Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Za szybko uwierzyła, że potrafi śpiewać!"

244
Podziel się:

Moro pojedzie w trasę z piosenkami German? "Może stać się pośmiewiskiem."

"Za szybko uwierzyła, że potrafi śpiewać!"

Jak już pisaliśmy, polskie domy kultury i placówki skupiające Polaków za granicą, nie zniechęciły się kompromitującym wykonaniem piosenki Anny German przez Joannę Moro podczas tegorocznego festiwalu w Opolu. Mimo że aktorkę skrytykowała większość branży muzycznej, nadal chcą ją zapraszać na recitale. Podobno oferują bardzo zachęcające stawki. Znajomi aktorki boją się, że się ugnie i będzie się dalej kompromitować za pieniądze. Tego samego obawia się Fakt.

Jeszcze nie zdążyły ostygnąć emocje po jej niefortunnym występie w Opolu, a aktorka już ma plan na dalsze wykorzystywanie historii Anny German - pisze tabloid. Joanna Moro nie przejmuje się, że – delikatnie mówiąc – nie błysnęła muzycznym talentem i zamierza śpiewać hity legendy polskiej sceny. Joanna Moro nie bierze sobie opinii ekspertów do serca. Czyżby ważniejsza była dla niej kariera i maksymalne wykorzystanie swoich medialnych "pięciu minut"?

Zdaniem jak zwykle boleśnie szczerej Karoliny Korwin-Piotrowskiej Moro raczej nie powinna brać się za śpiewanie, bo źle na tym wyjdzie.

Dziedzictwo Anny German nie ucierpi przez jej koncerty, bo jest wysokiej klasy - ocenia w Fakcie. Ucierpi jedynie Moro, bo za szybko uwierzyła, że potrafi śpiewać. Ona stała się Anną German, a to niebezpieczne, bo z lubianej aktorki może stać się pośmiewiskiem. Byłoby szkoda, bo to miła dziewczyna. Powinna skupić się na aktorstwie, na roli innej niż Anny German. I kategorycznie nie śpiewać. Po słowach Zapendowskiej i Preisnera nie powinna tego robić.

Z kolei zdaniem Zbigniewa Wodeckiego nic się strasznego nie wydarzy, jeśli Moro trochę poudaje German. W końcu od tego jest.

Trasa koncertowa nie zniszczy na pewno dziedzictwa Anny German. Może to pomóc albo zaszkodzić karierze Joanny Moro, ale to czas pokaże i zweryfikuje - ocenia. Ludzie chcą jej słuchać, więc czemu jej tego odmawiać? Bardzo dobrze, że Joanna Moro nie śpiewa jak Anna German. Aktorzy są od udawania, a nie od śpiewania profesjonalnego. Popisywanie się wokalem i możliwościami zostawmy najlepszym profesjonalistom.

Jak uważacie, powinna dalej śpiewać?

KOMENTARZE
(244)
gość
9 lat temu
Zero skromności. Zero pokory. ZERO talentu wokalnego. Aktorka jednej roli ze sztucznym , przyklejonym uśmiechem. Sorry.
gość
9 lat temu
Gdyby dała tyłka z ta piosenką i przeprosiła, byłoby ok. Ale ona dalej chce German udawać :O Ludzie !
gość
9 lat temu
A mnie nie jest jej żal. Nikt jej nie kazał śpiewać. hciała to ma :/ I jeszcze dalej to ciągnie...
cap
9 lat temu
Czy znajdę pracę jak wpiszę sobie w CV, że mój komentarz na Pudelku był oceniony najwyżej?
gość
9 lat temu
Powinna przestać udawać kogoś, kim nie jest. Jedna większa rola nie czyni z niej wybitnej aktorki, jak dotąd to grała same ogony w serialach. Niech spróbuje innych ról, a Annie German da spokój.
Najnowsze komentarze (244)
Dyzia
6 lat temu
Wygląda jak żulik spod sklepu monopolowego ;)
gość
8 lat temu
przecież miała śpiewać w german ...
gość
8 lat temu
ślicznie śpiewa ! Każdemu się może zdarzyć nie udało się, ale widziałam filmik z kulisów
gość
9 lat temu
Myślalam że ludzie przesadzają z tymi komentarzami na jej temat. Ale to co usłyszałam to było straszne. I naprawdę nie moim celem jest tą dziewczynę krytykować. To nie była kwestia złego odsłuchu bo generalnie ona śpiewa mniej wiecej w tonacji a raczej wraca do niej od czasu do czasu ale śpiewa między dzwiękami,. Można jedynie pozazdrościć pewności siebie. śpiewa pomiędzy dzwiękami ale w naszym "szow biznesie" to chyba nie przeszkadza. Ważne że pewnie.... i że ktoś ma interes to finansować.. tyle że ona sama biedna bo się kompromituje. Widocznie tego nie słyszy....a ten kto jej pozwolił zaśpiewać na tej scenie możliwe że liczył na to że ludzie tego nie usłyszą... tylu utalentowanych ludzi śpiewa w programie np. xfactor i nie nieliczni dostaną możliwośc zaśpiewania na tym festiwalu....żal
gość
9 lat temu
ona jest fajna a kto pisze że jest gupia ten sam jest gupi
gość
9 lat temu
Anna German była JEDNA i żadna aktorzyna jej nie przebije
gość
9 lat temu
Ale u Wojewódzkiego ładnie zaśpiewała, może to naprawdę była trema?????????
gość
9 lat temu
Gwiazda z pypciem na poliku, nie z krostą!
gość
9 lat temu
śmieszna aktorka i piosenkarka, które wyje!
gość
9 lat temu
Ale i tak dostanie pienidządze
gość
9 lat temu
gdyby r***y nie nakrecili tego serialu, to do dzisiaj o A. German by nikt dalej nie möwil. Skonczcie w koncu ten temat, a jak Moro chce sie kompromitowac, to jej dajcie.
gość
9 lat temu
Jak ta kobieta mnie denerwuje swoją osobą! ;/
gość
9 lat temu
dziewczyno nie daj robić z siebie idiotki nie potrafisz śpiewać i masz do tego prawo jesteś dobrą aktorką i to jest na plus może komuś zależy na tym żebyś się kompromitowała
gość
9 lat temu
Tym śpiewem spieprzyła swój piękny wizerunek w tym filmie.Dej se spokój z tym śpiewaniem i się nie ośmieszaj.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie