Trwa ładowanie...
Przejdź na

Namawia Stuhra na wspólne wakacje!

279
Podziel się

Samanta nie chce się zgodzić na rozwód. "Maciej nie wyobraża już sobie dalszego życia u boku żony."

Namawia Stuhra na wspólne wakacje!
bDJohvNh

W małżeństwie Macieja i Samanty Stuhrów nie dzieje się ostatnio najlepiej. Związek nie przetrwał rosnącej popularności aktora i jego nowego, imprezowego stylu życia. Z pewnością nie pomogła także logistyka. Przez kilka miesięcy Stuhr mieszkał samotnie w Warszawie, zacieśniając znajomości z nowymi znajomymi, podczas gdy jego żona została w Krakowie. Kiedy do Samanty dotarły niepokojące wieści, natychmiast przeprowadziła się do stolicy, jednak było już za późno. Jak informuje Fakt, Maciej zdał sobie sprawę z tego, że nie widzi już dla nich wspólnej przyszłości i zaproponował żonie wizytę u prawnika specjalizującego się w rozwodach.

Ona jednak stanowczo odmawia i upiera się, że trzeba ratować małżeństwo. Niedawno wpadła na pomysł wspólnych wakacji, które, jej zdaniem, mogłyby odbudować ich uczucie. Przy okazji skorzystałaby na tym córka, Matylda, która niezbyt dobrze znosi obecną sytuację.

To bardzo ciężki czas dla Matyldy - potwierdza w rozmowie z tabloidem znajomy pary. Samanta pomyślała, że kilka dni nad polskim morzem z dwójką rodziców dobrze jej zrobi.

bDJohvNj

Maciej, który myślami zdaje się być już zupełnie gdzie indziej, nie sprawia wrażenia zachwyconego tym pomysłem. Najwyraźniej zależy mu głównie na tym, by pozbyć się niekochanej żony.

Aktor nie podziela entuzjazmu małżonki i poprosił o czas do namysłu - pisze tabloid. Maciej nie wyobraża już sobie dalszego życia u boku żony.

Czy w takiej sytuacji warto namawiać go, by dał jej kolejną szansę?

bDJohvNK
KOMENTARZE
(279)
roger vivier ...
6 lat temu
PUDELEK - Namawia Stuhra na wspólne wakacje! [url=]roger vivier shoes[/url]
gość
8 lat temu
ja sie "talentem" aktorskim Macka z roku na rok coraz bardziej rozczarowuje...w kazdym filmie jest dokaldnie taki sam z ta swoja kamienna twarza...szkoda
gość
8 lat temu
Gratulacje z okazji przyszłego, kolejnego potomka!
bDJohvNL
gość
8 lat temu
No to na "odchodne" będzie dzidziuś! Ja Wam to mówię.
gość
8 lat temu
No to na "odchodne" będzie dzidziuś!
gość
8 lat temu
polecam wywiad ze stuhrem:
gość
8 lat temu
kolejna desperatka.
gość
8 lat temu
I będzie żałował. Kolesie się skończą, panienki też- po jakimś czasie odczuje pustkę. Szkoda, że taka fajna para sie rozstaje.
gość
8 lat temu
Ci mlodzi maja porozwalane w glowach.
gość
8 lat temu
nie oceniajcie tak łatwo pana Maćka. wiem ze "pani" Matylda to nie najłatwiejsza kobieta. wina jest zawsze po dwóch stronach. szkoda tylko córeczki ale jeśli ją kochają nie dopuszczą do jej cierpienia!!!!
gość
8 lat temu
nie dlugo wyłysieje i jak zbynio będzie ślimakiem
gość
8 lat temu
nie ma klasy jako mężczyzna,naraz zonę na ból
gość
8 lat temu
jak ma normalna żonę to szuka sobie guza na łeb,nie lubie już jego,mimo,że zapowiadał sie na nomalnego czlowieka i dobrego aktora
bDJohvND
gość
8 lat temu
woda sodowa odbila popatrzyl na tego konusa zbyszka dziecioroba i robi to samo oby nie byla nastepna k***a bo bedzie mial przej****e
...
Następna strona
bDJohvOf