Trwa ładowanie...
Przejdź na

Węgorzewska ZNĘCAŁA SIĘ nad pracownicami?! "CICHO, KURWA, teraz ja mówię!"

300
Podziel się:

Zwolniły się z pracy, bo były poniżane? "Mam na nią haki i nie zawaham się ich użyć w sądzie. To jest grubsza sprawa."

Węgorzewska ZNĘCAŁA SIĘ nad pracownicami?! "CICHO, KURWA, teraz ja mówię!"
bFdZEvDV

Trzeba przyznać, że gwiazdy polskiego show biznesu potrafią zaskoczyć. Śpiewaczka operowa, którą telewidzowie poznali bliżej w programie Bitwa na głosy, została pozwana przez byłą pracownicę, która zarzuca jej... mobbing. Akta sprawy trafiły już do VII Oddziału Sądu Pracy w Warszawie. 18 września odbędzie się pierwsza rozprawa. Jak informuje tygodnik Twoje Imperium, pozew złożyła dyrektorka przedszkola Koala (Kids Academy of Language and Arts), należącego do Fundacji Startsmart, którego prezeską jest Węgorzewska.

Artystka jest jednocześnie właścicielką przedszkola Koala. Była dyrektorka placówki, Marzena Łapuńka, oskarża ją o mobbing i "skandaliczne zachowanie".

Potrafiła przyjść, rąbnąć pięścią w stół i krzyczeć "cicho, kurwa, teraz ja mówię!" - zeznaje jedna z pracownic, które w geście solidarności z dyrektorką również odeszły z pracy.

bFdZEvDX

Węgorzewska broni się, oskarżając dyrektorkę przedszkola o... kradzież i oszustwo.

Sprawa w sądzie pracy to po prostu rewanż za dyscyplinarne zwolnienie pani Marzeny Łapuńki - broni się w tabloidzie śpiewaczka. Okradła mnie na 150 tysięcy złotych. Pobierała od rodziców opłaty, do których nie miała prawa i ich nie księgowała. Wokół ludzi znanych pełno jest złodziei, każdemu się wydaje, że jak ktoś ma znaną twarz, to pieniądze same mu z nieba spadają i można je kraść. Z mojej strony sprawę bada prokuratura i to ona zadecyduje, kto ma rację.

Jak wynika z rozmowy z byłą pracownicą Węgorzewskiej, sprawa może się przeciągnąć.

Ja mam spore haki na panią Węgorzewską i nie zawaham się użyć ich w sądzie - zapowiada Łapuńka. To jest grubsza sprawa. Nie pozwolę, by ktoś mnie źle traktował w miejscu pracy i odzywał się do mnie wulgarnie. Wielu rodziców było tego świadkami. Nie bez powodu razem ze mną odszedł cały personel. Zarzutów wobec mnie nie komentuję. Ona ma swoje dowody, ja mam swoje.

bFdZEvEd
bFdZEvEy
KOMENTARZE
(300)
MM
8 lat temu
Wygląda na bezwzględną, zabotoxowaną małpę...
gość
8 lat temu
Wstretna baba z przerostem ego, wyglada na chamke!
gość
8 lat temu
Trochę sławy i babie odwala
bFdZEvEz
gość
8 lat temu
typowe zero w show biznesie - miłe tylko dla podobnych jej znanych zer, śliniące się do widzów jak kamera włączona, a jak nikt nie patrzy to poniża zwykłych ludzi i patrzy na wszystkich z góry, typowa t**a krowa która myśli, że jest kimś
gość
8 lat temu
doda za tydzień gra na dożynkach ! serio :))
Najnowsze komentarze (300)
Gość
5 lata temu
Jaka ona diva błagam was
gość
5 lata temu
bardzo dobrze współpracuje z proboszczem z Wilanowa i niszczy Operę Kameralną. Dostała się do koryta i teraz z niego spija śmietankę. Pomagają jej w tym była dyrektor z wilanowskiej szkoły podstawowej i gimnazjum, na czele z tym proboszczem. Zwalnia pracowników opery.
gość
8 lat temu
Pani Alicja, wspaniała śpiewaczka i piękna kobieta!!!
gość
8 lat temu
Pani Alicja, wspaniała śpiewaczka i piękna kobieta!!!
gość
8 lat temu
oj nieładnie!Kasowane są opinie negatywne w stosunku do łapuńki.Łapuńka lubi być głaskana i smarowana
Magda P.
8 lat temu
Pani Marzena była moją pierwszą dyrektorką i jest wspaniałą kobietą, której nie można nic zarzucić. Nigdy nie uwierze w dafraudacje, o którą została oskarżona. Węgorzewska do bezwzględna s**a, która jak widać posunie się do wszystkiego byle by być na pierwszych stronach gazet.
Monika.
8 lat temu
Pani Łapuńka była jednym z najlepszych dyrektorów z jakimi przyszo mi pracować!
Czystośpiew
8 lat temu
Pani Węgorzewska to miernej jakości śpiewaczka. Fałszuje. Moje uszy jej nie znoszą. Moje uszy uwielbiają Aleksandrę Kurzak, Piotra Beczałę, Mariusza Kwietnia i wielu, wielu innych. Tej pani nie znoszą, a mam wyczulone uszy na fałsz muzyczny.
bFdZEvEr
pomocny
8 lat temu
haha moja sprawa w styczniu w sadzie warszawie oj będzie się działo i mam najwięcej informacji z przedszkola i z domu... mam takie asy ... obsługiwałem dwa obiekty i ...a to już moja tajemnica co i gzie i jak ale będzie gorąco - obiecuję wam prawa ręka :-)
gość
8 lat temu
Pracowałam w podobnej atmosferze, szefowa jak się wku....la trzaskała drzwiami od szafy i klęła jak szewc, do pracowników mówiła podniesionym głosem, lubiła poniżać każdego przy innych ( słowa nie do powtórzenia) - w zależności na kogo padło ... też powinniśmy ją podać, do dziś mam traumę...
gość
8 lat temu
Spotkać taka w ciemnej ulicy to naprawdę można sie najesc strachu, wyglada jak żona adamsa
darek
8 lat temu
Widać zawiść towarzystwa z branży!!!
gość
8 lat temu
wygląda na prostaczke
gość
8 lat temu
Jak ja jej nie lubie wiesniaczka udaje gwiazde ktora malo co jest.wiecej kulturu p.divo
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdZEvFk
bFdZEvFl
bFdZEvFm
bFdZEvFn
bFdZEvFo
bFdZEvET