Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dowbor o Mannie: "OSOBNIK BARDZO NIEMIŁY!"

490
Podziel się:

"Mann był bardzo oficjalny, jakbyśmy się zupełnie nie znali. Polacy widzą w nim sympatycznego misia" - żali się.

Dowbor o Mannie: "OSOBNIK BARDZO NIEMIŁY!"
bEDhZanF

Katarzyna Dowbor w maju została zwolniona z Telewizji Polskiej. Mimo że w tym roku obchodziłaby 30-lecie pracy w TVP, uznano, że jest "za stara", by pojawiać się na antenie. Prezenterka szybko zahaczyła się w stacji swojego syna, zadbała o wygląd i obecność w tabloidach.

Na tym jednak nie koniec. Pod koniec października do księgarń trafi jej książka, Mężczyźni mojego życia, w którym opowie o kulisach pracy w telewizji. Wygląda na to, że nie wykazała się lojalnością i bez skrupułów krytykuje byłych kolegów. Mocno oberwało się Wojciechowi Mannowi.

Traci po poznaniu. Człowiek bardzo daleki od tego, jak go sobie wyobrażamy – opisuje. Polacy widzą w nim sympatycznego misia, tymczasem to osobnik bardzo niemiły. Niemiły z zasady.

bEDhZanH

Prezenterce najbardziej zapadło w pamięć nagranie świątecznego odcinka Szansy na sukces. Twierdzi, że Mann zachowywał się jak bufon, był nieprzyjemny i niedostępny.

Wojciecha Manna lepiej poznałam podczas kręcenia programu "Szansa na sukces", którego był wieloletnim prowadzącym. Ostatnio na coś się obraził, rzucił program, zostawiając innych jego twórców na lodzie – przypomina. Ja występowałam w jakiejś "Szansie" świątecznej, podczas której śpiewały osoby znane ze swoimi dziećmi. Na nagranie przybyłam z kilkuletnią Marysią. I tu niespodzianka. Prowadzący nie wyszedł się z nikim przywitać. Siedział sobie w garderobie, co nie było zbyt eleganckie. Zwłaszcza, że znał wielu gości. Program miał być zabawą, a trudno się bawić, kiedy gospodarz nie wyściubia nosa ze swego pokoju.

W końcu zaczęło się nagranie. Mann był bardzo oficjalny, jakbyśmy się zupełnie nie znali. Dziwne to było. W dodatku po występach wszystkich gości jakiś szaleńczy wręcz atak przypuścił dyrygent Jerzy Maksymiuk, który zasiadł w jury. Wygłosił tyradę, że Polacy nie mają słuchu, że nie potrafią śpiewać, że są niemuzykalni. Nam, uczestnikom, też się dostało. Najgorsze było jednak to, że Mann się do Maksymiuka przyłączył. Zrobił się z tego taki lincz nad naiwniakami, którzy zgodzili się przyjść do miłego - jak się nam wydawało - programu. Staliśmy i słuchaliśmy tych ataków, nie bardzo wiedząc, co się dzieje, bo poświęcaliśmy swój czas w zbożnym celu. W końcu nie wytrzymałam - bo ja akurat umiem śpiewać - i zaproponowałam, żeby Mann zaprezentował swoje umiejętności wokalne. "Nigdy nie słyszeliśmy, jak pan śpiewa. Proszę, ma pan okazję, skoro tak ostro pan krytykuje" - zachęciłam. Ale Mann odburknął tylko, że jest tu od prowadzenia, a nie od śpiewania.

bEDhZanN
bEDhZaoi
KOMENTARZE
(490)
gość
8 lat temu
Bo Mann to buc, nie od dzisiaj wiadomo.
gość
8 lat temu
Pisali o tym dziś na wp.pl Znowu KOPIUJECIE cudze artykuły? To PLAGIAT
!!!
8 lat temu
taaaaaaaaaaaaak! juz na samym starcie badz bardzo ulegla to ci sie szybko odwdzieczy w postaci ,,pieknej,, zdrady! ps. nie badz naiwna!
bEDhZaoj
gość
8 lat temu
O tym, że Mann to cham, od lat opowiadają pracownicy hoteli i restauracji w których bywa.
gość
8 lat temu
głupich nie sieją
Najnowsze komentarze (490)
Sternik
5 lata temu
Gruby znowu puszcza plamę.
Starej daty
6 lat temu
Ja też nie łapie takiej "konwencji". Mnie byloby zwyczajnie głupio walić na ty do kobiety, która mówi mi na pan. Nawet dużo młodszej. Denerwuje mnie to dlatego przełączam.
gość
6 lat temu
Polka: nigdy nie postrzegałam Pana W. Manna jako sympatycznego misia. Według mnie to rzeczowy do bólu facet, który wie, o czym mówi i nie bawi się w żadne "słodkości" i tym podobne "misiowe" ple-ple-ple. Mówmy za siebie.
kasia
7 lat temu
jeśli ktoś nie jest w stanie zrozumieć poczucia humoru tego pana to znaczy,że zupełnie nie posiada poczucia humoru :-)
gość
7 lat temu
co by nie mówić, Mann robił ciekawe rzeczy, Dowbor zaś mówiła głównie "witam Państwa"
gość
8 lat temu
Tylko młodość ma sie dziś liczyć??? Poza tym Pan Mann to bardzo miły i światły człowiek i dziennikarz. Tak na marginesie: to prawdziwe zdanie, że spory odsetek Polakow jest niemuzykalnych. Słoń na ucho nadepnął to słuszny epitet. To co lepsze, to co kultu można nazwać dotyczy wciąż małego procentu rodaków. Przyczyna to może lata ostatniej historii, a także telewizja i politycy...
gość
8 lat temu
cha cha cha! akurat audycja w trójce ma takie założenie' z zasady" a Pani Ania Gacek i Pan Mann raczej się przekomarzają. Ktoś kto by usłyszał raz tą audycję mógłby chyba tak napisać...
gość
8 lat temu
Dowborka rozżalona, bo ją zwolnili. Ona też ma się za nie wiadomo kogo - Mann miał się z nią specjalnie witać, i jeszcze może co? pokłony bić?
bEDhZaob
gość
8 lat temu
star torba oblesna ryza krowa
tom
8 lat temu
ruda małpa i tyle
gość
8 lat temu
mann może tylko w radiu bo go nie widać ,na wizji budzi obrzydzenie,w*n z wizji....i ta broda w kształcie pipki
gość
8 lat temu
mann może tylko w radiu bo go nie widać ,na wizji budzi obrzydzenie,w*n z wizji....
gość
8 lat temu
Przyganiał kocioł garnkowi
gość
8 lat temu
Mann to straszny buc miałam okazje go poznać..jest nadetym snobem...nie ma szacunku dla ludzi...nie lubie go i nie wiem co on jeszcze robi w telewizji..!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDhZaoU
bEDhZaoV
bEDhZaoW
bEDhZaoX
bEDhZaoY
bEDhZaoD