Olejnik WYŚMIEWA RADWAŃSKĄ?! (FOTO)

"Agnieszka Radwańska jest niezwykle utalentowana" - podpisała zdjęcie z niebieskimi paznokciami. To za "bojkot TVN-u"?

Obraz

Agnieszka Radwańska naraziła się na dużą krytykę tzw. "środowiska" po tym, jak wyznała w rozmowie z Gazetą Wyborczą, że dziennikarze TVN mają u niej "dożywotnią czerwoną kartkę" i zakaz wchodzenia na jej konferencje prasowe. Wszystko przez ich nieprzychylne materiały na temat jej nieudanego występu na Olimpiadzie w Londynie. Zobacz: Dziennikarz wzywa do BOJKOTU RADWAŃSKIEJ! "W GŁOWIE JEJ SIĘ POWYWRACAŁO!"

Jeden z dziennikarzy już zaczął nawoływać kolegów do bojkotowania tenisistki i... nie informowania widzów o jej sukcesach sportowych. Do krytyki dołączyła się również - co chyba nie powinno dziwić - Monika Olejnik, która wsławiła się niedawno użyciem zamachu w Bostonie do próby "zażartowania" ze swoich przeciwników politycznych. Tym razem dziennikarka TVN zamieściła na swoim profilu dwa zdjęcia, na których pokazuje do obiektywu pomalowane na niebiesko paznokcie. Ma to chyba nawiązywać do zwyczaju Radwańskiej, która lubi malować je w barwy narodowe, bo podpisała je: Uwielbiam tenisa. Agnieszka Radwańska jest niezwykle utalentowana, oraz: Wieczorowa wersja dla Agnieszki Radwańskiej.

Przypomnijmy jej "żart" z zamachu: Olejnik ŻARTUJE Z... TRAGEDII W BOSTONIE!

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą