Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozenek: "Idę popełnić samobójstwo!"

598
Podziel się:

Mąż "perfekcyjnej pani" nie radzi sobie z rozwodem? "Gardzę sobą, jedyna pociecha w Ballantine's."

Rozenek: "Idę popełnić samobójstwo!"

Wsparcie przyjaciela ze studiów, Piotra Adamczyka, najwyraźniej okazało się niewystarczające. Jak z niepokojem donoszą tabloidy, Jacek Rozenek coraz częściej topi smutki w alkoholu. Nie robi z tego zresztą żadnej tajemnicy. Na jego profilu na Facebooku można znaleźć następujące wpisy:

Gardzę sobą, jedyna pociecha w Ballantine's.

Zabieram Św. Mikołaja i Jacka Danielsa na narty, chętni zabrać szklanki i narty (deski), kierunek Wierchomla.

Najwyraźniej już na miejscu nadal doskwierała mu samotność, bo ponowił zaproszenie:

Moja pierwsza samojebka na wyciągu, przyjeżdżajcie, co tak sam będę jeździł. Jest jeden wielki, zielony słup z reklamą szkoły narciarskiej, rozpędzę się i mam nadzieję, że nie zdąży mi umknąć. Idę popełnić samobójstwo na stoku**.**

Widocznie niewystarczająca ilość talentu narciarskiego nie zyskuje na połączeniu z alkoholem.

Jak można się domyślać, publiczne wynurzenia męża nie przypadły do gustu jego żonie, która liczyła na dyskretny i "perfekcyjny" rozwód, pasujący do jej obmyślonego przez TVN wizerunku. Szukający ukojenia w alkoholu lub żartujący w taki sposób mąż z pewnością nie poprawi jej wizerunku. Na szczęście, jak donosi tygodnik Na żywo, Małgosia znalazła już męskie ramię, na którym może się wypłakać.

W momencie, gdy Jacek żyje na emocjonalnej krawędzi, Małgorzata w obiektywie aparatu kwitnie - pisze tabloid. A kolejne jej zdjęcia, na których wita się z tajemniczym mężczyzną, nie pozostawiają wątpliwości, że przekreśliła wszystko.

Trzymamy kciuki, żeby nie spotykali się często pod blokiem...

KOMENTARZE
(598)
gość
9 lat temu
najbardziej niestety ucierpią zawsze dzieci:(
gość
9 lat temu
zenujaca..
gość
9 lat temu
tak se siedze na kibelku i ktos puka.... ksiadz po koledzie
gość
9 lat temu
myślałam że Ona ma lepiej pod sufitem, dla kasy i sławy poświęciła rodzinę.. Gosiu to się kiedyś zemsci, przykre ale tak się dzieje..
gość
9 lat temu
perfekcyjnie plastikowa
Najnowsze komentarze (598)
Gość
5 lata temu
Gosc rewelacyjny
Gość
5 lata temu
Co miala na siłę z nim byc debile jak nie które wiecznie skrzywione mordy nieszczęśliwe lykaja xanax i tak zyc i dzieci wtedy mają dobrze z nacpana prochami mamusia co się na nie drze bo dobrego sexu od lat nie uprawisla to jest życie puknijcie się w łeb debile dobrze zrobiła nie ma miłości nie ma szczęścia
fitflops chea...
6 lat temu
fitflops fitflops cheap
gość
9 lat temu
BO TO ZLA KOEBIETA JEST!
fox
9 lat temu
Szkoda ich
gość
9 lat temu
d*****!
gość
9 lat temu
chlop jak dab, baba moze mu najwyzej naskoczyc
gość
9 lat temu
PANIE JACKU !!!GLOWA DO GORY PANA DAWNA ZONA TO PUSTOSAN -GLUIA BABA -BEZTALENCIE -ZNAJDZIE PAN MLODA I LADNA A NIE TAKA STARA BABE!!!!!
gość
9 lat temu
Wstydziłby się tak glupio zachowywać-dorosly facet,tym bardziej,że ta plastikowa perfekcjonistka musi chyba być chora psychicznie. Rozmemłanemu pijakowi żaden sąd nie przyzna opieki nad dziećmi,a chyba mu zalezy na synach? Ona pewnie już zbiera na niego kwity.Takie głupie wpisy będą swiadczyć na jego niekorzyść.Pewnie się wyżala po pijaku,żałosny cienias bez j..
gość
9 lat temu
Jacuś, cały czas lansik?? z tym wzrokiem wpatrzonym niby to w przestrzeń , już to w kamerę? Z taką zmęczoną, zaniedbaną twarzą to ty sobie raczej nie pograsz.Podtatusiały amant.Już za tobą stoją młodsi, ładniejsi ? A Ty ? Grawitacja nie do pokonania na ryju!!
gość
9 lat temu
tak się chwalił że jest świetny w łóżku ale to chyba nie wystarcza do życia...
gość
9 lat temu
Jak zaczynała program, tak sobie myślałam, jak to miło, że z mężem są razem tyle lat i się wspierają. Wypromowała się dzięki mężowi, a gdy już jest pewna swojego sukcesu, opuszcza go. Przecież to sukowate.
gość
9 lat temu
Jaja sobie robi, a wy debile wierzycie :)
gosia
9 lat temu
Panie Jacku! glowa do gory .Swiat sie nie konczy na Pana zonie.Ma Pan swietne dzieci dla nich niech Pan pokaze klase.Pozdrawiam
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie