Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rusin nie przyszła na prezentację ramówki. Dlaczego?

570
Podziel się:

Nie chce się pokazywać obok Rozenek?

Rusin nie przyszła na prezentację ramówki. Dlaczego?

Kinga Rusin rzadko omija imprezy służbowe. Zdaje sobie sprawę z tego, że dyrektor programowy jej stacji traktuje je bardzo poważnie, a obecność na prezentacji ramówki uchodzi za obowiązkową. Dla Kini była to zawsze świetna okazja, by mu się przypodobać i pośmiać publicznie z jego dowcipów. W tym tygodniu jednak zamiast stawić się na imprezie, pojechała na narty. Zamiast niej na prezentacji ramówki brylowały Magda Gessler oraz jej największa konkurentka Małgorzata Rozenek. Zdaniem pracowników stacji, Kinga szczególnie obawiała się konfrontacji z tą drugą.

Go*_sia jest teraz oczkiem w głowie Edwarda Miszczaka*_ - mówi informator Super Expressu. Kiedyś była nim Kinga.

Ostatni raz Rusin pojawiła się na prezentacji ramówki w lutym zeszłego roku. Wtedy o Rozenek jeszcze mało kto słyszał. Odkąd _**Perfekcyjna Pani Domu**_ zyskała na popularności, Kinga stara się jej unikać. Z pewnością należy też do pracowników DDTVN najmniej zachwyconych plotkami o planowanym dołączeniu Rozenek do ekipy pasma śniadaniowego.

