Trwa ładowanie...
Przejdź na

Śleszyńska: "Nie wyjdę za mąż!"

157
Podziel się:

Narzecony zdradził ją z młodszą. Nigdy już mu nie zaufa?

Śleszyńska: "Nie wyjdę za mąż!"

To spore rozczarowanie dla Jacka Brzoski, który chyba jednak na to liczył. Aktorka przyjęła jego oświadczyny w lutym 2009 roku. Tradycyjnie ślub powinien odbyć się w przewidywalnym terminie od dnia zaręczyn, ale Hanna Śleszyńska grała na zwłokę. 54-letnia obecnie aktorka nigdy nie była mężatką. Wcześniej przez wiele lat była związana z Piotrem Gąsowskim, z którym ma dorosłego już syna.

Okazało się, że przeczucie jej nie myliło. Brzosko zawiódł jej zaufanie, dopuszczając się zdrady z młodszą kobietą. Zobacz: Zdradził ją narzeczony! Zerwała zaręczyny! Aktorka ostatecznie zdecydowała się dać mu kolejną szansę, ale do planów ślubnych już nie chciała wracać. Od tamtej pory minęły ponad 3 lata, ale najwyraźniej nie zaleczyły ran. Śleszyńska i Brzosko są nadal razem, ale w rozmowie z Faktem aktorka ostatecznie rozwiewa nadzieje narzeczonego na ślub.

Żyję w wolnym, nieformalnym związku i nie mam zamiaru tego zmieniać - deklaruje.

KOMENTARZE
(157)
JK
9 lat temu
bardzo lubię panią Hannę
gość
9 lat temu
Wspaniala aktorka!
valentine
9 lat temu
super aktorka i fajna babka!!!!
piotr
9 lat temu
Ona jest bardzo sympatyczna )))
gość
9 lat temu
i dobrze.
Najnowsze komentarze (157)
gość
9 lat temu
super babka
gość
9 lat temu
A można jej nie kochać.Jeden z wielu cudów naszego artystycznego świata.Patrzę na zdjęcie i .. Kto powie że nie jest wyjątkowa.P.Gąsowski nie wie co stracił.Też go bardzo lubię.Myślałam że kiedyś zobaczę dwoje staruszków na spacerze trzymających się za ręce.Nie wyszło ale starość przed nimi -są dla siebie stworzeni.Myślę że kiedyś jeszcze będą razem.Pani Hania ma w sobie charyzmę a pan Piotr tak naprawdę tej charyzmy potrzebuje.
gość
9 lat temu
I bardzo dobrze, bo zawsze może takiego frajera kopnąć w d****o. To fantastyczna, ciepła kobieta i wspaniała aktorka, nie musi spokojnie patrzeć na wyskoki swojego partnera. Bardzo lubię panią Hannę i podziwiam jako aktorkę.
gość
9 lat temu
Niech się cieszy że jakiś chce ją tknąć-ohydna żydówka!!!
gość
9 lat temu
ZA ZDRADĘ KOPNIJ GO I WYWAL Z CHATY
gość
9 lat temu
dobra aktorka jednak niezbyt urodziwa.
gość
9 lat temu
Brzydka Ona, Brzydki On.... a jaka (......) milosc :-)
gość
9 lat temu
kochaniutka :)
gość
9 lat temu
lepiej samej tak postanowić
gość
9 lat temu
brawo Haniu. Uwielbiam Cie jestes radosna pelna dobrej energii osoba..i..madra, bo kto zdradzil raz juz bedzie. Ludzie zawsze sa wierni samym sobie. Jesli zdradzaja beda, jesli nie dopuszczaja tego bo maja jakies morale to nie zdradza.
gość
9 lat temu
jest bardzo sympatyczna ! ale weź sobie jakis kurs makijazu i sie wymaluj:*
gość
9 lat temu
SLUB do nieczego nie potrzebny
gość
9 lat temu
I ma kobieta rację, papierek nic nie warty, a chłop jak to chłop zawsze leci na młodsze ... ś****a i tyle z chłopa. Babka z klasą. I tak trzymać.
gość
9 lat temu
Super aktorka, pozdrawiam moją imienniczkę:)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie