Trwa ładowanie...
Przejdź na

Liszowska znów jest W CIĄŻY?!

310
Podziel się

"Niedawno podzieliła się ta wiadomością z rodziną, najbliższymi przyjaciółmi i współpracownikami".

Liszowska znów jest W CIĄŻY?!
bDYWylGZ

Joanna Liszowska oficjalnie informacji o drugiej ciąży oczywiście nie potwierdza. Wyznała tylko w wywiadzie dla jednego z dwutygodników, że "jest szczęśliwa i nie będzie za to przepraszać". Nie dodała jednak, że ona i jej maż, szwedzki milioner Ola Serneke spodziewają się drugiego dziecka. Jak twierdzi Fakt, aktorka zwierzyła się najbliższym. Widocznie ktoś z nich musiał się wygadać.

_**Za kilka miesięcy po raz drugi zostanie mamą**_ - pisze tabloid. Aktorka niedawno podzieliła się ta wiadomością z rodziną, najbliższymi przyjaciółmi i współpracownikami."

Liszowska i Serneke są już rodzicami 2-letniej Emmy. Aktorka nigdy nie ukrywała, że rodzicielstwo sprawia jej wiele radości, więc wydawało się, że decyzja o drugim dziecku jest tylko kwestią czasu.

bDYWylHb

Kłopot mają natomiast producenci serialu Przyjaciółki. Jeśli informacja o stanie Liszowskiej się potwierdzi, to jedyną spośród bohaterek nie będącą w ciąży jest obecnie Magdalena Stużyńska. Zarówno Anita Sokołowska jak i Małgorzata Socha spodziewają się dzieci. Jeśli rzeczywiście dołączyła do nich Liszowska, scenarzyści będą się musieli mocno nakombinować, jak wpleść w fabułę aż trzy ciąże.

bDYWylHh
bDYWylHC
KOMENTARZE
(310)
gość
8 lat temu
oco za cudowna wiadomosc. gratuluje :)
magdalena
8 lat temu
Sympatyczna kobieta, gratulacje!
gość
8 lat temu
Wszystkie w ciazy
bDYWylHD
gość
8 lat temu
Popełniaj błędy i naprawiaj je, gdy dotkniesz dna odbijaj się, Wkorzytstaj czas drugiego już nie będziesz miał!
gość
8 lat temu
to na pewno byl KRET !
Najnowsze komentarze (310)
zuzka
8 lat temu
kolejny tłusty k**r, który jak poczuje szmal, od razu ma ochotę bezinteresownie pociągnąć lachę i wylizać jaja, a na koniec zaklepać 5 bachorów. knurzyca opowiada jak potężny instynkt macierzyński zalał jej wyr****ne otwory kiedy zobaczyła ferrari szwedzkiego dewianta... te przygłupy z sejmu zastanawiają się co zrobić, żeby kobiety chętniej rodziły trójkę dzieci...wystarczy wy głupie fiuty dać każdemu facetowi w Polsce auto warte min.150tys., a minimalną pensję podnieść im do 20tys., gwarantuję, że te szmaciaki, które teraz zwlekają, bo nie d**a ich żaden zamożny pan, za góra pół roku wszystkie będą w ciąży i od rana do wieczora będą wylizywać swoim sponsorom jaja. Te wyrodne matki porzucające swoje dzieci po prostu miały pecha i zaszły w ciążę z jakimś fiutem bez kasy, więc nie opłacało im się grać świętej tereski. gdyby Katarzyna W. urodziła swoją córkę jakiemuś piłkarzowi z milionami na koncie, jej córka do dziś by żyła i miałaby pewnie już rodzeństwo.... kobiety to szmaty, które zamieniają się w święte tereski kiedy czują forsę, wyjątkiem są brzydactwa i tłuściochy - one rodzą bachory, żeby pokazać światu, że znalazł się ten jeden na 30mln, który je posunął.
gość
8 lat temu
podobna do willas
gość
8 lat temu
Gratulacje!
gość
8 lat temu
Tu mam coś jeszcze lepszego. Ta wiedza otworzy Ci oczy www.steelfuckers.blogspot.com
gość
8 lat temu
Zęby już sobie zrobiła?
gość
8 lat temu
piekna Joasia - lubie ja .ewa
8 lat temu
i socjal w szwecji na dzieci można brać :)
gość
8 lat temu
ZUZA JEST MOJĄ FAWORYTĄ -uwielbiam ten film
bDYWylHv
gość
8 lat temu
znów a co ma czekać do 50-tki no masakra to jest straszne że będzie 2 raz matką
gość
8 lat temu
i ja w ciazy.....
gość
8 lat temu
i co ma prawo zajmijcie się czymś ciekawszym!!
gość
8 lat temu
I co nas to obchodzi? Jakaś niesympatyczna ona jest i totalne tłuste bezguście!
gość
8 lat temu
SZKODA BYLA FAJNA KOBIETA!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
SZKODA BYLA FAJNA KOBIETA!!!!!!!!!
...
Następna strona
bDYWylHX