Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kuźniar: "WYPADAJĄ MI WŁOSY. KREW LECI Z NOSA!"

676
Podziel się:

"Śpię cztery godziny przez pięć dni w tygodniu" - żali się gwiazdor TVN.

Kuźniar: "WYPADAJĄ MI WŁOSY. KREW LECI Z NOSA!"

Jarosław Kuźniar codziennie o szóstej rano wita wiernych widzów TVN24. Znany z małego poczucia humoru, zwłaszcza na swój temat, prezenter żali się, że musi budzić się kilka godzin wcześniej, by dojechać do studia. W najnowszym wydaniu Twojego Stylu (!) opowiada, jak wygląda jego ciężki dzień pracy.

Kładę się około północy, nie potrafię wcześniej. O czwartej zmuszam budzik do drzemki. Mija pięć, dziesięć minut. Budzi się Zosia, cieszę się na pierwsze spotkanie z dzieckiem. Fajnie, że udało się nam się tak zgrać. Niby sekunda, ale rano to wieczność. Nagle robi się 4:30, więc muszę lecieć – opowiada. Robię wszystko na ostatnią chwilę, bo to nakręca. Kiedy czuję adrenalinę i strach, że się spóźnię, jestem mniej senny. Do stacji nie wchodzę, tylko wbiegam. Czasem ktoś ma pretensję, że nie pogadam, ale ja muszę mieć chwilę, żeby się skoncentrować, wybudzić, przejrzeć gazety.

Gwiazdor TVN zdradza, że odsypia później w samochodzie:

Nauczyłem się regenerować szybko i niekoniecznie kładąc się do łóżka. Najczęściej wychodzę ze studia o 10:30. Jeśli półtorej godziny później mam zajęcia ze studentami dziennikarstwa w SWPS, na pół godziny zasypiam w samochodzie na parkingu.

Kuźniar zdradza także, że raz w roku bierze miesięczny urlop. Oprócz tego stara się często brać wolne, by spędzić czas poza studiem. Żali się, że jego organizm jest czasem ponoć tak zmęczony, że zaczynają wypadać mu włosy.

Jeśli mówię, że śpię cztery godziny przez pięć dni w tygodniu, wydaje się to mało, ale do wszystkiego człowiek jest w stanie przywyknąć. Jasne, częściej boli mnie głowa, łatwiej łapię przeziębienia, lekarz zmusza mnie, żebym zawalczył o niższe ciśnienie, ale wciąż udaje mi się trzeźwo mówić od tej szóstej rano. W szybkim tempie wytrzymuję dwa tygodnie, później z każdą kolejną środą, czwartkiem coraz gorzej mi się wstaje i funkcjonuje. Kiedy przychodzą dni, że zaczynają mi wypadać włosy i krew leci z nosa, to znak, że zbliżają się wakacje. Staram się wyjeżdżać najczęściej, jak mogę. Z dziewczynami - czyli żoną i córką - lub sam. Raz w roku biorę miesięczny urlop, tak jestem umówiony z szefem, inaczej bym nie wyrobił. Nie da się być cały czas na 200 procent. Dopiero w trzecim tygodniu wakacji zaczynam spać dłużej.

Kuźniar, szczerze? :) Wyśpij się w końcu.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(676)
gość
9 lat temu
Niech zostanie szafiarką tam nic nie trzeba robic
gość
9 lat temu
nie cierpię kuźniara
gość
9 lat temu
ojj biedny....bo pracuje w dziwnych godzinach i placa mu krocie! emmm mase ludzi w tym kraju musi w dziwnych godzinach pracowac...i to za pensje 'ledwo na przezycie"
gość
9 lat temu
a co mnie to obchodzi ? :/ ludzie maja gorsze problemy ..
gość
9 lat temu
mi włosy juz dawno wypadły i afery na całą polskę nie robie !!!!
Najnowsze komentarze (676)
gość
9 lat temu
czerwony m***ł, c**j w d**ę jemu i jego dziewczynom, w******k p********y
gość
9 lat temu
taki nakręcony jesteś, c**j ci w d***e chodzi ;)
gość
9 lat temu
Panie Kuźnia, niech Pan s*******a już
gość
9 lat temu
Ja mam 18 lat a sama śpie po 4 godziny w tygodniu :P
gość
9 lat temu
Ch... ci w d... kłamco.
gość
9 lat temu
Sam sobie narzuca takie tempo pracy-wiec niech nie jęczy że jest wykończony.
gość
9 lat temu
tuba tuska....wcale go nie żałuje....jak jest chory niech idzie do lekarza,anie biadoli jak stara baba!!!!!
gość
9 lat temu
ALE ON KURDUPELEK.............................
Dobrze poinfo...
9 lat temu
Oj chłopie, co tam twoja krew. Joli Rutowicz już nie leci, zaciążyła biedaczka w Stanach i już niedługo urodzi małego bobaska
gość
9 lat temu
I po co ? :(((, dla kilku chwil bycia na "świeczniku", żenada :((((((
graś
9 lat temu
dla mnie może się tak nie męczyć...
gość
9 lat temu
jeszcze przemądrzały facecie istnieją lekarze, nie tylko telewizja
gość
9 lat temu
a mi wypada szczeka bo brak mi witaminy ....
GOŚĆ GG
9 lat temu
Bardzo lubię Pana Kużniara, dzień w dzień czekam na poranny program z nim. On potrafi tak jak nikt inny, od samego rana wprowadzić widza na szybkie obroty. Szkoda tylko, że ta jego praca odbija się na jego zdrowiu. Może jednak niech pan zwolni trochę, przecież zdrowie jest najważniejsze, a rodzina też nie chce mieć tylko gościa w domu.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie