Czwartek 18.04.2013

Jaworowicz wspiera pokrzywdzonych restauratorów! BĘDZIE WOJNA?

Magda Gessler Kuchenne rewolucje Elżbieta Jaworowicz Olga Chabot

Jaworowicz wspiera pokrzywdzonych restauratorów! BĘDZIE WOJNA?

Jak już pisaliśmy, właściciele restauracji, ośmieszeni przed całą Polską w programie Kuchenne rewolucje nie zamierzają puścić tego płazem TVN-owi i Magdzie "czuję się jak Zorro!" Gessler. Podobno rozważają pozew zbiorowy przeciwko stacji,  w której celebrytka przeklina na wizji i rzuca meblami. Zobacz: Będzie ZBIOROWY POZEW przeciwko Gessler!
 
Najbardziej rozżaleni są właściciele restauracji Matlamara w Goczałkowicach, szczególnie mocno ośmieszeni w programie. Jak informuje tygodnik Na żywo, zyskali sprzymierzeńca w postaci znanej ze Sprawy dla reportera dziennikarki interwencyjnej, Elżbiety Jaworowicz. Ona i restauratorka Alicja Czysz są już po pierwszej rozmowie.
 
Ucieszyłam się, że sama Elżbieta Jaworowicz zainteresowała się moją sprawą - mówi w rozmowie z tabloidem Czysz. Napisałam do niej długi list, w którym opisałam, jak wyglądały kulisy Kuchennych rewolucji.
 
Co ciekawe, od razu zaczyna się więc akcja dyskredytowania Jaworowicz i podkreślanie, że chce nakręcić program o poniżonych restauratorach z osobistej niechęci do Gessler. Źródła tabloidu twierdzą, że Jaworowicz jest osobiście zainteresowana szansę na podgryzienie celebrytki, którą uważa za swoją największą rywalkę. A poza tym sama poniża ludzi, tylko nie pokazuje tego na antenie.
 
"Kurwa Magda Boska", jak nazwała się niedawno Gessler, na pewno użyje tych argumentów w walce z dziennikarką.
 
Elżbieta z niepokojem śledziła słupki oglądalności i szybko zrozumiała, że wyrasta jej silna konkurencja - mówi w tabloidzie nieżyczliwy jej pracownik TVP. Mimo że ostatnio Kuchenne rewolucje tracą widzów, nie pała sympatią do prowadzącej.
 
Tak naprawdę mają podobne metody pracy - atakuje ją dalej Olga Chabot, inicjatorka stowarzyszenia "Stop Nierzetelni". Pierwsza rzuca garnkami, druga wulgaryzmami, ale  na wizji tego nie pokazują. Kręcąc program zachowuje się jak buldożer, dla wyższej oglądalności zrobi wszystko.
 
Gessler ostatnio wywróciła stół w obecności gości restauracji Magistrat w Hrubieszowie. Chabot broni jej jednak, wspominając, że podczas pracy z Jaworowicz, gdy nie potrafiła płakać na zawołanie, dziennikarka warknęła do niej: Chyba cie kopnę, ty głupia babo. Wtedy rozpłakała się córka kobiety.
 
I właśnie jej łzy zostały wykorzystane w zwiastunie programu bez mojej wiedzy i zgody - dodaje Chabot.
 
Czujemy, że ten odcinek będzie hitem. Myślicie, że Gessler przyjmie zaproszenie?

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (780)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 780
Odpowiedz
689 93
zgłoś
gość 18.04.2013 14:04
Nienawidzę pracy na poczcie nicnie działa:(
Odpowiedz
107 69
zgłoś
gość 18.04.2013 14:04
jaworowicz wymiata!!!!
Odpowiedz
143 83
zgłoś
gość 18.04.2013 14:04
i dobrze, niech się dzieje. W końcu ktoś matce boskiej gesslerowej powinien zagrać na nosie:)
Odpowiedz
498 68
zgłoś
ols 18.04.2013 14:04
pozdrawiam mame :):):)!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
11 13
zgłoś
gość 18.04.2013 14:05
co zrobić
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 780