Trwa ładowanie...
Przejdź na

Uciekł od kochanki na działkę! "Wszyscy WIESZAJĄ NA NIEJ PSY"

405
Podziel się

"Antosia ma tego dość. Miłość miłością, ale nikt jakoś nie czepia się jego."

Uciekł od kochanki na działkę! "Wszyscy WIESZAJĄ NA NIEJ PSY"
bDgDEKPV

Marek Kondrat uznał, że ma chwilowo dość zamieszania wokół jego znajomości z młodszą o 39 lat córką przyjaciela i postanowił ukoić nerwy w swoim domku na Mazurach. Wyjechał sam, bez Antoniny. Jak twierdzi Fakt, powołując się na znajomych aktora, ma już trochę dość nacisków z jej strony. Antonina ma bowiem sporo pomysłów na ich przyszłe życie, takich jak jego rozwód i wspólne dziecko, zaś aktor nie do końca podziela jej entuzjazm w tej kwestii i marzy o chwili spokoju.

Wszyscy wieszają na niej psy - broni młodej Turnau jeden z jej znajomych. Oskarżają ją o rozbicie małżeństwa i uwiedzenie kolegi taty. Antosia ma tego dość. Miłość miłością, ale nikt jakoś nie czepia się jego, tylko do niej wszyscy mają pretensje.

Podobno właśnie dlatego aktor postanowił pojechać na Mazury bez niej. Nie do końca wszystko się udało, bo aktorowi na każdym kroku towarzyszył nieproszony fotoreporter Faktu. Z wykonanych przez niego zdjęć wynika jednak, że przynajmniej pogoda dopisywała.

bDgDEKPX
bDgDEKQy
KOMENTARZE
(405)
Gosia
7 lat temu
Zostawcie ich! Co Wam do ich zycia prywatnego???
gość
7 lat temu
Antosia??? Antosia to cwaniara, co znajduje bogatych facetów dzięki znanemu ojcu!!! i tyle.
LadyVaga
7 lat temu
Lubię Go, ale ten "związek" jest chory. Nikt mnie nie przekona, że to normalne kiedy mężczyzna wiąże się z kobietą w wieku wnuczki. Proponuję terapię.
bDgDEKQz
olgman
7 lat temu
Dajcie im spokój, robią jakiś syf? Chcą sobie żyć spokojnie, to niech żyją...
kasiuna
7 lat temu
głowa siwieje, d***a szaleje!
Najnowsze komentarze (405)
gość
3 lata temu
niezle że nazywasz facetow psami. Do tego zidiociałymi bez mózgu, skoro nie potrafia same myśleć.
gość
7 lat temu
fkurfiony gej? A Łyżka na`to: "Niemożliwe".
gość
7 lat temu
przeciez taka jest prawda, w*****a rozbila malzenstwo i jeszcze ma pretensje,a moze on nie ma ochoty na dzieci i bycie z nia, jest gorsza od kleszcza
gość
7 lat temu
Polska to walniety kraj ! zacofanie jak w 3 com świecie ! Na zachodzie to normalne i nikt sie nie czepia ! np. Celin dion ! albo Tina turner wlasnie wyszla za maz za duzzzzo młodszego i nikt nie robi z tego sensacji !
gość
7 lat temu
Z tym rozwodem to musi mocniej naciskać , bo jak nie zdąży a Kondrat wykituje przed czasem to spadek pójdzie w inne rączki .
CNNN
7 lat temu
Na dzialce wieszaja psy ???
m
7 lat temu
są l***i które lubią stare flety i tyle! trochę kasy też nie zawadzi!
j.
7 lat temu
żal wam, sam jad w wypowiedziach!!
bDgDEKQr
malunia
7 lat temu
gdyby chciała tylko jego, może i by z tym wytrzymał, ale dziecko, slub... narzekania młodej... ech po co starszemu panu taki bajzel. To jest skazane na porażke. Oby nie skończył jak łapicki...
gość
7 lat temu
Ty jesteś na pewno kobieta,wiesz większość tak mowi,jak nie ma ani faceta z kasa ani zadnego,a jak zobaczy to frustracji dostaje,i jedynie co może zrobić to skrytykować takie kobiety
gość
7 lat temu
Ladnie tak? Jak ktoś jest szcęśliwy, to trzeba mu dokopać?
gość
7 lat temu
Ona wygląda na jakieś 40 lat. Bez prezencji, bez klasy i powalającej urody. Starszemu panu nadarzyła się okazja, to skorzystał, a panienka zaraz pomyślała, że będzie taki g***i i rzuci wszystko dla niej :))) Naiwniaczka, trafiła na rozsądnego faceta i dobrze jej tak :))) Poleciała tylko i wyłącznie na kasę, a tu masz niespodzianka. Dla formalności dodam, że jestem kobietą.
gość
7 lat temu
Dziadzio Konrad bardzo pasuje wnuczusi Antosi!
gość
7 lat temu
Kawał baby z tej Antosi.
...
Następna strona
bDgDEKQT