Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gessler: "Polska mnie kocha! CZUJĘ SIĘ JAK ZORRO!"

948
Podziel się:

"Halle Berry ucałowała moją rękę za kaczkę" - chwali się celebrytka. "Polska potrzebuje takiego bohatera jak ja." Naprawdę?

Gessler: "Polska mnie kocha! CZUJĘ SIĘ JAK ZORRO!"

Magda Gessler jest znana w całym kraju z programu, w którym regularnie poniża i musztruje restauratorów liczących na reklamę w TVN-ie. Sposób przedstawiania "bohaterów" jej show oraz wulgarne słownictwo zaowocowały już wieloma skargami i pozwami. Przypomnijmy:

Celebrytka, która nazwała się niedawno "kurwa Matką Boską" i przekonywała, że dzięki niej ludzie rezygnują z samobójstw, nie ma sobie oczywiście nic do zarzucenia. W nowym numerze Gali, wyretuszowana, ze świnką na okładce, Gessler zachwyca się sama sobą i opowiada o swojej misji ratowania Polski. Jej zdaniem nasz kraj "kocha ją" i potrzebuje takiej gwiazdy jak ona.

Wysokie mniemanie o sobie Gessler czerpie ze swojego "światowego życia" i wysoko postawionych znajomych. Przechwala się, że koresponduje z królową Hiszpanii Zofią, gwiazda z Hollywood, Halle Berry, całowała ją po rękach, zaś były premier Hiszpanii Felipe Gonzalez regularnie u niej jadał.

Od dziecka miałam kontakt z ludźmi, którzy osiągnęli wszystko. Z ludźmi, którzy są znani, rozpoznawani i są historią tego świata, jak Fidel Castro. Król Hiszpanii Juan Carlos, kiedy już zasiadł na tronie, był przyjacielem mojego męża - wylicza "Matka Boska". Królowa Zofia pisze do mnie w miarę regularnie. Roman Polański odwiedzał moją restaurację. Lubiłam z nim rozmawiać, jest bardzo ciekawym człowiekiem. Halle Berry ucałowała moją rękę za kaczkę. Jadły u mnie Catherine Deneuve i Wisława Szymborska. Ryszard Kapuściński był moim ojcem chrzestnym i on jako pierwszy kupił mój obraz na wystawie w Madrycie.

Byłam po stronie wolności i przyszłego prezydenta Felipe Gonzaleza, który stał się przyjacielem naszej rodziny, zwłaszcza mojego świętej pamięci męża - kontynuuje Gessler. Zjedliśmy razem wiele kolacji i od gotowania dla niego zaczęło się moje gotowanie.

Polska, która naprawdę potrzebuje mojej pomocy, kocha mnie - podumowuje ustawiona celebrytka. Potrzebuje takiego bohatera. Czuję się czasami jak Zorro!

Podzielacie jej entuzjazm na swój temat?

KOMENTARZE
(948)
gość
9 lat temu
Z Zorro łączy ją tylko to że też powinna nosić maskę.
gość
9 lat temu
Magda zjedz snikersa
op
9 lat temu
widzimy tu klasyczny przyklad kapieli w samouwielbieniu
gość
9 lat temu
Kolejna, która zatraciła kontakt z rzeczywistością :///
gość
9 lat temu
SAMOCHWAŁA W KĄCIE STAŁA.
Najnowsze komentarze (948)
Stefan N.
3 lata temu
Czuj się jak zero
lo
5 lata temu
Tą kobietę ciągnie do pieniędzy , dziadów bez kasy ma za śmieci !
gość
6 lat temu
...Wiecie dla czego Madzia ma jasne włosy? - ...żeby nie było widać w jedzeniu ;-)
dfl,n
6 lat temu
spasiona zydowska k***a
gość
8 lat temu
NIE, NIE KOCHAMY KOCHA!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
od kiedy zorro tak przeklina
gość
8 lat temu
Kontakt czar rzucający dzisiaj .. daveangela08@gmail.com (1) Jeśli chcesz ex powrotem (2) jeśli zawsze masz złe sny. (3) Chcesz być promowane w swoim biurze. (4) Chcesz kobiety / mężczyźni uruchomić po tobie. (5) Jeśli chcesz mieć dziecko. (6) Chcesz być bogaty. (7), które chcesz związać Twój mąż / żona będzie Twój na zawsze. (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. (9) Opieka ziołowa (10) Jeśli nie możesz być w stanie zaspokoić swoją żonę należnego lub pragnienie seksu niska akcja eee. (11), jeśli odmawia się miesiączka cały dzień to przypuszczam lub nad przepływami. (12), jeśli twoja praca odmówić płacić, ludzie dzięki ci?. (13) rozwiązać problem gruntów i dostać go z powrotem. (14) Czy twoja rodzina Denny Cię z prawda? (15) Niech ludzie słuchać słów moich, a nie mój chcieć (16) Czy masz niską liczbę plemników? (17) Sprawa rozwiązania E.T.C Kontakt czar rzucający dzisiaj .. daveangela08@gmail.com
gość
9 lat temu
nieeee, nie podzielamy jej entuzjazmu.......
gość
9 lat temu
poprzewracało się w tej kudłatej glowie juz do reszty
gość
9 lat temu
Ona już nosi maske!!
http://www.mi...
9 lat temu
good share.
gość
9 lat temu
Mamy Gessler,mamy Dodę,mamy Rutowicz ,INTELEKT poraza.Te wszystkie Muchy,Cichopki,kurd*ple ech
Jej Trener
9 lat temu
chyba doszła widocznie lubi śmietankę
AAA
9 lat temu
Ty nijak nie przypominasz bochatera tym bardziej takiego jak ZORROOO bardziej przypominasz mi no sama nie wiem Jokera z Batmana oooo tak zdecydowanie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie