Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gessler: "Nie można mnie pozwać! RATUJĘ ŻYCIA!"

439
Podziel się:

"Właściciele restauracji muszą zgodzić się na zamiany, które im proponuję." A na nazywanie ich "tłukami ze wsi"?

Gessler: "Nie można mnie pozwać! RATUJĘ ŻYCIA!"

Jak już pisaliśmy, atmosfera wokół Magdy Gessler wciąż się pogarsza. Uczestnicy Kuchennych rewolucji szykują zbiorowy pozew przeciwko restauratorce twierdząc, że obrażała ich publicznie, naraziła na kpiny sąsiadów i utratę wizerunku. Zobacz: Będzie ZBIOROWY POZEW przeciwko Gessler!

Pokrzywdzonych restauratorów wesprzeć postanowiła Elżbieta Jaworowicz, która w jednym z najbliższych odcinków "Sprawy dla reportera" przyjrzy się pracy ekipy Kuchennych rewolucji. Zobacz: Jaworowicz wspiera pokrzywdzonych restauratorów! BĘDZIE WOJNA?

Wniosłam do sądu sprawę o zniesławienie. Będę walczyć o zadośćuczynienie. A pieniądze, jakie mam nadzieję uzyskać, przeznaczę na cele charytatywne – mówi w rozmowie z dziennikarzami Flesza Alicja Czysz z restauracji Matalmara. Zaczniemy od mediacji. Jeśli się dogadamy, to nie dojdzie do rozprawy. Ale jeśli będzie trzeba, na pewno znajdę świadków, nawet z ekipy show, którzy potwierdzą, jak naprawdę wyglądało nagranie.

W sprawę włączyła się także Justyna Tywoniuk z lokalu Magistrat, w którym Gessler na oczach gości w napadzie szału wywróciła stół z jedzeniem.

Uważamy, że Magda Gessler naruszyła nasze dobra osobiste. Chcemy w ten sposób zaprotestować przeciwko jej wulgarnemu zachowaniu. Rozumiem, że telewizyjny show rządzi się własnymi prawami. Na początku miałyśmy fajną zabawę i przełknęłyśmy nawet to, że pani Magda nazwała nas "tłukami ze wsi". Jednak tak nie wolno traktować ludzi – powiedziała Tywoniuk. Nie oczekuję żadnych pieniędzy od pani Gessler. Nie liczę też na publiczne przeprosiny. Zależy mi tylko na tym, żeby pani Gessler zastanowiła się nad swoim zachowaniem. Powinna nauczyć się szanować ludzi, z którymi pracuje.

Sama "kurwa Magda Boska" przekonuje, że wszystkie jej przewinienia i nazywanie ludzi "tłukami ze wsi" musi zostać jej wybaczone, bo "ratuje życia".

To jest absurdalne! Nie można mnie pozwać. Można pozwać stację TVN lub producenta "Kuchennych rewolucji" – piekli się w rozmowie z dziennikarzami. Na 30 rewolucji nie udaje się jedna. Właściciele restauracji muszą zgodzić się na zamiany, które im proponuję. Nie robi tego dwa procent z nich. To ich problem, a nie mój. Wielu restauratorów dziękowało mi za uratowanie biznesu i życia.

Twierdzi też, że uratowała niektórych od... samobójstwa:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(439)
gość
11 lat temu
W celu ratowania życia rzuca talerzami, stołami, a także jest wulgarna? Magda, zjedz snickersa.
gość
11 lat temu
Ta kobieta za bardzo uwierzyła w swoją doskonałość a przecież wystarczy na nią spojrzeć czy jej posłuchać, żeby zobaczyć jak bardzo się myli.
gość
11 lat temu
ONA MA PROBLEM ZE SOBĄ
gość
11 lat temu
Lecz sie , bo masz juz urojenia wielkosciiwe, m******o
gość
11 lat temu
Wulgarny program
Najnowsze komentarze (439)
gość
11 lat temu
przecież to najwiekszy garkotłuk w polsce
gość
11 lat temu
Boże ona to tak potrafi gotować jak ja tańczyć balet ..
gość
11 lat temu
wulgarna a kogo to ona uratowała
gość
11 lat temu
taaa za to w wielu z programach zachowywałaś się jak jakieś nakręcone zwierze Pani Magdo niech pani zmieni podejście do ludzi i swoje zachowanie bo przez pani niektóre zachowania aż mi wstyd ,że jestem polką i ,że czasami oglądam pani program
gość
11 lat temu
Może i ma problem ale nas klientów uratowała od niestrawności po zjedzeniu w restauracji Matalmara w Goczałkowicach !!!!!
gość
11 lat temu
Odnoszę wrażenie,że jest ciągle pod wpływem alkoholu.
gość
11 lat temu
Wina babki z Rancza
wredniaczek
11 lat temu
nie no chyba być się zrzygał jakby mi coś takiego paskudnego gotowało ... fuj
gość
11 lat temu
Jak jest tak doskonała ,to dlaczego kudłów nie wiarze wchodząc do kuchni.!!Wulgarna baba!!
gość
11 lat temu
Można powiedzieć k***a Magda Boska-zbawicielka. Praca doktorska dla początkującego psychiatry jak znalazł. Może nawet odkrycie nowej jednostki chorobowej opartej na samouwielbieniu.
gość
11 lat temu
Tandetne zero.
gość
11 lat temu
Tandetne zero.
gość
11 lat temu
Pozwać nie można, ale wyzwać tak. Nadęta m*****a.
gość
11 lat temu
A ja lubię Ją i jej program, bo pokazuje prawdę o polskich "restauracjach". Czasami przesadza, ale kogo z Was by szlag nie trafił gdyby zobaczył na własne oczy co się tam dzieje.
...
Następna strona