Frąckowiak POKAZUJE STANIK w teatrze! ŁADNA?

Zobaczcie, jak wygląda na zdjęciach bez retuszu.

Obraz

Wczoraj w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się premiera spektaklu Sen Nocy Letniej. Na pierwszym pokazie sztuki pojawiła się Magdalena Frąckowiak z partnerem. Polska modelka, która robi zagraniczną karierę i uchodzi za jedną z "oryginalniejszych twarzy" w branży, postawiła na klasyczną czerń.

Frąckowiak miała na sobie spódnicę oraz prześwitujący, koronkowy top spod, którego było widać biustonosz. Dla modelki, która przyzwyczajona jest do pozowania nago, pokazywanie bielizny to z pewnością żaden problem.

Zobaczcie, jak wygląda na zdjęciach nie poddanych retuszowi.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą