Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gwizdała: "NIE MIELIŚMY ŚLUBU, więc nie będzie rozwodu!"

571
Podziel się:

Kasia kłamała na ślubnej okładce z Adamczykiem? Gratulujemy.

Gwizdała: "NIE MIELIŚMY ŚLUBU, więc nie będzie rozwodu!"
bEClxYGJ

Katarzyna "to ja poznałem ją z tym Francuzem" Gwizdała nie rezygnowała z marzeń o "karierze w show biznesie", mimo rozstania z Piotrem Adamczykiem. Wręcz przeciwnie, reklamowana przez TVN jako wielki talent celebrytka zaliczyła już program śniadaniowy oraz okładkę Gali. Z jakiegoś powodu promowała też Polskę w Cannes. Można zatem uznać, że idzie jej całkiem nieźle. Tym bardziej, że jak właśnie wyznała, wcale nie wzięła ślubu z aktorem, którego jednak nie kocha. To znaczy, że kłamała na "ślubnej okładce" Vivy? Gratulujemy.

Nie mieliśmy ślubu, więc nie będzie rozwodu. Rozstaliśmy się i jeśli można powiedzieć po prostu, to właśnie tak to ujmę - "wyjaśnia" dość zagadkowo Katarzyna w rozmowie z Galą.

Na pytanie, dlaczego zakończyła się ich "wielka miłość", którą tak się afiszowali, przyszła gwiazda kina oraz estrady odpowiada:

bEClxYGL

Myślę, że wszystko w życiu, w co bardzo wierzysz, czy to miłość, czy marzenia... jeżeli runie, jeżeli się rozpadnie, jest swego rodzaju niepowodzeniem. To zawsze dotyka. Wierzę, że nic nie dzieje się bez powodu. Każda taka lekcja to kolejne doświadczenie, czasem trudne, ale mam nadzieje, ze pozwala stać się lepszym człowiekiem. Tylko w trudnych chwilach, zauważ, zaglądamy głębiej w siebie. Smutek wzbogaca tak samo jak szczęście. Jedno nie istnieje bez drugiego, jest częścią życia.

Piękne słowa.

bEClxYGR
bEClxYHm
KOMENTARZE
(571)
gość
8 lat temu
ale dla Adamczyka żadne pocieszenie, Czartoryska wzięła ślub naprawdę ;)
gość
8 lat temu
Tej pani już podziękujemy...
gość
8 lat temu
haha jaki ten 'showbiznez' jest zalosny. chcemy swiezej krwi ! tylko nie typu siwiec czy pajak...
bEClxYHn
gość
8 lat temu
Jezu, jaka ona jest g****a.
gość
8 lat temu
Luksusowa prostytutka
Najnowsze komentarze (571)
gość
5 lata temu
Buahahahaha
gość
8 lat temu
Tytuł na okładce mówi sam za siebie – ani aktorka, ani pisarka, ani piosenkarka, tylko KOBIETA. Czyli z nikogo robimy kogoś, a naród potem gada: hm... ona jest z znana z... tego, że jest znana.
gość
8 lat temu
Skąd w Polsce bierze się taka masa prymitywów, przede wszystkim promowanych w TVN i Polsacie? Miszczak i Terentiew promują prostactwo, widocznie sami tacy są i takich zatrudniają.
gość
8 lat temu
Kolejna polska "gwiazda" o tępym spojrzeniu i zerowych umiejętnościach.
Maria
8 lat temu
G****a kobieta!!!!!!!!!!Dlaczego Ja tak z honorami przyjmuja na celebryckich imprezach ? Jeden wart drugiego Wstyd !!!!!! Ona, Herbus, Kwasniewska .itp,itp to dno!!!!!!!!!!!! Ja myslalam , ze ten Adamczyk troche madrzejszy.
Liv
8 lat temu
żenująco niski poziom intelektualny, brak talentu - w każdej dziedzinie. samo patrzenie na tą panią boli. ale adamczyk to ten sam poziom. dramat.
gość
8 lat temu
Przecież oni mają tylko ślub kościelny. Więc rozwodu nie będzie, bo nie ma ślubu cywilnego. I to całe rozwiązanie zagadki.
gość
8 lat temu
Zamienić Czartoryską na to coś..to trzeba mieć nierówno pod sufitem kompletnie
bEClxYHf
gość
8 lat temu
Piz dała , jedź lepiej do Rozzana , wstydu Polakom oszczędź
gość
8 lat temu
P***ała , jedź lepiej do Rozzana , wstydu Polakom oszczędź
gość
8 lat temu
g****a jak but
gość
8 lat temu
W konkursie na głupie żenujące beztalencie Gwizdała zrównała się z Anną Muchą, Natalią Siwiec i Grycankami. Gratulujemy.
gość
8 lat temu
I takie kur...ka promuje i pokazuje się w telewizji zamiast ludzi, którzy naprawdę osiągnęli coś własną pracą i wysiłkiem.
gość
8 lat temu
Kre-ty!-nka!! Znikaj g****a larwo i idź ujezdzac swoich bogaczy :/
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEClxYHY
bEClxYHZ
bEClxYIa
bEClxYIb
bEClxYIc
bEClxYHH