Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojewódzki PONIŻA "PRZYJACIÓŁ SZYCA" z okładki!

222
Podziel się:

Wystąpili z nim na okładce numeru promującego jego restaurację. Kto się obrazi?

Wojewódzki PONIŻA "PRZYJACIÓŁ SZYCA" z okładki!

Kuba Wojewódzki często wyśmiewa nachalne promowanie się Kingi Rusin na łamach Gali. Wywiady z byłą żoną Tomasza Lisa należą rzeczywiście do najnudniejszych i najbardziej żenujących "w branży". Mechanizm ich powstawania jest prosty - w zamian za "udostępnianie" swoich twarzy na okładkach celebryci dostają łamy gazety do swobodnej, niczym nieskrępowanej promocji swoich biznesów, programów i "projektów". Efekty są często opłakane, tak jak wywiady Kingi, w których natężenie autopromocji jest tak duże, że dosłownie uniemożliwia lekturę. Ale okładka ze znaną twarzą generuje lepszą sprzedaż, więc Gali chyba się to pewnie opłaca.

Na podobny "deal" dał się tym razem namówić Borys Szyc, którego okładka Gali z Zosią zbiegła się przypadkowo z otwarciem jego restauracji. W promocji numeru i biznesu pomagają mu obecni na drugiej części rozkładówki "przyjaciele". I właśnie ich udział wyśmiewa w Polityce Wojewódzki:

Idąc do warszawskiej restauracji Borysa Szyca, nie trzeba już czytać menu. Wystarczy wziąć ze sobą ostatni numer pisma "Gala". Tam na 20 stronach redakcja oraz przyjaciele Borysa pokazują, co to znaczy dobry smak. Jak widać, prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, ale są to głównie głodni przyjaciele.

Wśród głodnych takiego rozgłosu znaleźli się m.in.: Maryla Rodowicz, Daniel Olbrychski, Marcin Prokop, Katarzyna Figura, Szymon Majewski, Sonia Bohosiewicz i promujący się regularnie w TVN-ie i na bankietach prawnik-celebryta, Lejb Fogelman.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(222)
gość
10 lat temu
radzę popracować nad składnią i stylem... "więc Gali chyba się to pewnie opłaca"
gooooooość
10 lat temu
Wojewódzki akurat dobrze mówi - gadajcie co chcecie, ale lubię Wojewódzkiego. :) A reszta gwiazdek to pożal się Panie Boże... Pozdrawiam nocnych PUDELKOWICZÓW!! :)
gość
10 lat temu
NIE OGLĄDAĆ TVN -U
gość
10 lat temu
ludzie, Polska upada jak kiedyś Stany, dziś synonim głupoty i rozpusty. U nas zaczyna się promowanie kurestwa, braku zasad i bezwzględności za pomocą Siwiec, Czubaszek, Wojewódzkiego i reszty barachła. My mamy być coraz głupsi, by ci na górze mogli bez problemów wykorzystywać jako t**y, frajerski naród skupiony na najniższych potrzebach. Widzicie, co się dzieje w gimnazjum? te dzieci kiedyś będą miały dzieci, a część już ma... To co one widzą w TV i słyszą z mediów mają na nie nieodwracalny wpływ...
gość
10 lat temu
dziwnym trafem wszystkie te gwiazdeczki w telewizjach mają rodziny związane z działalnością prokomunistyczną, wychowywały się w rodzinach lewicowych, bez szacunku dla polskości. Kraśko, Wojewódzki, Lis, Durczok - najciekawsze rodzinki.
Najnowsze komentarze (222)
gość
7 lat temu
Wlodara,on juz pewnie nur moze sie ciebie,solaro,doczekac...Co za t**a lycha
gość
10 lat temu
k***a juz r****m tymi wszystkimi p******i.. ile mozna ogladac te ryje
gość
10 lat temu
"Wojewódzki poniża przyjaciół Szyca"? Czy wy, redaktorki Pudelka, wiecie co oznacza słowo "poniża"? Gdzież tu poniżenie? Co za k...a bzdury wypisujecie, wracajcie do szkoły i to podstawowej bo podstawowe braki w czytaniu ze zrozumieniem wychodzą.
gość
10 lat temu
Jacyś dziwni jesteście, przecież oni wszyscy dostają kasę za ten występ i to logiczne. Angażują swoje nazwisko, czas, muszą się przygotować - strój, makijaż, to część ich pracy
mściwy
10 lat temu
wojewódzki umie tylko obrażać i poniżać innych a sam s*******z nic nie umie ja gardzę takimi ludźmi
he,he
10 lat temu
To ten k***t = "nie wojewódzki, ale najwyżej gminny" jeszce działa ????? Myślałem,że koledzy z Ukrainy sprowadzili go do właściwej dla niego pozycji =na kolana z wypiętymi pośladakami i mu SPRAWILI WIELKĄ PRZYJEMNOŚĆ !
dst
10 lat temu
a kto to Lejb Fogelman?
gość
10 lat temu
ruskie k***y z TWnu
gość
10 lat temu
French onion soup se wszyscy zrobcie O!
Gość
10 lat temu
jest skonczony
Gość
10 lat temu
przestalam idiote ogladac
Gość
10 lat temu
myslalem ze siedzi
gość
10 lat temu
Chcesz namówić dziewczynę do trochę odważniejszych igraszek? Wpisz w google: instruktaż dla dziewcząt :) Efekt murowany
gość
10 lat temu
ciekawe co Kuba zrobi z dziewczynami z BarbieBoom? przecież na Youtube to szok!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie