Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Przez Selenę stał się ROZPUSZCZONYM GNOJKIEM!"

225
Podziel się

Osoby z otoczenia Biebera twierdzą, że wciąż bardzo przeżywa rozstanie... "Gromadzi się w nim wiele negatywnej energii, która nie ma ujścia".

"Przez Selenę stał się ROZPUSZCZONYM GNOJKIEM!"
bDgTnAbV

Justin Bieber ponoć bardzo ciężko przeżył rozstanie z Seleną Gomez. 21-letnia gwiazdka Disneya zdecydowała o zakończeniu związku z młodszym o 2 lata piosenkarzem, bo miała dość jego niedojrzałego zachowania, wybryków i nieodpowiedzialności. Mimo starań i błagań, nie chciała przyjąć go z powrotem.

Ostatnie miesiące były dla Justina wyjątkowo ciężkie. pobyt w Wielkiej Brytanii będzie wspominał z dużym niesmakiem: najpierw jego urodziny zakończyły się po godzinie, kiedy ochrona wyprosiła gwiazdora i jego świtę z ekskluzywnego lokalu, następnie spóźnił się ponad 2 godziny na swój koncert w Londynie i nawet nie przeprosił fanów, a na koniec o mało co nie wdał się w bójkę z paparazzi. Później porzucił swoją 4-miesięczną małpkę-kapucynkę, zostawiając ją w monachijskim schronisku. Zobacz: Zostawił swoją małpkę w schronisku! "PRZYTULA SIĘ DO JEGO ZDJĘCIA!"

Osoby z otoczenia Kanadyjczyka twierdzą, że winę za złe zachowanie Biebera ponosi... Selena, która go porzuciła.

bDgTnAbX

Naprawdę cierpi. Rozstanie było dla niego ciężkim przeżyciem - tłumaczy go znajomy. Do tego Selena wysyła mu sprzeczne sygnały, utrzymuje z nim kontakt, SMS-uje, a czasem nawet dzwoni. Przez to Justin nie może iść dalej i rozpocząć nowego etapu w swoim życiu. Palenie marihuany, szalona jazda samochodem, wybuchy złości - to wszystko przez to, że gromadzi się w nim wiele negatywnej energii, która nie ma ujścia. To przez Selenę stał się takim rozpuszczonym gnojkiem**.**

Ciekawe, czy takie wytłumaczenie wystarczy jego oplutemu sąsiadowi...

bDgTnAcd
bDgTnAcy
KOMENTARZE
(225)
gość
8 lat temu
ona jakoś nie zachowuje się jak i*****a
gość
8 lat temu
dziwne przy niej byl normalniejszy
gość
8 lat temu
Może na prawdę ja kocha. To ze to Biber nie znaczy ze nie ma uczuć.
bDgTnAcz
gość
8 lat temu
A on nie ma swojego rozumu?
gość
8 lat temu
R0zpiescily go pieniadze nie ona zawsze oskarzaja kobiete a facet bez winy wiesniaki
Najnowsze komentarze (225)
Latoyah
4 lata temu
To było dawno ale się "wypowiem". Bardzo możliwe że to właśnie przez to taki jest bo kto normalny najpierw rzuca swojego partnera a potem utrzymuje z nim kontakt i zachowuje się tak jakby tego zerwania nie było wogule
gość
6 lat temu
Czemu nazywacie ją małpą ?
miśka
7 lat temu
on po prostu nie radzi sobie z tak wielką popularnością..Niech nie zwalają winy na Sel ;)
Nicky12345
7 lat temu
Szkoda Mi go czasami, ale z drugiej strony, czy on nie ma własnego rozumu? Niech da Sobie z nią spokój, ona to pewnie nie ta ostatnia :)
Gość
7 lat temu
to nie prawda selena nie jest niczemu winna. to nie jej wina że biber jest dopuszczony na maksa
Izka123
7 lat temu
nie wiem czego wy od niego chcecie to że jest taki jaki jest to nie znaczy że niema uczuć każdy człowiek ma , wiem że nie pisze do tematu ale chciała bym powiedzieć że każdy z nas miał i będzie mieć takie trudne zerwanie.
gość
7 lat temu
ten i****a?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
7 lat temu
ten i****a?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bDgTnAcr
gość
7 lat temu
dajcie mu spokuj co on wam zrobił?
lajla
7 lat temu
Wy niedobrzy reporterzy !!!!!!!!!!!!!!!!!jak tak możecie!!!!!!!!!!!!!co ona takiego zrobiła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to nie przez nią on jest rozpuszczonym bachorem ,on już nim był od kąd się urodził !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
7 lat temu
Selena Gomez już powróciła do Justina Biebera :-)!!!!!!!!¡
gość
7 lat temu
Teraz cała wina jest na Selenie
gość
7 lat temu
to prawda Biber czasem pewnie zachowuje się nie dojażale ale widać że naprawdekocha selene on ma pewnie swój rozum i uczucia
Wiki
8 lat temu
Biedny... laska go totalniee zbeszcześciła... Najpierw go w sobie rozkochała..a potem BUM! i zdradza go z 33 letnim raperem.... Dała wszystkim przykład jaka jest nasza płeć..przyznajcie że to prawda nie jedna z nas (dziewczyn) tak robi....
...
Następna strona
bDgTnAcT