Trwa ładowanie...
Przejdź na

Przybylska: "Byłam w ciąży pięć razy!"

596
Podziel się

Dwa razy poroniła... Raz myślała o aborcji.

Przybylska: "Byłam w ciąży pięć razy!"
bDeSRmth

Wychudzona Anna Przybylska w rozmowie z magazynem Gala dokonuje podsumowania swojego życia. Odpowiada przy okazji na pytanie, czy czuje się bardziej gwiazdą, czy "matką Polką". Tu akurat zaskoczenia nie ma, bo przywiązanie aktorki do rodzinnych wartości jest od dawna znane.

Stracić dwa dni, żeby "stanąć na ściance"? - pyta retorycznie. Nie opłaca mi się. Zamiast tego, jak wyjawia, woli zostać w domu i odrabiać z dziećmi lekcje. Przy okazji wyjawia pewien fakt ze swojej przeszłości:

Byłam w ciąży 5 razy - wyznaje.

bDeSRmtj

Okazuje się, że dwukrotnie poroniła. W sumie, jak ujawnia w wywiadzie, z Jarosławem Bieniukiem zaszła w ciążę pięciokrotnie.
W końcu zaczął się śmiać: "Przybyła, ty już nie przychodź na mecze. Ty jak na mnie popatrzysz to już jesteś w ciąży - wspomina aktorka. Oczywiście Oliwia była owocem miłości i była planowana, natomiast następne dziecko to był całkowity przypadek.

Za drugim razem Przybylska poroniła. W trzeciej ciąży, z Szymonem, musiała szczególnie na siebie uważać. Pierwsza ciąża też należała do łatwych. Aktorka po latach wyznała, że badania prenatalne wskazywały wówczas, że jej córeczka może być upośledzona i poważnie zastanawiała się nad aborcją. Zobacz: Przybylska: "Skłaniałam się W STRONĘ ABORCJI"

bDeSRmtp
bDeSRmtK
KOMENTARZE
(596)
gość
8 lat temu
Mimo wszystko, wyróżnia się na tle naszych "gwiazdek". Nie jest g****a po prostu.
A.
8 lat temu
Piękna i mądra
gość
8 lat temu
Jednak urodziła się zdrowa..
bDeSRmtL
gość
8 lat temu
To są trudne życiowe decyzje! Obyśmy nie musiały przed takimi stawać! A z Przybylskiej no cóż....niezła mamuśka:)
gość
8 lat temu
piękne ma dzieci
Najnowsze komentarze (596)
JOLA
6 lat temu
piękna kobieta
gość
8 lat temu
piekna jest
gość
8 lat temu
Ona jest taka piękna na tych zdjęciach z synkiem, nie wiem po co ją tak wyretuszowali na okładkach :( jak straszydło wygląda.
gość
8 lat temu
normalna jest i tyle - nie jak MAMA MUCHA
Gość
8 lat temu
kim na?
jr
8 lat temu
ładna
gość
8 lat temu
GALA - ogarnijcie sie tam w gazecie - macie fatalnych fotografow i grafikow, to zdjecie to jakis portret trumenny vel polisz kicz
gość
8 lat temu
Kocham ją od zawsze. Ideał urody. Zdjęcia na okładkach Gali obrzydliwe-nianturalne.
bDeSRmtD
gość
8 lat temu
zamiast czytać te pierdoły ,zainteresujcie się hasłem "ubój rytualny " ,okrutne i bestialskie mordowanie zwierząt ,które już wkrótce będzie zalegalizowane w Polsce . Organizację obrońców zwierząt się tym nie interesują ,ale ja tak i jeżeli choć kilka osób to przeczyta i zainteresuje się tematem to będzie oznaczało ,że ja jako zwykły ,przeciętny obywatel coś w tej sprawie zrobiłam
gość
8 lat temu
Już r****m nią !!! Za dużo i po co !!!!!!Mamuśka i niech tak zostanie z jej dykcją koszmarną !!! Żadna z niej aktorka , ale niebrzydka kobieta , ale to tylko tyle !!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Jest piękna i mądra ,ja taka nie jestem.
gość
8 lat temu
:]
gość
8 lat temu
Fajniutka kobietka,taka normalna,ciepła kobieta
gość
8 lat temu
dla mnie jest idelana
...
Następna strona
bDeSRmuf