Trwa ładowanie...
Przejdź na

"W wieku czterech lat myślałam, że JESTEM ZA GRUBA!"

162
Podziel się

Demi Lovato opowiada o swojej bulimii i odwyku.

"W wieku czterech lat myślałam, że JESTEM ZA GRUBA!"
bDIMwaPp

W 2010 roku Demi Lovato zgłosiła się do zamkniętej placówki odwykowej, gdzie trafiła pod opiekę specjalistów. Według amerykańskich mediów, na odwyk wracała kilkukrotnie, choć nigdy się do tego nie przyznała. W najnowszym wywiadzie opowiada, jak ciężko było jej sobie poradzić z zaburzeniami odżywiania i chęcią samookaleczenia się.

Gdy byłam młodsza, nie było nikogo w normalnym rozmiarze, kto mógłby być moim wzorem – mówi Demi. To był czas, gdy wszystkie celebrytki były przeraźliwe chude: Lindsay, Paris, Nicole. Ich zdjęcia wisiały na mojej ścianie.

Już w wieku czterech lat myślałam, że jestem za gruba i muszę być szczupła. To niewłaściwe. Wiedziałam, że ma problem i sama sobie z nim nie poradzę. Teraz, gdy nie mam ochoty jeść, albo mam ochot zwymiotować po posiłku, rozmawiam z kimś. Jestem obecnie o wiele szczęśliwsza, bo troszczę się o siebie.

bDIMwaPr
bDIMwaPS
KOMENTARZE
(162)
gość
5 lata temu
Czy wy zawsze musicie czepiać się jej wagi? To już się robi nudne.
Akwa
6 lat temu
A moim zdaniem ladniej wygląda w takim wydaniu niż kilka lat wcześniej gdy była szczupła ( wtedy się chyba wygłodzała prawda?). Wtedy gdy grała w Camp Rocku.
gość
7 lat temu
w wieku czterech lat??? juz bez przesadyyyyy...
bDIMwaPT
Angela uk6
7 lat temu
jeżeli ktoś poszukuje psychologa to szczerze polecę stronę meritum.sos.pl, pomoc jest całkiem anonimowa a ceny są oki jest też forum i można dobrze się wygadać więc myślę że, jest to dobre wyjście dla kogoś zagranicą. Ja mam objawy depresji i nie chcę wychodzić z domu a tam mogę pogadać anonimowo o wszystkim bo na zwykłą terapię chyba bym nie miała odwagi.
gość
7 lat temu
Piękna
@Cath_1708
7 lat temu
Demi w przeciwieństwie do innych gwazd z Hollywood potrafi przyznawać się do błedu i mówi o swoich problemach. Nie zamiata swoich "brudów pod dywan" jak inni. Daje przykład wielu osobom swiom zachowaniem. Uratowała wiele istnień i żaden wredy komentarz na jej temat nie odbierze jej tego, co zrobiła dla innych, Najłatwiej jest oceniać innych nie znając ich historii. Pomyśl dwa razy nad tym co mówisz, bo Twoje słowa mogą zniszczyć czyjeś zycie!
gość
7 lat temu
Nie wiesz o czym gadasz. Jeśli nie doświadczyłeś czegoś, to nie wypowiadaj się na ten temat.
gość
7 lat temu
NAJLEPSZAAA ! KOCHAM CIĘ DEMI
gość
8 lat temu
też kiedys miłam problemy i się godziłem.jestem.od niej o.wiele szczupłejsza a ona też ok
gość
8 lat temu
Demi pomóż...
gość
8 lat temu
Demi jest moją idolką. Kocham ją.
gość
8 lat temu
Uwielbiam ją.
gość
8 lat temu
Demi jest piękna.
bDIMwaPL
gość
8 lat temu
Dla mnie jest piękna! Kocham ją i zawsze będę wspierać. To jest prawdziwa gwiazda i wzór do naśladowania
...
Następna strona
bDIMwaQn