A przed pojawieniem się Małgosi tak świetnie się rozumieli:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(570)
gość
11 lat temu
Ojj biedna..Naprawde mi jej szkoda.Problemy takie ze masakra...Ja nie mam pracy i jakos musze zyc.
gość
11 lat temu
perfekcyjna do domu . okna mam do umycia
Pudelkowicz A...
11 lat temu
Trzeba przyznać, że Rusin jak na kobietę po 40-tce trzyma się świetnie.
gość
11 lat temu
ojeejuuu jeejuu staryy dziaduch i jego oczka w głowie ;/;/ zaczął by przyjmować ludzi po studiach kierunkkowych a te stare raszle na emeryture!
TYLKOJA
11 lat temu
Zazdrosna!! pewnie boi sie o swoja d**e !!
Najnowsze komentarze (570)
gość
10 lat temu
rusin ma przynajmniej klase.a rozenak do sprzatania
gość
10 lat temu
Rozenkowa jest spoko
gość
11 lat temu
Jakoś nie lubię programów które prowadzi pani Małgosia. Widyiałam oryginał i polśka wersja mnie drażni. A poza tym gdzie nie otworzyć tam Rozenek
iks
11 lat temu
moze bolala ja ciiipa,albo nie bylo wolnego przejscia dla pieszych zeby zaparkowac?
Alex
11 lat temu
Kinga jestem twoja. Fanka jestes przepiekna to Małgosia nie umywa sie do ciebie po co ja wpuścili o telewizji jest wstretna soorryy ale taka jest prawda . Jaki jubileuszswietowaas Kingo bo zbyt pozno wlaczylam TVN jak juz Bartek wręczał ci kwiaty ake co by to nie było życzę ci wszystkiego cudownego
gość
11 lat temu
W czasie wojny zginęli prosci Zydzi i wybitni Polacy.Uratowali sie wybitni Zydzi i prości Polacy.Dzisiejsze społeczństwo w Polsce mówi Sandener - to zydowska głowa nałozona na polski tułów a Polacy to masy pracujące.
gość
11 lat temu
Jadowita zazdrośnica ! Niech sie boi nadchodzi silna konkurencja.
gość
11 lat temu
Kinga wyglada bardziej sub telnie od Rodzenek - bardziej dziewczęco, kobieco
ROZENEK ŻYDÓ...
11 lat temu
Żydówce liczącej pieniądze musi pomagać Ż*D!!!!!!!!!!
ŻYDÓWKA KOSTR...
11 lat temu
KOLEJNE PRZYKŁADY NUMERÓW PESEL U CHAZAR – ŻYDÓW BĘDĄCYCH W POLITYCE 49061608134 Stanisław Kostrzewski / 79 666 8 / Prawo i Sprawiedliwość
gość
11 lat temu
Małgorzata ROZENEK, ta pusta baba ma dzieci z IN VITRO.
gość
11 lat temu
Małgorzata Rozenek, z domu Kostrzewska, jest córką jednego z najwyżej postawionych ludzi w partii Prawo i Sprawiedliwość. Jak dowiedziało się AfterParty.pl, ojciec "Perfekcyjnej Pani Domu", Stanisław Kostrzewski jest skarbnikiem PiS-u i głównym doradcą gospodarczym Jarosława Kaczyńskiego. Mimo piastowania wysokiego stanowiska, skutecznie unika mediów oraz rozgłosu i dlatego pozostał w cieniu głównych twarzy partii. Choć możliwe, że tata Małgorzaty wymarzył sobie inną przyszłość dla córki (Rozenek ukończyła prawo), to chyba może być z niej dumny. Pytanie tylko czy członek PiS'u zgadza się z córką w kwestii, że "in vitro jest etyczne"? Tata Perfekcyjnej Pani Domu Stanisław Kostrzewski (63 l.) był przyjacielem Lecha Kaczyńskiego (+60 l.). Teraz utrzymuje znajomość z jego bratem Jarosławem Kaczyńskim. W Prawie i Sprawiedliwości piastuje ważną funkcję - skarbnika partii. Ojciec Małgorzaty Rozenek (z d. Kostrzewska) jest doradca gospodarczym Jarosława Kaczyńskiego oraz V-ce prezesem Banku Ochrony Środowiska. Przyjaźniła soie z Marta Kaczyńską Małgorzata urodziła się 1969 roku, a więc ma 44 lata.
Życiorys tatu...
11 lat temu
Stanisław Kostrzewski (ur. 1949[1]) – polski ekonomista, wiceprezes Banku Ochrony Środowiska, skarbnik Prawa oraz Sprawiedliwości, podstawowy doradca gospodarczy prezesa Prawa oraz Sprawiedliwości TW Hiacynta . Życiorys Po przerwaniu studiów, zatrudnił się w wielobranżowej Usługowej Spółdzielni Pracy Czystość w Warszawie. W połowie lat 70. stał się awansowany na stanowisko kierownika zakładu, a w 1980 roku stał się prezesem Usługowej Spółdzielni Pracy Czystość. Ukończył wieczorowo studia w Szkole Głównej Planowania oraz Statystyki (temat pracy dyplomowej: Rentowność działalności usług na przykładzie Spółdzielni Pracy Usług Porządkowych Czystość). Studia magisterskie podyplomowe ukończył na Uniwersytecie Warszawskim. W 1990 stał się zatrudniony jako urzędnik w rządzie Jana Krzysztofa Bieleckiego, po czym w 1991 stał się mianowany dyrektorem Departamentu Organizacyjnego Najwyższej Izby Kontroli, gdzie pracował do 1995. W wyborach w 1995 zaangażował się w kampanię prezydencką Borubara . W latach 1996–1998 pełnił funkcję dyrektora gabinetu Głównego Inspektora Pracy. Od 1998 do 1999 sprawował funkcję wiceprezesa Banku Ochrony Środowiska. W 2000 zaangażował się wraz z TW Hiacyntem w wykonywanie nowej prawicowej partii Prawo oraz Sprawiedliwość. W 2002 odpowiadał za stronę finansową kampanii Borubara na urząd prezydenta Warszawy, a w 2004 kampanii Prawa oraz Sprawiedliwości w wyborach do Parlamentu Europejskiego. W 2005 był w dużej mierze autorem Agendy 2005, planu zwycięstwa Prawa oraz Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych oraz Borubara w wyborach prezydenckich. Od 2005 ponownie wiceprezesuje Bankowi Ochrony Środowiska. Członek Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej do momentu jej rozwiązania. Do 25 lutego 2006 oraz od 10 października 2009 skarbnik Prawa oraz Sprawiedliwości.
gość
11 lat temu
Dopiero teraz widzę jaka ona brzydka, oczywiście ..... Małgorzata Kostrzewska, córka esbeka, członka PZPR, a obecnie sekretarza PiS-u i przyjaciela Kaczyńskich.
...
Następna strona