Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bieber kupi "Neverland"?!

191
Podziel się

"Michael to jego idol. Z chęcią by tam zamieszkał".

Bieber kupi "Neverland"?!
bCNiJcxx

Od kilku miesięcy ranczo Neverland należące do dzieci Michaela Jacksona stoi opuszczone. Rodzina przymierza się do jego sprzedaży, gdyż przynosi same straty. Zainteresowani kupnem działki byli już Beyonce i Jay-Z. Lady Gaga zapowiedziała wsparcie finansowe dzieciom gwiazdora, by mogły zachować willę.

Jak donoszą amerykańskie media, ranczo chciałby kupić także Justin Bieber. Jego współpracownicy przekonują go, by opuścił Los Angeles i przeprowadził się w spokojniejsze miejsce.

Justin miał ostatnio sporo problemów, więc najlepszym rozwiązaniem dla niego będzie wyprowadzka z Los Angeles i prowadzenie cichszego życia z dala od mediów – mówi informator. Jego współpracownicy szczerze się od niego martwią i chcą, by był spokojniejszy i szczęśliwszy. Wydaje im się, że kupno rancza na wsi może być dla niego najlepsze.

bCNiJcxz

Neverland jest na sprzedaż, więc Justin nie ma się nad czym zastanawiać. Z chęcią by tam zamieszkał. Michael jest jego idolem. Musiałby jednak włożyć sporo pieniędzy w renowację.

Myślicie, że mu to pomoże?

bCNiJcya
KOMENTARZE
(191)
gość
7 lat temu
Oby było tak jak Gaga chce- neverland zostaje u dzieciaków i ona im pomaga :)
may
7 lat temu
NEVER!
gość
7 lat temu
Mam nadzieję, że nie kupi. Swoją drogą Lady Gaga jest całkiem spoko skoro oferuje pomoc.
bCNiJcyb
gość
7 lat temu
Profanacja...
gość
7 lat temu
NIE sprzedawajcie Neverlandu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (191)
Agacia.
6 lat temu
Jeju ! Nikt nie ma prawa do kupna królestwa Michaela ! Łapy precz !
Agacia.
6 lat temu
Jeju ! Nikt nie ma prawa do kupna królestwa Michaela ! Łapy precz !
xoxo
6 lat temu
Nie rozumiem tego, jak można sprzedać coś co jest jedyną pamiątką po Królu? Wszystkie pamiątki Michaela zostały już wyprzedane, dlaczego zabierać coś co było dla niego wszystkim? Coś co stworzył sam od początku, to miejsce jest częścią Jacksona, czymś co pozostanie na zawsze. Całe życie był nieszczęśliwy i tam odnajdywał spokój, tam czuł to czego nigdy nie miał, czuł się dzieckiem, czuł się jak Piotruś Pan.. Spędził tam większość swojego życia to miejsce się z nim kojarzy i nie mogę sobie wyobrazić żeby mieszkał tam ktokolwiek... Jego fenomen powinien zostać doceniony w Meverland powinno powstać muzeum Michaela Jacksona i coś w rodzaju parku dla dzieci z całego świata
gość
6 lat temu
mam ochotę mu p***********ć
gość
7 lat temu
jus ma ładniejszy dom
Little Max
7 lat temu
Ścierwo w domu króla ?!?!?!?!? NIGDY! Michael sie w grobie przewraca !!
Sonia
7 lat temu
Boże Justin ty ufoludku jeb*ny ... Neverland nie jest dla takich ludzi jak ty !!! Ty jeszcze jesteś szczeniakiem który wyrzuca pieniadze w błoto .... Lepiej podnieś spodnie , przestań palić i pić bo to tylko pogarsza twoją reputację , która i tak leży na włosku ..... !!!! Jak tak dalej pujdzie to będziesz ' jedną noga w grobie' !!!
FANKA BIEBERA
7 lat temu
NIECH ON TO KUPI!!!!
bCNiJcxT
gość
7 lat temu
Boże nie !!! Tylko nie to NIECH TEN IDOITA TRZYMA SIE Z DAŁA OD TEGO MIEJSCA!!
gość
7 lat temu
mam nadzieje że biber nie kupi niewerandu to by mnie zabiło
MJ
7 lat temu
Nie tylko nie to !! Wszyscy ale nie Bieber !! .. Może oby Gaga wsparła Prince'a Paris i Blanketa !! Michael nie pozwól na to !! Kochamy Cię, wróć !
gość
7 lat temu
injjny
gość
7 lat temu
Tylko się nie posraj.... Nie masz dziecko większych problemów?
Kanna
7 lat temu
nopenopenopenope NIE JEMU! Jak szuka "spokojniejszego miejsca" niech się przeprowadzi do najzwyklejszego domku albo mieszkania! TEN ROZPUSZCZONY DZIECIUCH NIE ZAMIESZKA W NEVERLANDZIE! NIE DOŚĆ ŻĘ KOPIUJE STYL MICHAELA TO JESZCZE CHCE JEGO DOM?! NEVER!!! Dlaczego wy go wielbicie głupie dziunie? ja się pytam za co?! za to że pluje na was?! za to że ćpa? za to że lata z gołą d**ą i gitarą? no za co ja się pytam?! JUSTIN STARA SIĘ PRZEWYŻSZYĆ MICHAELA, ALE DO PIĘT MU NIE DORASTA! "fanki" przejrzcie na oczy, kogo wy wielbicie (i za co) ??? ostatnio widziałam na fejsie post pewnej dziewczyny, która napisała o innej dziewczynie. Była na umęczona itp, itd, cośtam sie z nią strasznego działo. wróciła do domu, i dowiedziała się że jej matka zmarła. (...) pewnego dnia stała ona wśród ''szczęściar'' na które napluł naćpany Justin. napluł on jej na oko, które było chore. dziewczyna zebrała ręsztę śliny do słoiczka. po chwili zorientowała się, że lepiej widzi. pobiegła na cmentarz, i nasparowała zwłoki matki (WTF) śliną ze słoiczka. gdy to zrobiła, jej matka wstała, i uśmiechnęła się do niej. JA SIĘ K**WA PYTAM! CO Z TYMI FANKAMI NIE TAK?! NIE KTÓRE TO PRAWDZIWE PSYCHOLKI!!!
...
Następna strona
bCNiJcyv