Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kondrat: "Nie zagrałbym w filmie o Smoleńsku!"

1104
Podziel się

"Jeśli automatyczny pilot mówi podnieś samolot, bo się zderzysz z ziemią, to wszystko jest jasne" - tłumaczy. "Jestem bardzo zadowolony z rządów Tuska".

Kondrat: "Nie zagrałbym w filmie o Smoleńsku!"
bDfBJiOJ

Marek Kondrat w 2004 roku porzucił aktorstwo i zajął się reklamowaniem banku oraz handlem winami. Nigdy nie krył swojego poparcia dla Platformy Obywatelskiej, przed wyborami parlamentarnymi w 2011 roku udzielił nawet wywiadu Gazecie Wyborczej, w którym apelował o niegłosowanie na Prawo i Sprawiedliwość.

W świątecznej rozmowie z Onetem Kondrat przyznaje, że obecne rządy PO bardzo mu odpowiadają:

- Jest Pan zadowolony z rządów Donalda Tuska?

bDfBJiOL

- Przy wszystkich niedociągnięciach, bardzo jestem zadowolony z rządów Tuska. PO nie judzi, nie używa języka agresji. Mamy spokój.

- Donald Tusk nie ma spokoju i uważa, że nie sposób ułożyć sobie życia w jednym państwie z osobami takimi jak Kaczyński.

- Ciekawe jakby Pan się czuł, gdyby jakiś koleżka oskarżał Pana o śmierć 96 osób. Oczywiste, że trudno jest żyć w jednym państwie z Kaczyńskim. Dlatego przestrzegałem przed powrotem IV RP. Szczęśliwie coraz mniej boję się PiS-u, bo to jest zużywająca się partia. Dzisiaj już nikt poważny nie może traktować Kaczyńskiego jako potencjalnego kandydata na premiera. Przemiany i wpadki prezesa PiS pokazują tylko spadek jego formy.

W sprawie kastrofy Smoleńskiej aktor również ma wyrobione zdanie: zgadza się z ustaleniami komisji Jerzego Millera. Zapewnia ponadto, że niez zagrałby w filmie o takiej tematyce, jednak z innych pobudek niż Marian Opania czy Daniel Olbrychski:

bDfBJiOR

- A jakby dostał Pan propozycję występu w filmie o katastrofie smoleńskiej, to również pozostałby Pan niewzruszony?

- W "Smoleńsku" nie wystąpiłbym tak samo, jak nie wystąpiłbym w filmie Stevena Spielberga. Skończyłem z tym zawodem. W temacie aktorstwa już nic więcej nie mam do powiedzenia. A filmem o katastrofie smoleńskiej nie zaprzątam sobie głowy. O tyle Smoleńsk zajmuje mnie w życiu doraźnym, mimo że staram się omijać tę nazwę, że nie oczekuję tego filmu.

Kondrat mówi też, dlaczego jego zdaniem doszło do katastrofy smoleńskiej:

- Jeśli automatyczny pilot mówi podnieś samolot, bo się zderzysz z ziemią, to wszystko jest jasne. Mówi to automatyczny pilot, a nie podstawiony gość prawosławnego wyznania, który chce strącić ten samolot gazem, kijem, brzozą czy sztucznym helem. Za długo żyję, żeby dać wciągnąć się w wątpliwości na temat katastrofy smoleńskiej.

bDfBJiOS
bDfBJiPm
KOMENTARZE
(1104)
gość
8 lat temu
Jemu nic nie brakuje to i zadowolony, a co ma powiedziec zwykły człowiek?
Butryk
8 lat temu
Święta a ci o Smoleńsku gadają.
Rafał Piątek
8 lat temu
Nie ma naprawdę innych tematów?
bDfBJiPn
Mirador
8 lat temu
Pan Kondrat to hipokryta!
Maria Bednarz
8 lat temu
Nich sie jeszcze bardziej da przeciagnac po podlodze w kolejnej reklamie banku.Dno calkowite, upadek niezlego aktora
Najnowsze komentarze (1104)
http://www.he...
7 lat temu
thanks for share!
gość
8 lat temu
Oficer CIA: to nie wypadek ,,,,,,,,,,,,,To nie był wypadek - stwierdził na antenie Polsat News dr Eugene Poteat, były długoletni oficer CIA, a obecnie prezes Stowarzyszenia Byłych Oficerów Wywiadu. - Rosjanie chcieli zniszczyć lub ukryć kluczowe dowody dotyczące katastrofy smoleńskiej - dodał. Rok temu podobną opinię Poteat wyraził w rozmowie z Leszkiem Misiakiem i Grzegorzem Wierzchołowskim z "Gazety Polskiej". - Rosja miała środki, motyw i sposobność do popełnienia w Smoleńsku zbrodni. Krajem tym rządzą przede wszystkim byli oficerowie wywiadu - bandyci i następcy tych, którzy mordowali w Katyniu i przez lata popełniali inne potworności. Po upadku Związku Sowieckiego Polska - w oczach Moskwy - miała czelność zrzucić rosyjskie jarzmo, wstąpić do NATO, a potem wybrać prozachodniego przywódcę. Wszystko to było dla Rosji zniewagą - powiedział.
gość
8 lat temu
Fajny teledysk Magda Przychodzka Jaskółeczka i super piosenka Gusła
gość
8 lat temu
mosiek pejsaty - ale ubaw - przynajmniej w sylwestra sie usmiałam
gość
8 lat temu
ty gdzie byłes jak tusk z komoruskim rozpetał spiralę nienawiści - chyba degustowałeś wino albo leżałeś na jakiejś wyspie z chorobą azjatycką - jesteś oderwany od rzeczywistości - jakbyś miał 1200 wypłaty to byś na gały przejrzał - już cie skreśliłem p****u
partia
8 lat temu
boi sie, ze jak cos powie to Tusk nasle na jego handelek i urzad skarbowy,
gość
8 lat temu
Panie Kondrat, zapamiętam panu ten wywiad.
gość
8 lat temu
Aktor jednej roli - ING bank do ... śmierci
bDfBJiPf
gość
8 lat temu
http ://all egro .*l/ zestaw-kosmetykow-oriflame -avon-joanna-hm-i2909535190 .h tml ZAPRASZAM ZESTAW KOSMETYKÓW
.zip
8 lat temu
Panie... Pan jest rownie bezmózgi jak Pana Premier z któregoś jest pan zadowolony.. co to za rządy gdzie po studiach można wykładać chemie albo inne pierdoły w marketach.. a Pana wypowiedz swiadczy Tylko o Pańskich wielkim egoizmie..
gość
8 lat temu
Czy dla celebrytów tylko forsa się liczy, a Ojczyzna?
gość
8 lat temu
kolejny dotychczasowy autorytet żałosną wypowiedzią
gość
8 lat temu
aktor ? zapamiętałem go jako aktora, który siedział na kiblu i podcierał tyłek widocznie była to jedna z bardziej wybitnych ról pana Kondrata jako aktora
gość
8 lat temu
jestem bardzo zadowolony z rządów Tuska, to mówiłem ja, Jarząbek... -nadal pan jest wspaniałym "aktorem" panie Marku
...
Następna strona
bDfBJiPH