Trwa ładowanie...
Przejdź na

Psycholog o Waśniewskiej: "SEKSUALNA EGOISTKA, PSYCHOPATKA"

508
Podziel się

"Współżyliśmy u mnie, było kiepsko - zapisała w pamiętniku. "Nie zadowala mnie. Ma dziurkę na własność i może ją penetrować do woli."

Psycholog o Waśniewskiej: "SEKSUALNA EGOISTKA, PSYCHOPATKA"
bDKdagdN

Najwyraźniej Super Express postanowił przeczytać cały pamiętnik Katarzyny W. oskarżonej o zamordowanie półrocznej córki. Jak już pisaliśmy, prowadzone przez nią zapiski zostały włączone do materiału dowodowego zgromadzonego przez prokuraturę. Tabloid regularnie zapoznaje czytelników z ich treścią.

Po odcinku, opowiadającym o planach Katarzyny W. pozbawienia dziecka życia, przyszedł czas na refleksję nad... jej życiem erotycznym i relacjami z mężem.

Dowiadujemy się, że ich pierwszy seks nie zadowolił Katarzyny.

bDKdagdP

_**Współżyliśmy u mnie, było kiepsko**_ - zapisała w pamiętniku. Nie chcę nawet póki co, kontynuować tego, tym bardziej, że Bartek tego nie traktuje jako wyrażenia miłości, tylko jak pocałunek, może być krótki, w miejscu publicznym. Chce przez to wyrazić, że ma dziurkę na własność i może ją penetrować do woli. Jestem przez to trochę rozżalona.

Po przyjściu na świat dziecka relacje między małżonkami pogorszyły się.

Skończyły się motyle, zabieganie o mnie, romantyczne SMS-y, rozmowy, spotkania, skończył się podryw, kwiaty, czułości - żaliła się Waśniewska. Nie stroi się dla mnie, nie pokazuje mi swojego świata, nie interesuje się moimi uczuciami, obowiązkami, nawet dobry seks się skończył.

Zdaniem "eksperta tabloidu", psychologa społecznego prof. Zbigniewa Nęckiego, Katarzyna W. zamiast wraz z mężem szukać rozwiązania, zwala na niego całą winę. Świadczy o tym kolejny jej wpis.

bDKdagdV

W związku z zachowaniem mojego męża, wstrzymuję seks. Nie mogę mu oddawać się w zaufaniu, poza tym od dłuższego czasu problem z tą sferą, nie zadowala mnie.

Na pewno są zupełnie niedopasowani psychicznie - ocenia prof Nęcki. Ona aktywna, wybuchowa psychopatka, on introwertyczny i spokojny. Katarzyna nie rozumiała, że przecież wiele małżeństw ma problemy erotyczne. Zamiast próbować wspólnie rozwiązać je w sypialni, zrzucała całą winę na partnera. To bardzo do niej podobne. Można powiedzieć, że matka Madzi to seksualna egoistka.

bDKdageq
KOMENTARZE
(508)
mmm
rok temu
Tato uciekł do Anglii, tchórz, też jest winny!
lll
rok temu
Kasia od urodzenia jest psychiczna, jako 8 latka bawiła się w pogrzeby, rozwalała lalki, dlaczego rodzice nie poszli z nią do psychiatry?
gość
8 lat temu
Dobry seks ? Dziwne
bDKdager
gość
8 lat temu
Ja się pytam, co ona jeszcze w ogóle robi na wolności?-.-
FILMOWIEC
8 lat temu
Katarzyna jako artystka zawsze myślała nieszablonowo i szukała nowych rozwiązań, dlatego postanowiła, że nie będzie uczyła swej córeczki Madzi chodzić - nauczy ją od razu latać. Niestety, nie udało się i podczas próby Madzia (całkowicie przypadkowo) uderzyła o próg (kilka razy). Wszystko to stało się więc w wyniku nieszczęśliwego wypadku, ale jako artystka z reżyserskimi ambicjami Katarzyna postanowiła wykorzystać okazję i spełnić swoje marzenie – zrealizować film akcji o porwaniu. Aby obniżyć koszty postanowiła użyć dziennikarzy jako ekipy filmowej, policjantów jako statystów, a samą siebie obsadzić w roli nieszczęśliwej matki. Do roli superbohatera został zaangażowany Sherlock Rutek. Niestety kiedy mieli kręcić scenę, w której Rutek i Kaśka ścigają porywacza śmigłowcem, Kaśka przyznała się z płaczem, że nie umie pilotować, zaś kurs latania w jej wykonaniu zakończył się tragedią. Od tej pory, pomimo przerwania prac nad superprodukcją i wszczęcia śledztwa w sprawie śmierci Madzi, kariera Katarzyny nabrała tempa. Sama kobieta, nie schodząc z pierwszych stron gazet, jako mistrzyni autostylizacji i dopasowywania koloru włosów do aktualnej temperatury powietrza, stała się prawdziwą gwiazdą, szybko doczekawszy się swojej biografii.
gość
8 lat temu
jakim prawem czytacie jej pamietnik, za swój czyn zostanie osądzona, ale to wy wszyscy "zasrani sędziowie" jesteście jesteście.........tępe h**e
obserwator
8 lat temu
ta morderczyni powinna dostac karę śmierci jeszcze kombinuje zeby się wywinąc
gość
8 lat temu
Spierdalajcie już z tą Madzią, k***a ile można czytać?! C**j mnie obchodzi to czy ją zabiła, czy nie, a tym bardziej jej życie seksualne...Nosz k***a!
gość
8 lat temu
DLACZEGO TA DZIECIOBOJCZYNI NIE GNIJE W P*****U?!?!?!?!?!
gość
8 lat temu
tragedia ;/;/
gość
8 lat temu
kara śmierci to za mało
~ZIEW
8 lat temu
DAJCIE JUZ SPOKÓJ Z TYM TEMATEM...
gość
8 lat temu
a takich psychopatek jest cała masa, każda dziewica to potencjalna psycholka, pewnie prawiczki też,
bDKdagej
sunia do adop...
8 lat temu
TUŻ PRZED ŚWIĘTAMI BOŻEGO NARODZENIA, W NOCY Z 21 NA 22 GRUDNIA PRZY -15 JAKIŚ PRAWDZIWY KATOLIK WYRZUCIŁ NA ULICĘ DWA SZCZENIACZKI. NIESTETY ZANIM ZOSTAŁY ZNALEZIONE JEDEN Z NICH ZAMARZŁ. DRUGI, A DOKŁADNIEJ DRUGA, BO TO SUNIA, MIAŁA WIĘCEJ SZCZĘŚCIA. NIE DOLEGAŁO JEJ NIC POZA TYM, ŻE PRZEMARZŁA. CZEKA W DOMU TYMCZASOWYM NA SWOJE WŁASNE MIEJSCE. SUCZKA RACZEJ BĘDZIE NIEWIELKIM PIESKIEM. JAK NA RAZIE JEST TROSZKĘ NIEUFNA, ALE SZYBKO UCZY SIĘ, ŻE NIE KAŻDY CZŁOWIEK JEST ZŁY. CHĘTNYCH NA ADOPCJĘ PROSZĘ O KONTAKT POD NR 695 562 692. PROSZĘ UDOSTĘPNIAJCIE!!!
...
Następna strona
bDKdageL