Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gwizdała BRONI FIBAKA! "Przyjaźnimy się!"

391
Podziel się

"Oboje jesteśmy zasmuceni insynuacjami. To próba wciągnięcia nas do alagmatu..." A jak było ze ślubem z Adamczykiem? Kłamała?

Gwizdała BRONI FIBAKA! "Przyjaźnimy się!"
bDeDAfOt

Wczorajszy Wprost ujawnił skandaliczne informacje dotyczące "swatania" młodych dziewczyn z bogaczami przez byłego polskiego tenisistę. Z artykułu wynika, że Wojciech Fibak pomagał "miłym studentkom" poznać przyszłych partnerów oraz mężów. Oczywiście milionerów, "znajomych prezydenta i premiera". "Takich naj naj naj" - jak reklamował jednego z nich Fibak dziennikarce. Prowokacja ujawniła także, że Fibak chwali się, że doprowadził do poznania Kasi Gwizdały z bogatym Jeanem Manuelem Rozenem. Zobacz:

Dziś "Kate Rozz" wydała oficjalne oświadczenie, w którym zaprzecza, że była tego typu dziewczyną do towarzystwa. Celebrytka twierdzi, że jej małżeństwo było oparte na prawdziwej miłości i staje w obronie oskarżonego o stręczycielstwo sportowca.

Oboje jesteśmy zasmuceni insynuacjami jakie pojawiły się we wczorajszej prasie - pisze Gwizdała. Wygląda na to, że Wojtek Fibak stał się organizatorem niemożliwego zawsze i wszędzie.

bDeDAfOv

Być może też przedstawił Fryderyka Chopina dla George Sand? Dzięki Bogu oboje możemy powiedzieć, że w naszym przypadku nie było tak wyolbrzymionych okoliczności.

Bez żadnej umowy, bez żadnego planu, poznaliśmy się w normalnych okolicznościach, w otoczeniu wielu ludzi na kolacji, w miejscu publicznym - przekonuje. Zakochaliśmy się w sobie jak miliony ludzi. Tyle co tu można powiedzieć. Mamy do siebie nawzajem olbrzymi szacunek, jesteśmy również bliskimi przyjaciółmi rodziny Fibak i mamy wrażenie, że próba wciągnięcia nas do tego alagmatu i insynuacji nie ma zupełnie sensu.

Przypomnijmy, że Kasia stwierdziła też właśnie, że wcale nie wzięła ślubu z Piotrem Adamczykiem. Wynika z tego więc, że jej "ślubna" okładka była kłamstwem... Wierzycie jej?

bDeDAfOB
bDeDAfOW
KOMENTARZE
(391)
Belial
7 lat temu
Uderz w stół,a nożyce się odezwą.
heh
7 lat temu
Cały polski szołbiznes to jedno wielkie dno :)
ania
7 lat temu
mam dzisiaj pierogi na obiad!
bDeDAfOX
gość
7 lat temu
Ależ ona kaleczy składnie i gramatykę języka polskiego ...
gość
7 lat temu
gwizdała wygwizdała wszystkich i wszystko
Najnowsze komentarze (391)
gość
7 lat temu
Sssso za bełkot ja pierdykam
gość
7 lat temu
alagmatco to znaczy? skad Adamczyk wzial te panne to ja juz nie wiem jakas porazka Gwizdala:):)
gość
7 lat temu
nie no porażka, może i na kolacji ich poznał, ale wiadomo w jakim celu...co za durna kłamliwa dziewucha, oj Adamczyk, ale sobie wziąłeś na głowę takie ś...rwo
gość
7 lat temu
NORMALNIE DOKTOR KUIN TA GWIZDAŁA
gość
7 lat temu
ta gwizdała to fajna d****a !!!!
gość
7 lat temu
ale paskudy, że fuj!
gość
7 lat temu
SZYBKO ZACZYNAŁY
GOŚĆ
7 lat temu
po bliższym przyjrzeniu się fotografii na której jest cała trójka (bohaterów) w tle można dostrzec l a t a r n i e - to brzydki i ironiczny zbieg okoliczności...
bDeDAfOP
gość
7 lat temu
a świstak siedxi i zawija w sreberka, a w tym przypadku w rachynkiza telefony i buty markowe
gość
7 lat temu
Gwizdała mysli,z e jak użykje słowa "alagmatu" to będzie wiarygodna? To żenua, kobito opamietaj się, nic Ci nie pomoze sztyczne wtrącenie pseudoelokwencji....To kaleczy język!
gość
7 lat temu
Gwizdala - jak myslisz, skad bierze sie rak odbytu?
gość
7 lat temu
Gwizdała broni bo na pewno też siedzi w tym szambie.
gość
7 lat temu
Frajer Adamczyk miał kiężniczkę,ożenił się z prostytutką
MAIA
7 lat temu
JA P***D FK[PF]QWQW= ALE MOJ SZEF TO D***L
...
Następna strona
bDeDAfPr