Przybylska TRAFIŁA DO SZPITALA! Miała poważną operację!

Aktorce usunięto guz trzustki.

Obraz

Jak się okazuje, nagła utrata wagi Anny Przybylskiej nie była spowodowana chęcią zmiany wizerunku, lecz guzem trzustki. Anna Przybylska z reguły dawkuje informacje na temat życia prywatnego, więc o czekającej ją operacji nie wspomniała ani słowem. Fakt dowiedział się o niej dopiero po zabiegu.

Aktorka przebywa obecnie na oddziale intensywnego nadzoru pooperacyjnego Centrum Medycyny Inwazyjnej w Gdańsku. Przeszła tam operację usunięcia guza trzustki.

Guz trzustki powoduje wyjątkowo nieprzyjemne objawy jak bóle pleców i utratę wagi - pisze tabloid. Ponieważ wszelkie zmiany na trzustce są niebezpieczne, to zwykle zaleca się usunięcie guza operacyjnie. Wszyscy zauważyli, że aktorka schudła, jednak sądzono, że to w ramach przygotowań do nowej roli. Sprawy zawodowe na pewno zeszły teraz na drugi plan. Gwiazda musi skupić się na sobie. Będzie też szczególnie potrzebowała wsparcia ze strony partnera, Jarosława Bieniuka, z którym ma trójkę dzieci.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą