Doda poniża raperów. Bezlitośnie

696
Podziel się

"Cipki zadzwoniły na policję. Gdy przypadkiem traficie do pierdla, weźcie w zestawie szminkę i wazelinkę. Mówiłam ja - Doda z Pruszkowa."

Doda poniża raperów. Bezlitośnie

Doda wraca do sprawy rzekomego pobicia dwóch raperów z zespołu Grupa Operacyjna. Na swoim blogu we wpisie zatytuowanym "Babskie igraszki w windzie" atakuje ich w sposób, który ma ich przekreślić w hiphopowym środowisku. Opisuje ich jako ludzi tchórzliwych, symulantów i "frajerów" bezradnych w konfrontacji z dziewczyną:

Nie mogę już patrzeć na te żałosne oświadczenia i programy telewizyjne, w których ochoczo lansuje się Mieszek, wciskając Wam stek bzdur. Dziś całą prawdę o zajściu złożyłam jako doniesienie o przestępstwie gróźb i nietykalności cielesnej na policji. Mam już dosyć frajerstwa, zakłamania, a przede wszystkim bólu kręgosłupa, który doskwiera mi po tej bezsensownej szarpaninie.

To prawda - czekałam przy windzie, aż oni podejdą. Jakby mogli postawiliby sobie namiot przy recepcji, aby tylko się ze mną nie spotkać... Ale ja jestem cierpliwa. W końcu jednak miałam okazję rozpocząć miłą pogawędke w sławnej windzie. Polegała ona na tym, że Mieszek z trzesącą się brodą zmieniał kolor twarzy na sinozielony, a jego wyszczekana odwaga uleciała razem z wielkim bąkiem strachu i zakłopotania.

Generalnie sytuacja była żenująca. Lubię pewne rzeczy usłyszeć "na własne uszy", więc ciekawa byłam co ma mi do powiedzenia. Tym bardziej, że na jego miejscu ucieszyłabym się z okazji, w której mogłabym konsekwentnie potwierdzić wypowiadane wcześniej słowa na temat danej osoby. Jednakże oprócz dukania pod mieszkowym nosem nic ciekawego nie usłyszałam. Natomiast jego kolega okazał się być mężczyzną z krwi i kości i zaczął swoją grubą, piękną buzią wykrzykiwać jakieś obelgi i bluzgi w stosunku do mojej osoby - jakby miał ADHD albo korzenie patologiczne. Szarpnął mnie mocno za rękę, na co moi "koledzy z Pruszkowa" wyprowadzili delikwentów z windy, abym mogła spokojnie z managerką pójść do swojego pokoju.

Cipki zadzwoniły na policje, po czym gdy przyjechała zabarykadowały się w swoim pokoju. Nie ubliżając swojej płci - gorszych bab w życiu nie widziałam. Nienawidzę i gardzę ludźmi, którzy są takimi obłudymi tchórzami. Także moje kochane dziewczynki - korzystajcie ze swoich 5 minut, wymyślajcie coraz to nowsze historie o Waszych wstrząsach mózgu (z drugiej strony szkoda, że to brednie, bo może by się coś poprzestawiało w łepetynkach), nie podnoście natomiast nigdy więcej ręki na kobietę. A gdy przypadkiem traficie do pierdla, weźcie w zestawie szminke i wazelinke. Mówiłam ja - Doda z Pruszkowa. Dziś w południe "Grupie Po Nieudanej Operacji" założyłam sprawę karną. Żarty się skończyły...

KOMENTARZE
(696)
gość
12 lat temu
jak to jest mozliwe, ze znacie wpis, ktorego na blogu jeszcze nie ma...????????????????
gość
12 lat temu
buahaha mieszko ty cioto jedna!!! haha doda ty to masz charakterek kocham cie poprostu tak trzymaj:D:!!!!
A
12 lat temu
Obu stronom przydałoby się porządne lanie w d****o za wtrącanie się w cudze sprawy :]
gość
12 lat temu
W*******a idzie na całość. Obnosi się ze swoim prymitywizmem aż oborą zajeżdża. Najwyraźniej uwierzyła, że metoda "ryjem do przodu a jak problemik to z bańki" jest szczytem elegancji i dobrego smaku. Odrażające.
gość
12 lat temu
Jejku..czy mozna gdzies zajzec zeby nie widziec tej...oblesnej wulgarnej..dziewuchy...cekam chwili kiedy te..pozal sie boze...kariera skonczy sie dla niej...a moze ktos jej w tym pomoze:)..
Najnowsze komentarze (696)
Muflon360
8 lat temu
Obraźliwe by było nazwać mieszka RAPerm. Dojedź go. AVE PDG !
Dendi
8 lat temu
wszyscy 3 jesteście sb warci 2 raperzy i Doda żenujące zachowanie to sposób waszej promocji więc ogar..
gość
9 lat temu
Jestem z Pruszkowa ;p
gość
9 lat temu
Przecież to nie są raperzy
gośćKatI
9 lat temu
Dodadaje.
ja pier...
9 lat temu
Jak można uważać że Grupa Operacyna moze zostać przekreślona w środowisku Hiphopowym, skoro oni nigdy do tego środowiska się nie zaliczali. Mogą zostać przekreśleni jedynie środowisku kabaretowym do którego należą.
gość
9 lat temu
Ciekawe czy pobiła by Peje :D
goœÌ
9 lat temu
Doda_poniza_raperow_bezlitosnie.. Ho-o-o-o-t :)
goœÌ
9 lat temu
Doda_poniza_raperow_bezlitosnie.. Nifty :)
gość
9 lat temu
Oni nie są raperami i nigdy nimi nie byli więc nie piszcie tak.
gość
9 lat temu
Ona bez kitu ma na bani....nigdy jej nie lubiłam..
gość
9 lat temu
czas skończyć z pokazywaniem Dody ,jest zepsuta i niemoralna
gość
9 lat temu
niby taki biedny kręgosłup albo bajki wciska albo jest idiotką i nie dba o własne zdrowie bo szpilki nosi takie że jak tak dalej pójdzie to na wózku wyląduje
gość
9 lat temu
j***c dode!
...
Następna strona