Trwa ładowanie...
Przejdź na

Grabowski znalazł sobie NOWĄ KOCHANKĘ?!

364
Podziel się

Długowłosą blondynkę. "Obsypywali się pocałunkami."

Grabowski znalazł sobie NOWĄ KOCHANKĘ?!
bDJvwCCt

Annę Dereszowską i Piotra Grabowskiego łączą bardzo skomplikowane relacje. Aktor od dawna pragnął wziąć ślub z matką jego córki, jednak aktorka zawsze podobno odmawiała. Poważne rysy na ich związku zaczęły się pojawiać rok temu. W wakacje ich związek się rozpadł.

Przez następnych kilka miesięcy oboje próbowali go ratować, jedna Dereszowska znalazła ponoć pocieszenie w ramionach jednego z telewizyjnych prezenterów. Grabowski porzucił ją tuż przed świętami i poleciał do Kanady, gdzie mieszka... jego była żona, którą rzucił dla Ani. Miesiąc temu Dereszowska i Grabowski zaskoczyli wszystkich, pojawiając się razem na premierze sztuki, którą ten wyreżyserował. Życie na gorąco donosi jednak, że nie ma już szans na ratowanie związku, bo aktor znalazł sobie nową kochankę.

Wczesne środowe popołudnie w centrum Warszawy. Tuż przy Łazienkach Królewskich stoi zaparkowana czarna honda civic, za kierownicą której siedzi Piotr Grabowski - opisuje tabloid. Ale aktor nie jest sam. Na miejscu pasażera siedzi tajemnicza, długowłosa blondynka. Czas upływał im na... obsypywaniu się pocałunkami.

bDJvwCCv

Później pojechali na Saską Kępę, gdzie zaparkowali pod jednym z domów. Grabowski wszedł do budynku, a kobieta po chwili poszła za nim. Wrócili dopiero po dwóch godzinach. Zadowoleni i uśmiechnięci.

Trzymamy kciuki, żeby tym razem skończyło się lepiej.

bDJvwCCW
KOMENTARZE
(364)
gość
7 lat temu
grabowski cudo a ta dereszowska a idz dobrze ze sie wkoncu rozstali mam wrazenie ze go zepsula to nie dla niego kobieta:P:)
gość
8 lat temu
te wszystkie "wielkie uczucia" tak zwanych celebrytów kończą się jeszcze większymi i żenującymi rozstaniami, rozwodami etc
gość
8 lat temu
panie grabowski daj pan już spokój z ta wywłoką się pokazujesz.. Mirella jest o wiele ładniejsza i subtelniejsza od tego babochłopa!
bDJvwCCX
gość
8 lat temu
ma s**z za swoje!!!!! jak się pakowała do wyra żonatemu, to zasługuje na wszystko co najgorsze!!!!!
gość
8 lat temu
tak najeżdżacie na Dereszowską, jakby ten gości sam nie miał rozumu. co - do worka go wzieła, chloroformem otumaniła?? błagam, widać że facet z kwiatka na kwiatek przeskakuje.
gość
8 lat temu
ten facet sie zatracił....
jack
8 lat temu
co z długami Polski?
sasiad
8 lat temu
coś dla równowagi no to się zaczyna pranie brudów w mediach.. widać”wielką klasę” tych dwoje.A może dla równowagi napiszecie o schadzkach dereszowskiej i duczoka na powiślu na leszczyńskiej??? dereszowska biega tam do niego od miesięcy.. to jakoś nie dziwi postępowanie grabowskiego.
jagus
8 lat temu
zonaty i jego biff to się nazywa romans
gość
8 lat temu
nie uważam, żeby był przystojny
gość
8 lat temu
Na cudzym nieszczęściu swojego nie zbudujesz. Wcale nie jest mi jej żal.
gość
8 lat temu
Nareszcie. Taki facet z taką raszplą. Dobrze Ci tak PASKUDO!!!
gość
8 lat temu
tak się kończy miłosć.
bDJvwCCP
zenia
8 lat temu
to ch.u.j je.ba.ny
...
Następna strona
bDJvwCDr