Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bieber: "Ludzie CZEKAJĄ NA MÓJ UPADEK!"

261
Podziel się

"Myślą, że jestem złym człowiekiem. To przygnębiające" - żali się agresywny gwiazdor.

Bieber: "Ludzie CZEKAJĄ NA MÓJ UPADEK!"
bCNiQTSd

Jak pisaliśmy wczoraj, sąsiad Justina Biebera postanowił pozwać piosenkarza po awanturze, do jakiej doszło między nimi na osiedlu. Poszło ponoć o to, że Justin za szybko jeździ po okolicy. Swoim luksusowym ferrari poruszał się z prędkością aż 100 km/h powodując ogromny hałas w sobotni ranek.

47-letni biznesmen twierdzi, że Bieber napluł mu w twarz i... groził mu śmiercią. Widocznie ma poważne problemy z zaakceptowaniem jakiegokolwiek sprzeciwu. Justin podaje już oczywiście inną wersję wydarzeń. Jego znajomi twierdzą, że mężczyzna to... paparazzi, który chciał zrobić piosenkarzowi zdjęcia z bliska.

To kłamstwo. Mężczyzna wdarł się na teren posiadłości Justina i prawdopodobnie chciał mu zrobić kilka zdjęć - przekonuje osoba z jego otoczenia. Nie było żadnej bójki. Nikt nikogo nawet nie dotknął. Wymienili kilka zdań i Justin kazał mu opuścić jego teren.

bCNiQTSf

"Kazał mu opuścić teren"? :) Ciekawe, w jakich słowach. I czy na pewno go przypadkiem nie opluł.

Bieber żali się, że krytykujący go ludzie czekają tylko na jego błędy i koniec kariery.

Nie wiem dlaczego, ale ludzie myślą, że jestem złym człowiekiem - narzeka. Strasznie mnie to denerwuje. Staram się być dobrym wzorem do naśladowania. Nie robię niczego złego. Niestety, wiele osób czeka na mój upadek. Ludzie lubią patrzeć na upadek innych. To naprawdę przygnębiające.

To, co opisał sąsiad Justina, rzeczywiście może przygnębić. Jeżeli mówi prawdę, Bieber może mieć pretensje wyłącznie do siebie.

bCNiQTSl
bCNiQTSm
bCNiQTSG
KOMENTARZE
(261)
gość
7 lat temu
Niestety ma rację. Większość tylko czeka, żeby upadł i tym samym mogli podwyższyć swoje ego.
gość
7 lat temu
Odwalcie się od niego ! Jak on mógł opluć tego sąsiada skoro od kilku miesięcy jest w trasie , a tym bardziej jeszcze w sobote ?
gość
7 lat temu
powiem szczerze, że jeszcze przed mutacją miał trochę dziewczęcy głos, ale teraz po mutacji ma męski głos, nie mam nic do Biebera- nie znam osobiście-nie oceniam!!
bCNiQTSH
gość
7 lat temu
Taa, wierzcie we wszystko co pisze Pudelek, a daleko zajdziecie :) Pozdrowienia dla tych, którzy nie wierzą we wszystko co przeczytają na tej stronie.
gość
7 lat temu
brak słów na głupoty jakie tu wypisujecie..........
Najnowsze komentarze (261)
gość
7 lat temu
j***c bie bera !!!! -,- czyli pedala !!!! !! czyli gey.pl -.-
gość
7 lat temu
Ma racje,zawisc i chciwosc ludzka nie zna granic,on kocha ludzi i muzyke i tym sie chce zajmowac a nie uzerac sie z paparazi,dlatego robia mu zly pijar
KP
7 lat temu
Muszę kończyć. Powodzenia. Ale z samochodem powoli. Nie ma żartów. Cześć KP.
KP
7 lat temu
Śliskie i nierówne powierzchnie. Tu widzę piszesz panie piosenkarzu. Ale śliskie i nierównie powierzchnie znajdują się na nieskończonej budowie. Przykro mi, że masz tej dziewczyny. widziałam tą piosenkę jak tańczycie. Śliskie i nierówne powierzchnie dotyczą budownictwa a nie piosenek.
KP
7 lat temu
Radzę nie rozmawiaj z tym sąsiadem pogadasz sobie z innymi.
KP
7 lat temu
Radzę nie rozmawiaj z tym sąsiadem pogadasz sobie z innymi.
KP
7 lat temu
Tanio, tanio Pedagog.
KP
7 lat temu
Patrzę na te zdjęcia czy on ma tatuaż na nim, na nim wytatuowany. Mój tatuażysta ma 2 dzieci takich nie robi. Ale jego kto wie? Może robi tatuaże po leku WIAGRA. Tam, tam, gdzie on, gdzie ludzie wołają zwykle elektrownię?
bCNiQTSz
KP
7 lat temu
Patrzę na te zdjęcia on ma tatuaż to są chyba jaj czortów czarne? Tego nie. Nie słucham moich sąsiadów mają tatuaż wytatuowany moich cycków na plecach. A widzisz A .
KP
7 lat temu
Uważaj jak ma czarny tatuaż k***sa. To nie moja ręka. Ja już tego nie chcę.
KP
7 lat temu
Uważaj jak ma tatuaż wytatuowany białego p***sa. To mojego sąsiada nie ma. To czekam kto muzykę po babci odda. Cwane?
KP tanio Kod...
7 lat temu
Jak będzie udawał rudego golasa po depilacji? To moją muzykę ma oddać. A przecież lisek jest na internecie na początku. Czy jest to skin po depilacji bardzo uważaj czy ma rude przyrodzenie. Jak ma ogolone to się będzie wadził już 2 razy jego, jego nie ma.
KP
7 lat temu
Patrzę na te zdjęcia i ja ci powiem, że on to już chyba moją muzykę ma mi oddać. Ja mam też nuty w głowie. A to jest bezczelny. Nie uszanują już kobiety. Jak będzie udawał golasa nagiego rudego to już moją muzykę ma oddać.
KP
7 lat temu
Jak jestem sama w wannie to czytam filozofów ze średniowiecza. Mojego sąsiada nie słucham. Nie słucham nawet jak mu pierdną kosmici.
...
Następna strona
bCNiQTTb