jak on śmierdzi
gość
8 lat temu
jak jego matka zejdzie to zadna na niego nie spojrzy
gość
8 lat temu
wojewódzki wali szambem
gość
8 lat temu
wojewódzki pasował by inteligencja do Siwiec - dwa matoły żenunujące
gość
8 lat temu
wojewódzki to największy i****a polskich massmediów
gość
8 lat temu
Figurski jest o niego lepszy niż Wojewódzki, bez niego wieje potworną nudą miedzy 8 a 10. Wojewódzki tak bredzi, że nie da się tego słuchać a jego zacni współprowadzący tylko tę nudę podsycają. Przykre. Figur wracaj!!!!!
gość
8 lat temu
ma dość obu
gość
8 lat temu
słabe w c**j
gość
8 lat temu
cycaty, idź szukać szczęścia w konkursie "Miss mokrego podkoszulka", chociaz nie wiem, czy tam przyjmuja knury
bDIryCMb
Gość
8 lat temu
denerwuje mnie to jak sztur odnosi sie do wojewodzkiego ze wzajemnoscia "proszę pana" rece mi opadaja!
...
Następna strona
bDIryCMD