Trwa ładowanie...
Przejdź na

"DUSIŁ JĄ, A ONA PŁAKAŁA! To był szokujący widok!"

315
Podziel się:

Maż Nigelli Lawson tłumaczy się, że to była tylko mała "sprzeczka"... Wierzycie mu?

"DUSIŁ JĄ, A ONA PŁAKAŁA! To był szokujący widok!"
bECRPrfp

W niedzielę pokazaliśmy Wam zdjęcia zrobione w centrum Londynu w ulubionej restauracji Nigelli Lawson. Na fotkach zrobionych przez paparazzi widać, jak maż gwiazdy łapie ją za gardło i najprawdopodobniej dusi. Znana na całym świecie kulinarna celebrytka wybiegła z lokalu płacząc, zaś informator magazynu People zdradził, że w jej małżeństwie od dawna dochodzi do rękoczynów. Zobacz: Nigella Lawson DUSZONA przez męża?! (FOTO)

Dziś Charles Saatchi wystosował oficjalny komentarz w sprawie pobicia, w którym utrzymuje, że "tak zazwyczaj rozmawia z żoną". W wersji miliardera nie ma oczywiście mowy o domowej przemocy, a cała sprawa została zbagatelizowana i porównana do niewinnej sprzeczki. Pomimo prób skontaktowania się z nią, Lawson nie skomentowała alarmujących fotek.

Nie było żadnego chwytania, ani przemocy. To co widać na zdjęciach to sprzeczka dwójki doskonale znających się osób, które sobie ufają. Często się tak przekomarzamy. Nigella wybiegła zapłakana, gdyż oboje nienawidzimy, gdy dochodzi między nami do spięć.

bECRPrfr

Pogodziliśmy się, gdy oboje dotarliśmy do domu. Ponieważ paparazzi nieustannie siedzieli pod naszym domem, kazałem Nigelli zabrać dzieci do rodziny do Włoch, aby uniknęły medialnego zamieszania - dodał.

Czy na pewno wyjechała dlatego, że tak jej "kazał"? Zupełnie inną wersje wydarzeń przedstawiają świadkowie. Policja, która pomimo braku zgłoszenia wszczęła śledztwo na podstawie zdjęć, ustaliła, że Saatchi krzyczał na żonę, gdy ta bez słowa słuchała jego tyrady. Obsługa restauracji potwierdziła, że miliarder chwycił ją za gardło i nie puszczał, pomimo jej próśb.

To był szokujący widok. Wyraźnie była wystraszona. Płakała i starała się ukryć łzy. Próbowała go uspokoić. Nie wierzę, że to "sprzeczka". Widziałem, że Nigella była bardzo poruszona - wspomina jeden ze świadków w rozmowie z magazynem People.

Jeżeli jego odruchem przy "sprzeczce" jest łapanie żony za gardło, rzeczywiście nie wygląda to dobrze.

bECRPrfx
bECRPrfS
KOMENTARZE
(315)
gość
8 lat temu
Każdy, który dotknie w ten sposób kobietę zrobi to drugi raz mocniej i bardziej brutalnie. To tylko kwestia czasu.
gość
8 lat temu
Niech ucieka od tyrana
gość
8 lat temu
Patologia.
bECRPrfT
gość
8 lat temu
Kurcze, biedna:(
gość
8 lat temu
Nie ogarniam co dzieje się na świecie.
Najnowsze komentarze (315)
gość
8 lat temu
Ach,wszędzie brutale
gość
8 lat temu
Brzydzę się przemocą. Nie cierpię jak mężczyźni używają siły wobec kobiet, a kobiety wykorzystują fakt, że mogą dać mężczyźnie w twarz bez żadnych konsekwencji. Obydwa przypadki są żałosne.
gość
8 lat temu
Dla kariery zrobi wydac wszystko - wiekszosc kobit to sprzedajne dziwki
gość
8 lat temu
Po co ona z nim siedzi na forsy.
gość
8 lat temu
Widocznie mu nie gotowała...
gość
8 lat temu
Uciekaj bo dzieci cie potrzebują.On myśli że ma tyle kasy ,że jesteś kolejną jego własnością .Jeżeli nie ma już hamulców przy ludziach,następnym razem skończysz jak narzeczona Pistoriusa,a sądy są zawsze po stronie bogatych capów.
gość
8 lat temu
co za g**j .......stary masochista .....niech odejdzie od niego jak najszybciej ....przecież jest kobietą niezależną .....
gość
8 lat temu
jak raz dostal by w ryj od niej to by sie opamietal !!! kobiety tez sa winne ze faceci je tak traktuja !!!!
bECRPrfL
gość
8 lat temu
jak nie boi sie jej dusic publicznie to strach pomyslec co jej robi w domu
Nigella Lawso...
8 lat temu
Ja Go kocham. On mnie czasami uderzy, ale on taki nerwowy. To była moja wina. Zostawcie go w spokoju.
didi
8 lat temu
Kto kogo dusi w miejscu publicznym w biały dzień to pod publikę jest robione pewnie jej program stracił oglądalność
gość
8 lat temu
takie cos zostaje do konca zyciu w psychice czlowieka i co dalej??????????jak taki czlowiek ma zyc i dawac sobie rade?????to jest dopiero problem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!podnies sie ze wszystkiego
gość
8 lat temu
o Boże ((((((((((
gość
8 lat temu
uciekaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECRPrgE
bECRPrgF
bECRPrgG
bECRPrgH
bECRPrgI
bECRPrgn