Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dlaczego Adamczyk WSTYDZI SIĘ ROMANSU z Gessler? :)

676
Podziel się:

"Płaciła za najlepsze hotele, ekskluzywne kurorty, kupowała ubrania...". Źle zainwestowała? Teraz jest jej przykro.

Dlaczego Adamczyk WSTYDZI SIĘ ROMANSU z Gessler? :)

Jak już pisaliśmy, Magda Gessler postanowiła zdetonować bombę z opóźnionym zapłonem, której celem jest, już i tak przeżywający trudne chwile, Piotr Adamczyk. Restauratorka, która przez lata milczała na temat łączących ich niegdyś relacji, nagle zdecydowała się powspominać je publicznie. Przy okazji wytknęła byłemu kochankowi, że ma fochy i brakuje mu poczucia humoru, jak Janowi Pawłowi II... Zobacz: Gessler o Adamczyku: "NIE MA POCZUCIA HUMORU! Coś mu zostało z tego papieża"

Być może poczuła się dotknięta tym, że Adamczyk zachowuje się tak, jakby wstydził się znacznie straszej od niego "kurwa Magdy Boskiej". Zdaniem znajomych aktora, tak właśnie jest.

Magda, oficjalne żona Piotra Gesslera, zauroczyła się wrażliwym artystą - wspomina w rozmowie z tygodnikiem Na żywo osoba z otoczenia restauratorki. Młody aktor miał za sobą kilka ciekawych ról i był mocnym kandydatem do roli Chopina. Mistrzyni kulinarna, choć jeszcze nie błyszczała w telewizji, była kobietą sukcesu, właścicielką kilku restauracji. Z ukochanym najlepiej czuła się za granicą, gdzie nikt nie mógł ich podpatrzeć ani donieść mężowi o tym romansie.

Starsza o 20 lat od Adamczyka Gessler okazała się hojną kochanką.

Płaciła za najlepsze hotele, ekskluzywne kurorty, kupowała ubrania od najdroższych projektantów - wspomina informator tabloidu. Jeśli chodzi i najbliższych nigdy nie była oszczędna.

Najwyraźniej z jakiś powodów Piotr nie wspomina jednak tego okresu zbyt ciepło. Mogą o tym świadczyć ich obecne, raczej napięte relacje.

Stosunki między Piotrem i Magdą są lodowate - potwierdza osoba z otoczenia Gessler. Unikają nawet przychodzenia na te same imprezy. Gdy w 2012 roku oboje otrzymali Telekamery, restauratorka nie odebrała swojej. W jej imieniu trofeum przyjęła córka, Laura. Gdy spóźniona Magda dotarła na galę, nie weszła do głównej sali, gdzie ze świeżo poślubioną małżonką brylował Piotr."

Piotrek, dlaczego wstydzisz się Magdy? Twojej byłej kochance jest przykro. Myśli pewnie, że uważasz ją za mało atrakcyjną.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(676)
gość
9 lat temu
Sobota i jeszcze ósmej nie ma a ja czytam o romansie Papieża. Coś ze mną jest nie tak
gość
9 lat temu
Cóż, nie po raz pierwszy Adamczyk źle dobiera partnerki
gość
9 lat temu
Wstydzi się, bo był zwykłym utrzymankiem.
gość
9 lat temu
A gdybym był młotkowym to co byś powiedziała..
gość
9 lat temu
oblesna wulgarna baba... czartoryska - to była kobieta dla niego - sliczna, delikatna, gdzie magdzie do niej; ja się nie dziwie:)
Najnowsze komentarze (676)
Rene
7 miesięcy temu
Nie dziwię się zauroczeniu dynamiczną i egzotyczną Magdą, zwłaszcza Piotrowi Adamczykowi, który jest jej dokładnym przeciwieństwem. Myślę, że romans był szczery. Przy okazji Magda zainspirowała Piotra do założenia restauracji Stary Dom. Co interesujące, Piotr Adamczyk założył go razem z byłym narzeczonym Magdy Gessler, Mariuszem Diakowskim, którego szczerze nienawidził. Jak opisuje Magda w swojej autobiografii, romans z Piotrem zakończył się po bójce na pięści obu panów w restauracji "Organza" . Panowie bili się o Magdę:)) Dlaczego Piotr Adamczyk nie odzywa się do Magdy Gessler, której mimo wszystko wiele zawdzięcza, można snuć domysły.
Gabrys 12
rok temu
Poprostu pani Gessler miała UTRZYMANKA, nazywajmy rzeczy po imieniu !!!
gość
4 lata temu
Kermit i Miss piggy
gość
6 lat temu
Męska prostytutka, mówiąc krótko :)
gość
6 lat temu
niech będzie dama i nic nie mowi niech skrywa to woal tajemnicy to milaoby klase innej bomby polacy jeje niewybacza jego lubia gral papieża z ppaiezem oan przegra
swalkier0-
6 lat temu
bo taka sama sytuacja jak z ziemi obiecanej stara Lucy Zuckerową z Ziemi obiecanej z Karol Borowiecki nawet wizulanie podiobne widocznie groobaski lubią cherlawych świńskich blond
Gość
7 lat temu
Hi hi hi
gość
7 lat temu
Czartorysia ma teraz kogoś ze swojej sfery, a nie jakiegoś aktorzynę. ale ciekawe kto zakończył związek z kate ross? Ona, czy papież?
gość
7 lat temu
Już tam w tym show businessie każdy z każdym, aż można się porzygać. jak zające się p*****llą
gość
7 lat temu
On miał wtedy 20 lat, ona nie była znan- tylko jej mąż, była b. bgata. On była jeje utrzymankiem, tu sprawdza sie powiedzonko, że "na starej ...młodzież sie ćwiczy.". I tyle. To na byłazakochana w "syneczku" , nie on... Podobno to trawalo 3 miesiace. . Taki epizod, o czym ma niby mówić, czym sie chwalić? Gessler - porzucona nie mogła tegopzreboleć przez długie lata...
gość
7 lat temu
P.Adamczyk miał szczęście do pieknych pan pomijajac jego poślubioną , bo ta pieknascia nie gardziła .... chciala sie przy nim wylansowac choc on sam tego potrzebuje , natomiast Ania Czartoryska była za dobra ,śliczna ... z dobrego domy madra i utalentowana z inteligencją już wrodzoną a on sobie tak szargal , aż wyszargał młodą sliczną Rosatti , która też do starego dziada była za dobra i bedzie sam a co do p. Gesler fundnęła sobie młodego , biednego nikomu jeszcze nie znanego aktorzynę i bawila sie nim placąć za jego zachcianki, zdradzała męża on to wykorzystał i ma sie czego wstydzić FE'
gość
7 lat temu
głupoty gadacie! to, że się wstydzi oznacza tylko jego tchórzostwo i niedojrzałość!!! widocznie był kimś na zasadzie utrzymanka, a wmawiał jej, że tak nie było. Chamstwo i tyle.
Gość
7 lat temu
Kocham Cie Janek
Gość
7 lat temu
Poleciał na nią porostu jak męska prostytutka !
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie