Miley: "Całe Hollywood tonie w kokainie"

"Zioło jest znacznie lepsze. To szczęśliwy, społeczny narkotyk" - mówi znawczyni tematu.

Obraz

Miley Cyrus już kilkakrotnie wypowiadała się na temat narkotyków. Piosenkarka nie ukrywa, że pali marihuanę, którą uważa za wyjątkowo pożyteczną i pomagającą zachować "pokój na świecie". W najnowszym wywiadzie gwiazda opowiedziała o swoich doświadczeniach z innymi narkotykami. Okazuje się, że sporo już wypróbowała.

Raz wypaliłam skręta z dodatkiem meksykańskiego kaktusa. Zobaczyłam wilka wyjącego do księżyca - powiedziała w rozmowie z Rolling Stone. Całe Hollywood tonie w kokainie. Wszyscy ją biorą, aby się dobrze bawić lub schudnąć. Jednak zioło jest znacznie lepsze. To szczęśliwy, społeczny narkotyk. Sprawiają, że chcesz być z przyjaciółmi.

Nie lubię kokainy. Jest odrażająca i mroczna – dodaje Miley, która najwyraźniej próbowała twardych narkotyków.

Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą