Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda: "Nie będę pokazywać się ze swoim facetem"

263
Podziel się:

Rabczewska ma już kolejnego chłopaka. "Nie afiszujemy się, żyjemy normalnie."

Doda: "Nie będę pokazywać się ze swoim facetem"
bEKMqiFx

Po każdym rozstaniu wydarzenia w życiu Doroty Rabczewskiej przebiegają zgodnie według jednego scenariusza. Piosenkarka narzeka na bycie singielką, a następnie w ekspresowym tempie znajduje sobie kolejnego partnera. Doda wielokrotnie podkreślała, że nie potrafi obejść się bez miłości i okazuje się, że gdy ma wolną chwilę to potrzebuje "kogoś przytulić". Znaczy się każdego tylko nie swoją przyrodnią siostrę...

Dorota dopiero co przyznała, że ostatecznie rozstała się z Błażejem Szychowskim, a już ponoć ma nowego chłopaka. W najnowszym numerze Gali piosenkarka wyznała, że jest zakochana:

Jestem "związkoholiczką", przyznaję się do tego. I to jest paradoks całej sytuacji, bo lubię być sama we własnym mieszkaniu, mieć swój azyl, ale jednocześnie lubię życie w parze. Lubię to, że mam o kim myśleć, jak się budzę. Kiedy mam chwilę wolną, to chcę się do kogoś przytulić. Jako singielka byłabym strasznie smutną osobą, ale za to wolną od wiecznych miłosnych rozterek, które obecnie kotłują się w mojej głowie jak nastolatce z pierwszym pryszczem.

bEKMqiFz

Nie wiadomo, jak długo Doda jest w nowym związku, ani oczywiście kto jest tym szczęśliwym wybrankiem. Tym razem Rabczewska ma silne postanowienie nie lansować ukochanego na imprezach:

Nie można powiedzieć, żebym miała długą przerwę po rozstaniu. Nie afiszujemy się, żyjemy normalnie. Odkąd straciłam trzy związki, nie będę pokazywać się ze swoim facetem, ktokolwiek by to był. Nie mogę iść ciągle tą samą drogą, szczególnie że ona nie okazywała się dobra.

Myślicie, że ekshibicjonistka Doda wytrzyma i faktycznie nie pochwali się kolejnym "narzeczonym" na ściance?

bEKMqiFF
bEKMqiGa
KOMENTARZE
(263)
gość
8 lat temu
Doda mówi ' ' nie pokażę się z nowym chłopakiem. " dlaczego ? To proste, bo go po prostu nie ma. Znowu zmyśla, aby tylko paparazzi lazili za nią i fotografowali. To beztalencie nie umie żyć bez wsparcia mediów.
gość
8 lat temu
Desperatka. Jeżeli będzie szukać kogoś na sile to szczęśliwa nigdy nie będzie :/
gość
8 lat temu
trudno chwalić się płatnym żigolakiem, rusin sie chwaliła i co ? i tez wyszło ze płaci za godzine.
bEKMqiGb
sztuka
8 lat temu
polska biedna lady gaga TYLKO ze nasza doda nie ma pomysłu na siebie chłopaki też oprócz dużego cyca nic w niej nie widzą
gość
8 lat temu
Szczrze ? Nie obchodzi mnie to .
Najnowsze komentarze (263)
gość
8 lat temu
buty radka :D:D:D
http://www.ch...
8 lat temu
thank you for share!
http://www.ch...
8 lat temu
ths
zun
8 lat temu
Teraz to kto bedzie ciebie chcial, zadufana w siebie panienka . Zaden nie mogl z toba wytrzymac . Jeden ok, ale wszyscy maja dosyc chyba z toba jest cos nie tak.
dodaaaaaaaaaa...
8 lat temu
ODODAO odaodaaaam odaoddao ododaaaaaoooooo dodaaaa dasssssooododaoooodaododaa odooodaodooo doaodgggggg dodaaaaaaaaddddddoo dodaodadddd dodawodooooooooo
gość
8 lat temu
Na razie nie może się afiszować, bo jeszcze nikogo nie ma. Ale tydzień-dwa i pokaże się w kolejnej podróbce z prawdziwym (podrabianym? - wypożyczonym?) facetem numer 4.
gość
8 lat temu
widocznie nie ma co pokazać
gość
8 lat temu
Z Blazejem to bylo tylko dla mediow. Moze tez dla seksu :D
bEKMqiFT
gość
8 lat temu
fajna laska, nie ma szczęścia w miłości
gość
8 lat temu
prostytuta fajnie ja ridzice wychowali !
gość
8 lat temu
prostytuta fajnie ja ridzice wychowali !
gość
8 lat temu
pojemne tam mają kieliszki do wina...
gość
8 lat temu
kurewna szukała kurewicza...i pewnie znalazła !!! bedzie kolejna para kure.wska...hehe
gość
8 lat temu
Doda jest fajna ale tylko pagoniki i l****k
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKMqiGM
bEKMqiGN
bEKMqiGO
bEKMqiGP
bEKMqiGQ
bEKMqiGv