Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kazadi: "Niedługo nie wykaraskam się z długów!"

243
Podziel się

Żali się, że jej wycieczki do Los Angeles za dużo ją kosztują... "Nasza praca potrafi być wyczerpująca." Współczujecie?

Kazadi: "Niedługo nie wykaraskam się z długów!"
bEaxmydN

Patrycja Kazadi utrzymuje wprawdzie, że toksyczny związek z mieszkającym w USA asystentem Jima Beanza to już przeszłość, jednak podkreśla, że nadal chętnie jeździ do Kalifornii. W rozmowie z tygodnikiem Gwiazdy żali się, że jest to bardzo kosztowne, a bycie celebrytką nie jest wcale tak przyjemne, jak się to wszystkim wydaje.

Program X Factor pochłania 90 procent mojego czasu - narzeka w tabloidzie. A latanie jest męczące. Na razie staram się kursować tam i z powrotem, chociaż nie wiem, jak długo to jeszcze potrwa. Całe szczęście, że mogę sobie na to wszystko pozwolić, chociaż z tym coraz ciężej. Niedługo będę miała takie długi, że się nie wykaraskam.

"Ludzie sukcesu" z telewizji mają w zwyczaju narzekać, że nie starcza im pieniędzy z ich wielkich pensji po tym, gdy już je wszystkie wydadzą na ubrania, samochody i podróże. Kazadi żaliła się też niedawno, że Los Angeles "nie jest miastem do szukania związków damsko-męskich i jakichkolwiek innych. Ani zawierania przyjaźni."

bEaxmydP

W takim razie co ją tam ciągnie? Celebrytka twierdzi, że chodzi o odpoczynek od celebryckiego życia, które, jak się okazuje, jest dla niej jednym wielkim pasmem udręki.

Nasza praca potrafi być wyczerpująca - narzeka Patrycja. Cały czas jesteśmy narażeni na stres i krytykę. To strasznie wysysa energię.

I jak jej nie współczuć?

bEaxmydV
bEaxmydW
bEaxmyeq
KOMENTARZE
(243)
gość
8 lat temu
TO STRASZNE, JAKA ONA BIEDNA
gość
8 lat temu
Pani już dziękujemy.
gość
8 lat temu
No to torbo skończ ze ściankami i chałturzeniem, jak musisz na nie tysiaka wydać!
bEaxmyer
gość
8 lat temu
Dubaj pomoze!
gość
8 lat temu
tatus pomoze?
Najnowsze komentarze (243)
gość
5 lata temu
Dla pudla każdy chwali się albo żali. Jak ją zapytać jak ci leci a ona odpowie: jest ok, to pudel napisze że się chwali. Jak powie tak sobie, pudel napisze żali się. Chorzy na jad.
xx
5 lata temu
kto to jest
gość
8 lat temu
to skoro tak jej źle i tak się skarży to czemu pcha się na afisz? Jeszcze trochę a zacznie reklamować pasztety i szampony
gość
8 lat temu
taka fajna babka :)
gość
8 lat temu
ale bzdura :) ja sie zakochalam w los angeles
gość
8 lat temu
zawsze moze pojechac w Świętkorzyskie, bedzie taniej
gość
8 lat temu
podobno ktoś pisał, ktoś mówił, że on coś , że ją ktoś, a tak naprawdę żal wam d**e ściska, że ona robi coś
gość
8 lat temu
Pati, jak będziesz na bezrobociu - dopiero zaznasz prawdy.
bEaxmyej
gość
8 lat temu
Aj tam , gadanie. Jak ma metę w LA, to nie musi to być takie drogie. Bilet tam i z powrotem to wydatek poniżej 3 tys. PLN. Tylko,że nie wiem po co tam jeździć, jeżeli nie ma tam pracy. Plaże takie sobie, przemysł filmowy z****a, miasto to wielka wiocha ciągnąca się setkami kilometrów, tylko klimat zdrowy.
gość
8 lat temu
Faktycznie niech którys z krytykujących sam spróbuje poprowadzić jakiś program, wypowie sie publicznie- bez blędów językowych i z sensem. Wtedy sami przekonacie sie jak jej latwo.itp.
gość
8 lat temu
Ladna, mila dziewczyna. Nie wiem skad takie nieprzyjemne komentarze.
gość
8 lat temu
to wypad na kasę do biedronki tam napewno się odstresujesz zarobisz krocie i się nie narobisz!!! celebrytko od siedmiu boleści
gość
8 lat temu
2 celebrytki j****e xD
gość
8 lat temu
Tu mam coś jeszcze lepszego. Ta wiedza otworzy Ci oczy www.steelfuckers.blogspot.com
...
Następna strona
bEaxmyeL