Trwa ładowanie...
Przejdź na

WYJDZIE NA WOLNOŚĆ przez Rutkowskiego?!

263
Podziel się:

Były detektyw bardzo zaszkodził linii oskarżenia. Waśniewska to wykorzysta?

WYJDZIE NA WOLNOŚĆ przez Rutkowskiego?!
bEBWtped

Jak wiadomo, Katarzyna W., oskarżona o uduszenie swojej półrocznej córeczki, oczekuje w areszcie na pierwszą rozprawę. Wszyscy zastanawiają się, czy znów uda jej się uniknąć odpowiedzialności. Proces będzie poszlakowy, a w takiej sytuacji wszelkie wątpliwości przemawiają na korzyść oskarżonej. Zdaniem biegłego, komentującego sprawę dla Faktu, linii oskarżenia ogromnie zaszkodził Krzysztof Rutkowski. To właśnie przez jego działania Waśniewska może znowu wyjść na wolność.

Ekspert tabloidu, policyjny negocjator Dariusz Loranty sugeruje, że Katarzyna W. będzie się bronić przekonując sędziów, że do ukrywania prawdy na temat śmierci córeczki nakłonił ją sam Rutkowski, a potem użył wobec niej podstępu, aby wydobyć prawdę.

Moje działania pokazały nieudolność policji - chwali się właściciel biura detektywistycznego. Nagrywając Katarzynę Waśniewską, chciałem zjednać ją, musiałem jej współczuć. Dzięki temu nagraniu przyznała się, że dziecko nie żyje. Reszta dowodów należy teraz do prokuratury.

bEBWtpef

Oprócz nagrania Rutkowski przekazał prokuraturze także różowy kocyk, z którego rzekomo wypadło dziecko oraz wełniane rękawiczki. znalezione przez rodzinę.

To wszystko było elementem strategii - ocenia biegły sądowy. Przyszły klient biura detektywistycznego miał odczytać to tak: zobaczcie, Rutkowski ma mocne dowody, prokuratura je przyjmuje. Tylko on doprowadzii do wyjaśnienia sprawy.

W rzeczywistości jedynie nagrania okazały się istotne dla śledztwa. Ale sposób, w jaki Rutkowski je zdobył, przemawia na korzyść oskarżonej. Waśniewska może to wykorzystać.

bEBWtpel
bEBWtpeG
KOMENTARZE
(263)
gość
9 lat temu
SKOŃCZCIE JUŻ Z NIMI RAZ NA ZAWSZE!
gość
9 lat temu
To właśnie Polska...
gość
9 lat temu
dajcie spokój już z tą dzieciobójczynią
bEBWtpeH
engo
9 lat temu
Rutkowski to karykatura Jamesa Bonda. Kryzys wieku średniego powinien mieć już dawno za sobą. Półnagie sesje stylizowane na Rambo, pozowane strzelanki i pokazowe pościgi to tylko jeden z elementów jego PR-owskiej kampanii. Jego pragnienie obecności w mediach przeniosło go z płaszczyzny postępowego lansu do regresywnej żenady.
gość
9 lat temu
NO CHYBA KPINY WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI ROBI, ŻE TĄ MORDERCZYNIĘ WYPUŚCI NA WOLNOŚĆ
Najnowsze komentarze (263)
gość
9 lat temu
TO JUŻ DRUGI ! WSZYSCY AGENCI POKAZUJĄ KLATY ?
gość
9 lat temu
Boże, skąd się biorą tacy ludzie jak Rutkowski??????OSZOŁOM.
gość
9 lat temu
Rutkowski stara k***a zomowiec
gość
9 lat temu
wlasnie dobrze ze ona sie jemu przyznala bo mala do tej pory gnila by i byc moze by nikt nic nie wiedzial
cia
9 lat temu
na stos z nia
gość
9 lat temu
ten czlowiek juz nie istnieje
gość
9 lat temu
i tak nie pojdzie siedziec - solidarnosc jajnikow od poczatku. Na kazdym szczeblu. Od niewszczynania dochodzenia, poprzez wypuszczenie morderczyni, az do wyroku.
gość
9 lat temu
g****a s**a powinna zdechnąć w więzieniu i to najlepiej w alcatraz
bEBWtpez
gość
9 lat temu
rutkowski ty medialny p****u
gość
9 lat temu
A Rutek nadal na wolnosci ?? Przeciez go skazali!
gość
9 lat temu
Panie Loranty, Pana spekulacje są bez sensu, chociażby dlatego, ze do dziś Wasniewska nie ujawniła prawdy i tego zrobić nie zamierza. A że Rutek ją podszedł, mówiąc, że widziano ją jak sama się położyła w żaden sposób zaszkodzić nie mogło. Wyjawniła tylko, ż nie było porwania, ale podała koejną bajczke. Natomiast pomysł, że to Rutkowski skłonił ja , by prawdę ukrywała jest o tyle nonsensowny, że przecież sie nie znali, gdy ta wpadła na pomyśł morderstwa i upozorowania porwania.tak czy tak ofaktach mówią dowody i to one są jedyną podstawą oskarżenia, nie cuda jakie sie wokół działy.
Zdzich
9 lat temu
Co z tego kto ja nakłonił do ukrywania prawdy? Zabiła więc niech będzie ukarana!!! Prawo działa jak widać dla morderców! Super mieszkać w państwie, które daje przykład bezkarności morderczyni dziecka, które miało piękne życie przed sobą!
gość
9 lat temu
powinien zostac oskarzony o utrudnianie i mataczenie w tej sprawie
gość
9 lat temu
obrońca który użyje takiego argumentu będzie debilem i umysłowo opóźnionym człowiekiem
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEBWtpfs
bEBWtpft
bEBWtpfu
bEBWtpfv
bEBWtpfw
bEBWtpfb