Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jessica Chastain zagra POLKĘ RATUJĄCĄ ŻYDÓW!

158
Podziel się

Wcieli się w Antoninę Żabińską, która ukrywała Żydów w warszawskim ZOO.

Jessica Chastain zagra POLKĘ RATUJĄCĄ ŻYDÓW!
bDJpbslh

O żadnej hollywoodzkiej aktorce w ciągu dwóch ostatnich nie było tak głośno, jak o Jessice Chastain. W 2011 roku zwróciła na siebie uwagę filmowców wieloma świetnymi rolami. Za film Służące zdobyła swoją pierwszą nominację do Oscara. Już rok później można ją było zobaczyć jako agentkę CIA w filmie Wróg numer jeden, w którym próbowała odkryć miejsce ukrywania się Osamy Bin Ladena. Za ten film otrzymała Złoty Glob oraz kolejną nominację do nagrody Akademii Filmowej.

Aktorka przebywa obecnie w Irlandii, gdzie obok Colina Farrella kręci film Miss Julie. Następnie pojawi się na planie thrillera science fiction Interstellar, który wyreżyseruje Christopher Nolan, twórca trylogii Mrocznego rycerza i Incepcji.

Na tym jednak nie koniec. Jak donosi Hollywood Reporter, Chastain wkrótce podpisze kontrakt na występ w filmie The Zookeeper’s Wife, który opowie prawdziwą historię Jana i Antoniny Żabińskich. W czasie II Wojny Światowej małżeństwo wykorzystało zbombardowane warszawskie ZOO do ukrywania Żydów szmuglowanych z warszawskiego getta. W 1965 oboje zostali odznaczeni tytułami Sprawiedliwych wśród Narodów Świata.

bDJpbslj

Widzicie ją w takiej roli?

bDJpbslp
bDJpbslK
KOMENTARZE
(158)
Gość
7 lat temu
to juz nie ma Polska aktorek? co z ta nasza ojczyzna robia te m***y i z zach i wsch, s***e
gość
7 lat temu
mam nadzieję że już zaczęła lekcje polskiego
gość
8 lat temu
masakra z tymi filmami o martyrologii żydów. To jest jakaś plaga. Niech zaczną kręcić jakieś naprawdę fajne filmy oparte na dobrych pomysłach a nie ten sam temat w koło Macieju.
bDJpbslL
gość
8 lat temu
A co się stało ze zwierzętami po zbombardowaniu..? te które nie zginęły od bomb pobiegły jeść ludzi...?
gość
8 lat temu
Chętnie obejrzę ten film...Aktorka może i niezła, szkoda, że Polacy nie mogą zagrać....Z drugiej strony, ciężko u nas znależć ostatnio dobrych aktorów wśród gąszczu celebrytów...Dorociński ma grać we wszystkich ambitnych produkacjach??? A z polskich aktorek to kto miałby się podjąć tego zadania? Serialowe gwiazdki od siedmiu boleści? Niec chcę oskarżać polskich aktorów, ale niestety większość z nich to sprzedajne d****i...Nic dziwnego zatem, że nie ma dla nich ról w hooliwoodzkich produkcjach. Mogą sobie jedynie pomarzyć. Jak nie wieźmie ich Holland czy Polański, to nikt ich nie zaprosi na plan.
gość
8 lat temu
w 'Drzewie zycia' dala rade, to tu da tym bardziej
Rambo
8 lat temu
znowu żydów, to już nudne, nie mogą nakręcić filmu o Polaku lub polce, który ratuje arabów lub romów, co za pieprzona hipokryzja...
gość
8 lat temu
to ona grała w 'gangsterze"?
gość
8 lat temu
A co to za g***i pomysł, żeby Polkę grała nie Polka to już nie ma u nas aktorek które mogłyby to zagrać tylko wezmą taką amerykankę o szwabskiej urodzie ze szczęką jak szuflada, i nawet słowa po polsku się nie nauczy.
Mr.G
8 lat temu
To będzie bardzo ciekawe.
gość
8 lat temu
Mogłaby zagrać moją prababcię, która calą wojnę chowała w domu żydowską wdowę z córeczką. O takich zwykłych ludziach co żadnych odznaczeń nie dostali bo nie były im potrzebne nikt nie pamięta a były ich tysiące.
tadzik m.
8 lat temu
Że Żabińska chowała Żydów w Zoo, to ja rozumiem... ale dlaczego ich stamtąd wypuściła????
gość
8 lat temu
świetna aktorka, piękna kobieta- zdecydowanie mogłaby zagrać naszą rodaczkę... "dobrze patrzy" jej z oczu :)
bDJpbslD
gość
8 lat temu
czytałam książkę moze jej się udać
...
Następna strona
bDJpbsmf