Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gwizdała: "NIE MIELIŚMY ŚLUBU, więc nie będzie rozwodu!"

571
Podziel się:

Kasia kłamała na ślubnej okładce z Adamczykiem? Gratulujemy.

Gwizdała: "NIE MIELIŚMY ŚLUBU, więc nie będzie rozwodu!"

Katarzyna "to ja poznałem ją z tym Francuzem" Gwizdała nie rezygnowała z marzeń o "karierze w show biznesie", mimo rozstania z Piotrem Adamczykiem. Wręcz przeciwnie, reklamowana przez TVN jako wielki talent celebrytka zaliczyła już program śniadaniowy oraz okładkę Gali. Z jakiegoś powodu promowała też Polskę w Cannes. Można zatem uznać, że idzie jej całkiem nieźle. Tym bardziej, że jak właśnie wyznała, wcale nie wzięła ślubu z aktorem, którego jednak nie kocha. To znaczy, że kłamała na "ślubnej okładce" Vivy? Gratulujemy.

Nie mieliśmy ślubu, więc nie będzie rozwodu. Rozstaliśmy się i jeśli można powiedzieć po prostu, to właśnie tak to ujmę - "wyjaśnia" dość zagadkowo Katarzyna w rozmowie z Galą.

Na pytanie, dlaczego zakończyła się ich "wielka miłość", którą tak się afiszowali, przyszła gwiazda kina oraz estrady odpowiada:

Myślę, że wszystko w życiu, w co bardzo wierzysz, czy to miłość, czy marzenia... jeżeli runie, jeżeli się rozpadnie, jest swego rodzaju niepowodzeniem. To zawsze dotyka. Wierzę, że nic nie dzieje się bez powodu. Każda taka lekcja to kolejne doświadczenie, czasem trudne, ale mam nadzieje, ze pozwala stać się lepszym człowiekiem. Tylko w trudnych chwilach, zauważ, zaglądamy głębiej w siebie. Smutek wzbogaca tak samo jak szczęście. Jedno nie istnieje bez drugiego, jest częścią życia.

Piękne słowa.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(571)
gość
11 lat temu
ale dla Adamczyka żadne pocieszenie, Czartoryska wzięła ślub naprawdę ;)
gość
11 lat temu
Tej pani już podziękujemy...
gość
11 lat temu
haha jaki ten 'showbiznez' jest zalosny. chcemy swiezej krwi ! tylko nie typu siwiec czy pajak...
gość
11 lat temu
Jezu, jaka ona jest g****a.
gość
11 lat temu
Luksusowa prostytutka
Najnowsze komentarze (571)
gość
8 lat temu
Buahahahaha
gość
11 lat temu
Tytuł na okładce mówi sam za siebie – ani aktorka, ani pisarka, ani piosenkarka, tylko KOBIETA. Czyli z nikogo robimy kogoś, a naród potem gada: hm... ona jest z znana z... tego, że jest znana.
gość
11 lat temu
Skąd w Polsce bierze się taka masa prymitywów, przede wszystkim promowanych w TVN i Polsacie? Miszczak i Terentiew promują prostactwo, widocznie sami tacy są i takich zatrudniają.
gość
11 lat temu
Kolejna polska "gwiazda" o tępym spojrzeniu i zerowych umiejętnościach.
Maria
11 lat temu
G****a kobieta!!!!!!!!!!Dlaczego Ja tak z honorami przyjmuja na celebryckich imprezach ? Jeden wart drugiego Wstyd !!!!!! Ona, Herbus, Kwasniewska .itp,itp to dno!!!!!!!!!!!! Ja myslalam , ze ten Adamczyk troche madrzejszy.
Liv
11 lat temu
żenująco niski poziom intelektualny, brak talentu - w każdej dziedzinie. samo patrzenie na tą panią boli. ale adamczyk to ten sam poziom. dramat.
gość
11 lat temu
Przecież oni mają tylko ślub kościelny. Więc rozwodu nie będzie, bo nie ma ślubu cywilnego. I to całe rozwiązanie zagadki.
gość
11 lat temu
Zamienić Czartoryską na to coś..to trzeba mieć nierówno pod sufitem kompletnie
gość
11 lat temu
Piz dała , jedź lepiej do Rozzana , wstydu Polakom oszczędź
gość
11 lat temu
P***ała , jedź lepiej do Rozzana , wstydu Polakom oszczędź
gość
11 lat temu
g****a jak but
gość
11 lat temu
W konkursie na głupie żenujące beztalencie Gwizdała zrównała się z Anną Muchą, Natalią Siwiec i Grycankami. Gratulujemy.
gość
11 lat temu
I takie kur...ka promuje i pokazuje się w telewizji zamiast ludzi, którzy naprawdę osiągnęli coś własną pracą i wysiłkiem.
gość
11 lat temu
Kre-ty!-nka!! Znikaj g****a larwo i idź ujezdzac swoich bogaczy :/
...
Następna strona