Wtorek 05.03.2013 10:43

Gwiazdy na gali Orłów! (DUŻO ZDJĘĆ!)

Maciej Stuhr Anna Dereszowska Anna Szarek Agata Buzek Monika Richardson Zbigniew Zamachowski Weronika Rosati Grażyna Torbicka Borys Szyc

Gwiazdy na gali Orłów! (DUŻO ZDJĘĆ!)

Wczoraj po raz piętnasty Polska Akademia Filmowa przyznała swoje nagrody – Orły. Za najlepszy film uznano Obławę. W kategoriach aktorskich zwyciężyli za to: Agnieszka Grochowska i Maciej Stuhr za role pierwszoplanowe oraz Joanna Kulig i Arkadiusz Jakubik za role drugoplanowe.

Jak można było się spodziewać, na gali zjawiła się masa gwiazd i celebrytów. Wśród nich pojawili się: Anna Dereszowska, Anna Szarek, Agata Buzek, Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski, Marieta Żukowska, Weronika Rosati, Tamara Arciuch i Bartosz Kasprzykowski, Agata Kulesza, Grażyna Torbicka, Beata Sadowska, Roma Gąsiorowska, Kina Preis, Olga Frycz, Borys Szyc, Jacek Braciak, Marcin Dorociński i Robert Więckiewicz.

Kto wyglądał najlepiej?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (860)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 860
Odpowiedz
1769 44
zgłoś
gość 05.03.2013 10:52
niektórzy wyglądają jak jacyś menele.....
Odpowiedz
525 49
zgłoś
gość 05.03.2013 10:52
Torbicka pięknie:). Kulesza nawet też, mimo że sukienka mi się nie podoba. Kocham Andrzeja S:).
Odpowiedz
1200 24
zgłoś
gość 05.03.2013 10:52
Impreza na wysokim poziomie? Nie dla celebrytów i plebsu? Sami wybitni aktorzy a Torbicka i Gonera siedzieli na schodach. Wstyd. I to są polskie oskary?
Odpowiedz
29 40
zgłoś
gość 05.03.2013 10:52
MIA: NEWS !!! We wczorajszych wiadomosciach w RPA : 1). 8 c******h policjantow oskarzonych o ciagniecie za swoim pickupem taksowkarza, ktory zatrzymal sie w niedozwolonym miejscu po czym probowal ukrasc policjantowi bron. "zatrzymany" zmarl w wyniku obrazen. 2) 2 c******h policjanow oskarzonych o pobicie ze skutkiem smiertelnym 3) Osmioletnia dziewczynka zostala brutalnie pibita i zgwalcona na terenie szkoly. Oczy zostaly wylupane, jak i odcieto kilka innych czesci ciala na tzw "muti"*. Wedlug wierzen sporej populacji c******h analfabetow dzieki uprawianiu seksu z dziewica (stad atakuja dzieci a nawet niemowleta) - pozbeda sie HIV / AIDS * Muti* - czarni szamanie uzywaja czesci ludzkich do obrzedu/ sporzodzania napoju/ masci, ktora ma dac osobie z nich korzystajacych : odwage, potencje, wladze, pieniadze, byc atrakcyjnym dla plci przeciwnej itd. Codziennie otrzymujemy tutaj informacje o gwaltach, morderswach i wlamainiach konczacych sie gwaltem i zabojstwem. Mimo wysokich murow zakonczonych drutami pod napieciem elektrycznym ,alarmow i firm ochroniarskich "szybkiej reakcji". Srednio co 4 minuty w RPA dochodzi do gwaltu ( takze dzieci i niemowlat). Stad prosze was - wytoczcie wojne ignorancji Nie porownujecie swojej rzeczywistosci z innymi krajami. Z gory dziekuje za zrozumienie Pozdrawiam
ale my jesteśmy w Polsce
Odpowiedz
18 15
zgłoś
gość 05.03.2013 10:52
NAJLEPSZY BYŁ PROWADZĄCY
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 860