Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dlaczego Adamczyk WSTYDZI SIĘ ROMANSU z Gessler? :)

675
Podziel się

"Płaciła za najlepsze hotele, ekskluzywne kurorty, kupowała ubrania...". Źle zainwestowała? Teraz jest jej przykro.

Dlaczego Adamczyk WSTYDZI SIĘ ROMANSU z Gessler? :)
bDorlFTV

Jak już pisaliśmy, Magda Gessler postanowiła zdetonować bombę z opóźnionym zapłonem, której celem jest, już i tak przeżywający trudne chwile, Piotr Adamczyk. Restauratorka, która przez lata milczała na temat łączących ich niegdyś relacji, nagle zdecydowała się powspominać je publicznie. Przy okazji wytknęła byłemu kochankowi, że ma fochy i brakuje mu poczucia humoru, jak Janowi Pawłowi II... Zobacz: Gessler o Adamczyku: "NIE MA POCZUCIA HUMORU! Coś mu zostało z tego papieża"

Być może poczuła się dotknięta tym, że Adamczyk zachowuje się tak, jakby wstydził się znacznie straszej od niego "kurwa Magdy Boskiej". Zdaniem znajomych aktora, tak właśnie jest.

Magda, oficjalne żona Piotra Gesslera, zauroczyła się wrażliwym artystą - wspomina w rozmowie z tygodnikiem Na żywo osoba z otoczenia restauratorki. Młody aktor miał za sobą kilka ciekawych ról i był mocnym kandydatem do roli Chopina. Mistrzyni kulinarna, choć jeszcze nie błyszczała w telewizji, była kobietą sukcesu, właścicielką kilku restauracji. Z ukochanym najlepiej czuła się za granicą, gdzie nikt nie mógł ich podpatrzeć ani donieść mężowi o tym romansie.

bDorlFTX

Starsza o 20 lat od Adamczyka Gessler okazała się hojną kochanką.

Płaciła za najlepsze hotele, ekskluzywne kurorty, kupowała ubrania od najdroższych projektantów - wspomina informator tabloidu. Jeśli chodzi i najbliższych nigdy nie była oszczędna.

Najwyraźniej z jakiś powodów Piotr nie wspomina jednak tego okresu zbyt ciepło. Mogą o tym świadczyć ich obecne, raczej napięte relacje.

Stosunki między Piotrem i Magdą są lodowate - potwierdza osoba z otoczenia Gessler. Unikają nawet przychodzenia na te same imprezy. Gdy w 2012 roku oboje otrzymali Telekamery, restauratorka nie odebrała swojej. W jej imieniu trofeum przyjęła córka, Laura. Gdy spóźniona Magda dotarła na galę, nie weszła do głównej sali, gdzie ze świeżo poślubioną małżonką brylował Piotr."

bDorlFUd

Piotrek, dlaczego wstydzisz się Magdy? Twojej byłej kochance jest przykro. Myśli pewnie, że uważasz ją za mało atrakcyjną.

bDorlFUe
bDorlFUf
bDorlFUy
KOMENTARZE
(675)
gość
8 lat temu
Sobota i jeszcze ósmej nie ma a ja czytam o romansie Papieża. Coś ze mną jest nie tak
gość
8 lat temu
Zalosne, ze ona sie tym chwali, stara, a g****a...Mysli, ze mlody kochas podniesie jej atrakcyjnosc w oczach innych?
gość
8 lat temu
Cóż, nie po raz pierwszy Adamczyk źle dobiera partnerki
bDorlFUz
gość
8 lat temu
Wstydzi się, bo był zwykłym utrzymankiem.
gość
8 lat temu
A gdybym był młotkowym to co byś powiedziała..
Najnowsze komentarze (675)
gość
3 lata temu
Kermit i Miss piggy
gość
4 lata temu
Męska prostytutka, mówiąc krótko :)
gość
5 lata temu
niech będzie dama i nic nie mowi niech skrywa to woal tajemnicy to milaoby klase innej bomby polacy jeje niewybacza jego lubia gral papieża z ppaiezem oan przegra
swalkier0-
5 lata temu
bo taka sama sytuacja jak z ziemi obiecanej stara Lucy Zuckerową z Ziemi obiecanej z Karol Borowiecki nawet wizulanie podiobne widocznie groobaski lubią cherlawych świńskich blond
Gość
5 lata temu
Hi hi hi
gość
5 lata temu
Czartorysia ma teraz kogoś ze swojej sfery, a nie jakiegoś aktorzynę. ale ciekawe kto zakończył związek z kate ross? Ona, czy papież?
gość
5 lata temu
Już tam w tym show businessie każdy z każdym, aż można się porzygać. jak zające się p*****llą
gość
5 lata temu
On miał wtedy 20 lat, ona nie była znan- tylko jej mąż, była b. bgata. On była jeje utrzymankiem, tu sprawdza sie powiedzonko, że "na starej ...młodzież sie ćwiczy.". I tyle. To na byłazakochana w "syneczku" , nie on... Podobno to trawalo 3 miesiace. . Taki epizod, o czym ma niby mówić, czym sie chwalić? Gessler - porzucona nie mogła tegopzreboleć przez długie lata...
bDorlFUr
gość
5 lata temu
P.Adamczyk miał szczęście do pieknych pan pomijajac jego poślubioną , bo ta pieknascia nie gardziła .... chciala sie przy nim wylansowac choc on sam tego potrzebuje , natomiast Ania Czartoryska była za dobra ,śliczna ... z dobrego domy madra i utalentowana z inteligencją już wrodzoną a on sobie tak szargal , aż wyszargał młodą sliczną Rosatti , która też do starego dziada była za dobra i bedzie sam a co do p. Gesler fundnęła sobie młodego , biednego nikomu jeszcze nie znanego aktorzynę i bawila sie nim placąć za jego zachcianki, zdradzała męża on to wykorzystał i ma sie czego wstydzić FE'
gość
5 lata temu
głupoty gadacie! to, że się wstydzi oznacza tylko jego tchórzostwo i niedojrzałość!!! widocznie był kimś na zasadzie utrzymanka, a wmawiał jej, że tak nie było. Chamstwo i tyle.
Gość
5 lata temu
Kocham Cie Janek
Gość
5 lata temu
Poleciał na nią porostu jak męska prostytutka !
gość
5 lata temu
a ja ja Lubie ,Adamczyk skorzystał ze starszej pani i było mu dobrze ,a teraz jest mu wstyd .TRUDNO. a teraz młodsza pani stwierdza ze jest za stary .TRUDNO. Trafiła kosa na kamień . i do tego wszystkiego jest on nudny
gość
5 lata temu
i*****a a co myślała. chciała to stawiała.
...
Następna strona
bDorlFUT